Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: hrot 30. 11. 2010, 00:31:49 delete
e-mail:
 
njn je to skoda tento styl je strasne chytlavej...
ten nehrim sem se potom dival na netu a sem stoho celej zmatenej :D
Jméno: KILLER 29. 11. 2010, 23:04:49 delete
e-mail:
 
Hrot: Hry typu Might and Magic se již nedělají. MM9 proto pravděpodobně byla poslední hra tohoto stylu. Osobně jsem před pár lety také hledal podobné hry a výsledek mě moc nepotěšil. Pokud ti nevadí grafika horší než MM6, zahrej si Wizardry. Pokud by ti vadila, poohlédni se po RPG v jiném stylu, např. podle recenzí nebo komentářů. Osobně z nich nejvíce doporučuji - Nehrim.
Jméno: Hrot 29. 11. 2010, 14:30:36 delete
e-mail:
 
Zdravim chtel bych prvne vyjadrit svuj obdiv tento web je opravdu uzasny... chtel bych se zeptat jestli byste nebyl nekdo schopen mi doporucit neaky dobry rpg hry idealne podobne MaM prosel sem temer vsechny dili a je to asi moje nejoblibenejsi saga ale nebranim se i jinym hram kdybyste tu mohl nekdo nahodit par her ktery byste doporucili byl bych vdecny
s pozdravem Hrot
Jméno: Elemir 16. 11. 2010, 18:51:02 delete
e-mail:
 
Ahoj a díky. Ať se ve hře daří.
Jméno: veteran 16. 11. 2010, 18:19:25 delete
e-mail:
 
Chtěl bych pozdravit správce tohoto webu a udělit velkou pochvalu, protože tak perfektně zpracovaný web o MaM jsem ještě neviděl Díky tomuto webu, jsem se pustil do MaM VII. Kdysi jsem dohrál díl šestý a byl jsem jim doslova okouzlen Takže jsem se zase vrátil k tomuto skvělému příběhu a tady si zase chodím pro cenné informace, ale ne pro návod to bych si pak tu hru tolik neužil Takže ještě jednou palec nahoru za tento web
Jméno: Honzík a Jarda 9. 11. 2010, 16:30:08 delete
e-mail:
 
Jo a bez cheatů!
Jméno: Honzík a Jarda 9. 11. 2010, 16:28:22 delete
e-mail:
 
Hoj magičové, tak díky této stránce jsme dokončili MM6! A výsledek? 105 rytíři a 100 klerik a 105 čaroděj! Všechny ukoly a i obelisk. PS. je nám 11 let díky pařmeni tato page je cool
Jméno: Elemir 5. 11. 2010, 19:43:13 delete
e-mail:
 
Tak to já jsem prozatím s GrayFace patchem úspěch neslavil. Už to pár dní zkouším (jsou to ony zmiňované nové patche) a výsledek zatím žádný. Zkoušel jsem i řešení dle instalace z GOG Limited edition, což jde, ale zas to neni tak triviální úprava. Připadá mě, že budu mít ještě nějaký ten systémový problém.

I když mě teď v té souvislosti napadá ještě jedna věc. Ono to možná bude chybně zvolenou metodikou testování těch patchů. Ve chvíli, kdy jsem zkusil i Limited edition spustit ve Windows 98 přes VirtualPC, tak proběhlo klasické přehrání intra a od té chvíle nešel zvuk ani tam i na Windows XP. V podstatě to co psal Raven to k tomu také směřuje. Nejspíše je třeba patchovat hru ještě předtím, než proběhne prvně úvodní intro, tedy ještě před prvním spuštěním hry. Budu to muset vyzkoušet. Druhá věc je to pořadí CD/DVD-ROM mechanik, jak je popsáno u Mok´s patche (to by zas odpovídalo hrátkám s image Play CD, jak už jsme tu jednou řešili).
Jméno: Raven 4. 11. 2010, 20:37:15 delete
e-mail:
 
Díky moc.. na poprvé to nejelo, tak jsem celou hru smazal a pak znovu nainstaloval i s tim patchem a jede to jěště jednou diky
Jméno: KILLER 3. 11. 2010, 23:50:21 delete
e-mail:
 
Raven: Stáhni si tento neoficiální patch: http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ...
Jméno: Raven 3. 11. 2010, 21:10:19 delete
e-mail:
 
