Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: KILLER 10. 2. 2011, 13:30:30 delete
e-mail:
 
OLIVER: Mně ne, asi Elemirovi.
Jméno: OLIVER 10. 2. 2011, 11:27:26 delete
e-mail:
 
Killer: Díky za tip s tou Implozí. To určitě vyzkouším, protože Jámu, alespoň tedy tu vstupní část, chci vyčistit. Rád bývám důsledný .
A tobě patří, alespoň myslím, ještě jeden dík. Za upozornění jak vysoce účinná je Střepina při použití zblízka ! V nedávno dohrané Šestce jsem ji hojně využíval... .
Jméno: KILLER 10. 2. 2011, 09:19:59 delete
e-mail:
 
Proti Královnám nemrtvých se mi osvědčila Imploze, jelikož okamžitě zasáhne a jde použít i za roh. A nejlepší obranou je uhnout (při nejhorším i do lávy).
Jméno: OLIVER 9. 2. 2011, 15:28:50 delete
e-mail:
 
Ahoj Elemire. Že jde v případě Prokletí o kouzlo, jsem pochopil. Jen nevím, jak se k němu dostanu?? Není ani v tom tvém abecedním seznamu kouzel... .
Co se týče magie, tak já ji jednoznačně preferuji . Nejprve samozřejmě většinou střelbu z luků a poté magii. Zbraně zblízka jen, pokud to jinak nejde. A tomu u mne odpovídá i složení družiny. Postavy bez magických schopností neberu - mám rád i "zdvojení" důležitých kouzel právě volbou postav(příklad:mág, lučištník, klerik, paladin.)
Před pár dny jsem dohrál "šestku" s dvěma mágy a dvěma kleriky. Výborné .
Ještě si ale vzpomínám na dobu šerého dávnověku, kdy jsem hrál "Isles of Terra" . Osm postav, to bylo něco! . Tři mágové, dva klerici, atd. Tam jsem měl dokonce i rytíře .
no jo - to byly časy...
Jméno: Elemir 8. 2. 2011, 22:42:03 delete
e-mail:
 
Kouzlo Prokletí, sníží to jejich úspěšnost útoku. Ony právě ty hrátky s nízkolevelovými postavami kolikráte člověka donutí hledat různé strategie a najednou si najde oblibu i v magii

Ve Vinném sklípku to bývá zábava, tam se obvykle objevím ještě na nízkém levelu, takže to bývá na hodně dlouho. Ovšem někdy se tam vůbec nevygenerují, takže to je pak pohodička Ten úkol lze však splnit už jen tím, že do sklípku vlezeš a zas hned vylezeš, takže je to vlastně takový bonus navíc.
Jméno: OLIVER 8. 2. 2011, 11:07:23 delete
e-mail:
 
ELEMIR: Naprosto souhlasím. S královnou mrtvých je to pro mne OPRAVDU VELMI ZAJÍMAVÉ . I v tom vinném sklípku v Tatálii na mne čekaly hned dvě .Nicméně se zdržovaly dole a upíři za mnou vypochodovali nahoru...a měl jsem splněno .
Den bohů a Den ochrany, jakmile se k nim dostanu, používám prakticky standardně.Odstraň magii, tak to vyzkouším - ale tím Prokletím, prosím, myslíš co??
Jméno: Elemir 7. 2. 2011, 19:01:18 delete
e-mail:
 
S Královnou mrtvých je to zajímavé, obzvlášť pokud se jich sejde více na jednom místě. Klasicky na družinu seslat regeneraci a ochranná kouzla jako je Den Bohů a Den ochrany. Na královnu pak pro změnu Odstraň magii a Prokletí. Čím rychleji ji skolíš, tím lépe.
Jméno: OLIVER 7. 2. 2011, 14:12:14 delete
e-mail:
 
