Tak to já jsem prozatím s GrayFace patchem úspěch neslavil. Už to pár dní zkouším (jsou to ony zmiňované nové patche) a výsledek zatím žádný. Zkoušel jsem i řešení dle instalace z GOG Limited edition, což jde, ale zas to neni tak triviální úprava. Připadá mě, že budu mít ještě nějaký ten systémový problém.
I když mě teď v té souvislosti napadá ještě jedna věc. Ono to možná bude chybně zvolenou metodikou testování těch patchů. Ve chvíli, kdy jsem zkusil i Limited edition spustit ve Windows 98 přes VirtualPC, tak proběhlo klasické přehrání intra a od té chvíle nešel zvuk ani tam i na Windows XP. V podstatě to co psal Raven to k tomu také směřuje. Nejspíše je třeba patchovat hru ještě předtím, než proběhne prvně úvodní intro, tedy ještě před prvním spuštěním hry. Budu to muset vyzkoušet. Druhá věc je to pořadí CD/DVD-ROM mechanik, jak je popsáno u Mok´s patche (to by zas odpovídalo hrátkám s image Play CD, jak už jsme tu jednou řešili). |