Ahoj.. po delší době jsem začal hrát MM6 ale jako obvykle je tu problém s hudbou.. prostě nehraje, ale všechny ostatni zvuky hraji... vim že se to dá nějak opravit ale už je to par let takze jsem zapomněl jak... mužete mi někdo poradit??? diky moc
Jméno: Elemir 2. 11. 2010, 17:55:45 delete
e-mail:
 
Ahoj, protože si zas nepamatuju, jak to jde po sobě, tak to vemu trochu obšírněji Je třeba především plnit úkoly hlavní linie a z vedlejších jen ty, které nemají negativní účinek + neprodávat nekromancerské zboží (např. kosti). Každopádně reputaci lze navyšovat i v chrámech placením darů a obíhat je dokola. Jakmile se dostaneš někam k úrovni andělská, tak je třeba do družiny najmout jako NPC bardy, ti zvyšují reputaci o 1 stupeň (to bych na tvém místě zkusil rovnou, možná si od svaté vzdálen právě jen 2 body).
Jméno: Radek 2. 11. 2010, 15:21:32 delete
e-mail:
 
Zdravím. Nevíte prosím někdo, jak dosáhnu v MM6 svaté reputace? Pořád jí mám slavnou, ale svaté ne a ne dosáhnout. Díky za odpověď
Jméno: Elemir 2. 11. 2010, 08:14:10 delete
e-mail:
 
Ahoj, odstraňoval si nejprve ovladače od toho Radeonu ze systému? Principielně by si mohl zkusit také pomocí klávesových zkratek shodit to oknou s hrou (např. přepnout na jiné okno) a pak ho znovu načíst. Nedávno tenhle tip někdo psal na fóru.
Jméno: Heimdall 2. 11. 2010, 07:25:04 delete
e-mail:
 
Ahoj, nedávno jsem musel koupit novou grafiku a to konkretne nVidii GTS 450 a tady je zřejmě zakopaný pes, na ní nefunguje MM9. Hra se načte, uslyším stařika jak mluví, ale na obrazovce pořád probíhá loading. Na kartě x1950PRO mně to šlapalo, ale bohužel se na ni ukázal studeňák :(
Moc díky za návrhy a rady
Jméno: Elemir 14. 9. 2010, 20:57:32 delete
e-mail:
 
Ahoj HaTreD, díky za pochvalu. Ty informace do úkolů doplním, určitě to přispěje k přehlednosti.
Jméno: HaTreD 12. 9. 2010, 19:14:29 delete
e-mail:
 
Ahoj Elemir, vsimol som si pre sekciu M&M6 v prehlade jednotlivych questov chyba pri povysovacich ulohach informacia ze z akeho povysenia sa ide na ake . Ako napriklad v seckii M&M7 to bolo pisane v zatvorkach .
Bolo by fajn to doplnit mozno .
Vdaka.
PS:Inak stranka naozaj vyborna.
Jméno: Adam23 7. 9. 2010, 16:41:45 delete
e-mail:
 
Solitary
Ty nejsilnejsi kouzla jako masivni deformace, 'imploze, draci dech, dotek smrti apod'

Imploze způsobuje fyzická! zranění (jediná z magie vzduchu), dračí dech jedová zranění atd.
Z magie země doporučuju kamenný výbuch (fyzická zranění), magie vody umí ledová/jedová zranění. Magie ohně umí pouze ohnivá zranění jako jediná. Celkově mi přijde systém kouzel a to jaká způsobují zranění i odolnosti/imunity monster v MM6 jako vynikající. A ze nejvyšší potvory jsou imunní magii to je už skoro úzus a tak to má být. Trošku si tím pohraj a uvidíš, že to dává smysl.
Jméno: Keeper 3. 9. 2010, 20:48:21 delete
e-mail:
 
Solitary tak to je škoda střepina z černé magie je kupodivu nejsilnější kouzlo v MaM6 a hlavně funguje opravdu na všechny monstra nenašel jsem monstrum které by bylo vůči tomuto kouzlu imunní a když je dost bodů v černé magii tak 20 + bonus k černé magii např. prsten a artefakt tak se s ním dá zabít třeba Zlatý drak na dvě zakouzlení a to je mnohem mnohem rychlejší než ho bodat dýkou musíte být ale úplně u monstra na dálku není tak účinné.
Jméno: Keeper 3. 9. 2010, 20:41:17 delete
e-mail:
 
Jen upozorním dejte si pozor na kouzlo dotek smrti v MaM6 jedině u tohoto kouzla vám po zabití monstra nepřibude zkušenost takže jsem tohle kouzlo zavrhnul je to škoda zkušenosti jsou u RPG klíčové a je škoda o ně přicházet .