No jo, mně se z těch tří (MM6 - MM8),odjakživa nejvíc líbila MM6. Zejména proto, že je jaksi nejvíc "free"...Nebo nesvazující... Teď hraju MM7 a jako pokaždé mi vadí ta nejrůznější omezení oproti MM6. Podle MNE to rozhodně není žádné plus. Nějaké "probíhání" za pomoci neviditelnosti mně opravdu neláká - prostě si tu hru užívám a nechci ji dohrát co nejrychleji. Právě naopak - pro mne čím vyšší level, tím lépe.
A tady bych měl jeden dotaz na "šílenou" lokalitu, totiž Jámu. Konkrétně Královna mrtvých, to je prostě děs. Nemám zatím extra vysoký level (32), ale už mám velmistra v magii Světla a mistra v magii Těla - ale pořád mám pocit, že před jejími útoky je každá obrana houby platná.Tak co s ní ?
Jméno: Radim Vítek 5. 2. 2011, 17:12:48 delete
e-mail:
 
JSem štastnej jak dítě v cukrárně kdysy jsem na starým komplu pařil MM6 a byly to nejúžasnější zážitky mího pařmenskýho života a tedka s win7 instaluju MM8 a těším se na další herní zážitek a moc děkuju za češtinu! xD
Jméno: ZecK 5. 2. 2011, 12:17:29 delete
e-mail:
 
Před pár dny jsem opět po delší době začal hrát MM8. Mám Windows 7 Professional x64, a hra jede bezvadně bez jakéhokoliv patche, mám tam jen češtinu nemusel jsem ani nastavovat režim kompatibility píšu pro ty, kteří se obávají že jim hra nepůjde na win 7
Jméno: Elemir 30. 1. 2011, 03:04:13 delete
e-mail:
 
Ahoj a díky. Ohledně příběhové linie, v současné době dost zápasim s časem, takže zapojení se do dalšího projektu nebude momentálně možné.
Jméno: iob 26. 1. 2011, 14:44:50 delete
e-mail:
 
zdravim elemira a chvalim za nejlepsi cesky stranky o MaM, rad bych dal dohromady pribehovou linii MaM a Heroes sagy, kdyby ses mi ohledne toho ozval na mail kvuli pripadne korekci a pomoci byl bych vdecny, diky. iob
Jméno: Adam 15. 1. 2011, 11:33:58 delete
e-mail:
 
Taky to tak udělám.dík
Jméno: Elemir 13. 1. 2011, 18:45:48 delete
e-mail:
 
Bez Play CD osmičku nerozeběhneš (u šestky a sedmičky to šlo). Řešil bych to asi reklamací.
Jméno: Adam 13. 1. 2011, 17:38:44 delete
e-mail:
 
Je to nové cd ale myslím že je to nějaká kopie.Ke hraní je prej potřeba jeden patch,kterej jsem stáhnul ale stejně to nejde spustit(píše se vložte disk 2).
Jméno: Elemir 13. 1. 2011, 14:21:33 delete
e-mail:
 
CD jsou standardně 2 (Install a Play), takhle je to i v Platinum edici. Teď je otázkou, jestli to, co si koupil, je bazarovka nebo původní balení.
Jméno: Adam 12. 1. 2011, 14:39:37 delete
e-mail:
 
Děkuji,ale zjistil jsem že program je součástí CD,jen jsem si toho nevšim.Co jsem ale při instalaci zjistil je to,že mi poslali jenom instalační CD.Je to opravdu nějaký divný balení,jako kdyby bylo CD okopírovaný.Radím vám,radši nekupujte v prodejně Game2k...
Jméno: Elemir 11. 1. 2011, 22:21:40 delete
e-mail:
 
Ahoj, nepamatuju si, že by to kdy po mě něco takového chtělo (co je to za balení?). Ale jinak Macromedia Shockwave player je normálně stažitelný ze stránek adobe.com
Jméno: Adam 11. 1. 2011, 16:58:40 delete
e-mail:
 
Zdravím,koupil jsem si M&M8,ale při instalaci to po mě chce Macromedia Shockwave(TM) Player a já ho nikde nemůžu získat jinak než koupit přes zahraniční stránky.Měli jste taky takový problém nebo jak jste to vyřešili?
Jméno: Johnny 11. 1. 2011, 15:39:05 delete
e-mail:
 
A ještě v hrade se jak se objevují greater lich, tak se to deaktivuje jakmile aktivuju kostku poslední kostku... nebo zničím knihu, každopádne zabití lich kinga to není.