Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | KILLER | 10. 2. 2011, 09:19:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Proti Královnám nemrtvých se mi osvědčila Imploze, jelikož okamžitě zasáhne a jde použít i za roh. A nejlepší obranou je uhnout (při nejhorším i do lávy). | |||
| Jméno: | Radim Vítek | 5. 2. 2011, 17:12:48 | ![]() |
| e-mail: | frogman10(z)seznam(tečka)cz | ||
| JSem štastnej jak dítě v cukrárně kdysy jsem na starým komplu pařil MM6 a byly to nejúžasnější zážitky mího pařmenskýho života a tedka s win7 instaluju MM8 a těším se na další herní zážitek a moc děkuju za češtinu! xD | |||
| Jméno: | Elemir | 30. 1. 2011, 03:04:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj a díky. Ohledně příběhové linie, v současné době dost zápasim s časem, takže zapojení se do dalšího projektu nebude momentálně možné. | |||
| Jméno: | iob | 26. 1. 2011, 14:44:50 | ![]() |
| e-mail: | iob(z)post(tečka)cz | ||
| zdravim elemira a chvalim za nejlepsi cesky stranky o MaM, rad bych dal dohromady pribehovou linii MaM a Heroes sagy, kdyby ses mi ohledne toho ozval na mail kvuli pripadne korekci a pomoci byl bych vdecny, diky. iob | |||
| Jméno: | Elemir | 13. 1. 2011, 18:45:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Bez Play CD osmičku nerozeběhneš (u šestky a sedmičky to šlo). Řešil bych to asi reklamací. | |||
| Jméno: | Adam | 13. 1. 2011, 17:38:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Je to nové cd ale myslím že je to nějaká kopie.Ke hraní je prej potřeba jeden patch,kterej jsem stáhnul ale stejně to nejde spustit(píše se vložte disk 2). | |||
| Jméno: | Elemir | 13. 1. 2011, 14:21:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
| CD jsou standardně 2 (Install a Play), takhle je to i v Platinum edici. Teď je otázkou, jestli to, co si koupil, je bazarovka nebo původní balení. | |||
| Jméno: | Adam | 11. 1. 2011, 16:58:40 | ![]() |
| e-mail: | vokac(tečka)adam(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravím,koupil jsem si M&M8,ale při instalaci to po mě chce Macromedia Shockwave(TM) Player a já ho nikde nemůžu získat jinak než koupit přes zahraniční stránky.Měli jste taky takový problém nebo jak jste to vyřešili? | |||