Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 11. 3. 2011, 10:33:28 delete
e-mail:
 
4Adam23: Určitě prominu Je to dobrá zpráva, takže už bude chybět jen osmička.

4Dan: Pokud se nepletu, tak tam zadáváš jen cestu k adresáři s hrou.
Jméno: Adam23 10. 3. 2011, 13:55:43 delete
e-mail:
 
Výborná zpráva pro příznivce M&M:
(Elemir doufám promine opakovanou reklamu
Na Good Old Games (digitální distribuce her bez DRM) dnes vydali Might and Magic 7: For Blood and Honor a Heroes of Might and Magic 4 Complete!

http://www.gog.com/en/frontpage ...


Enjoy
Jméno: dan 10. 3. 2011, 12:19:38 delete
e-mail:
 
zdravím.
zkoušel sem ten character editor na mm8 a zadám cestu normálně na savy a neobjeví se mi v nabídce ani jeden save ^^co s tím? použil sem patch MM8patch.rar ze sekce Ke stažení - Edit (Leden 2011)
Jméno: Michal 14. 2. 2011, 22:20:55 delete
e-mail:
 
Zdravím všechny příznivce světa MaM. Chtěl bych poprosit, jestli někdo má a mohl by mi poskytnout nějaké uložené pozice do MaM VI. Chtěl bych si po dlouhé době zase zahrát, ale uplně od začátku se mi do toho moc nechce. Svoje pozice nějak nemůžu najít. Představoval bych si nějakou normální skupinu. Rytíř, paladin, mág a kněz nebo něco podobného, někde tak ve třetině hry. Spousta z vás to hraje, tak věřím, že se něco najde.
Jméno: darklord 14. 2. 2011, 20:57:50 delete
e-mail:
 
hraji mm už 7 let a všiml jsem si že lučištníci mají na brnění bílí strom zrovna hraji po několikáté šestky
Jméno: Elemir 14. 2. 2011, 20:09:41 delete
e-mail:
 
Taky se musím přiznat, tohle jsem nesledoval, ale jak psal KILLER, je to celkem pochopitelné. To samé budou asi Mlžné stěny v Oblačném městě. Musím si to připsat k poznámkam Dík za postřeh.
Jméno: KILLER 13. 2. 2011, 14:48:07 delete
e-mail:
 
OLIVER: Nevěděl jsem to, ale vzhledem k respawnu je to i pochopitelné. Pokud by to tak nebylo, mohl by se hráč rychle napakovat zkušenostmi za behemoty, což by deformovalo obtížnost hry.
Jméno: OLIVER 13. 2. 2011, 13:23:46 delete
e-mail:
 
Termi: Tak já to beru v opačném pořadí . A věřím, že "šestku nakonec" si náležitě vychutnáš .

Ještě bych měl dotaz na ELEMIRA, anebo vůbec na khokoliv, kdo se setkal s tím, co já. Totiž, při čištění Líhně jsem zjistil, že se mi tam za zlikvidované protivníky nepřipočítají ŽÁDNÉ body zkušenosti . Je to bug, nebo je to v téhle lokaci normální?
Jméno: Elemir 12. 2. 2011, 00:03:41 delete
e-mail:
 
Adam23: Fungovalo, ale jak jsem psal, dost často to selhalo. Tuším patch 1.1. Právě na to si pamatuju, jednalo se o draky v Rajském údolí. To byla tenkrát lokace, kde jsem se rozhodl zkusit zlikvidovat vše. Ochromení však nevydrželo příliš dlouho, takže i tak to bylo docela dost o boji.

V téhle souvislosti mě napadá, že to neni zas tak dlouho, co jsem po letech narazil na bug s nemizejícími svitky kouzel po použití. Čert ví, jaké kombinace co přinášejí.
Jméno: Termi 11. 2. 2011, 19:24:18 delete
e-mail:
 
Oliver: když můžu rád pomůžu a sám jsem byl udivený jak se ty největší svi*ě ve hře změní na tupý cvičný terč tak já už mám dohráno, dám si chvilku pauzu a pustím se do šestky...jel sem teďka trochu pospátku, První VIII,ted VII a nakonec to nejlepší žeeeeee ? )
Jméno: OLIVER 11. 2. 2011, 15:02:00 delete
e-mail:
 
Termi:S tím Ochromením to funguje výborně. Díky za dobrou radu . Vrátil jsem se do sklípku v Tatálii a dvě královny a jednu mluvčí jsem vyřídil takřka obratem .Samozřejmě za použití kouzel z Light Magic, podporujících obranu a útok. A k tomu 1x mocnou léčbu.
Jméno: Adam23 11. 2. 2011, 11:16:13 delete
e-mail:
 
Elemire, jakto, že si mohl používat (úspěšně) ochromení na zlaté draky, vždyť jsou imunní proti magii, ne?
Jméno: OLIVER 10. 2. 2011, 21:15:24 delete
e-mail:
 
Termi: Tak to Ochromení musím určitě vyzkoušet! Ani já jsem ho skoro nepoužíval. Díky .

KILLER A ELEMIR: Nevadí - mé díky ohledně Střepiny patři tedy neznámému rádci .
Jméno: Termi 10. 2. 2011, 18:35:41 delete
e-mail:
 
Killer: díky moc,nenapadlo mě že na to někdo vůbec vydá patch
Jméno: KILLER 10. 2. 2011, 18:23:11 delete
e-mail:
 
Termi: Grayface patch snižuje maximální rychlost blasterů. Je v sekci ke stažení.
Jméno: Termi 10. 2. 2011, 17:57:24 delete
e-mail:
 
Elemir: Děkuju za pohotovou reakci ale chybíčka byla někde jinde,jak si sem si nevšim Rolanda(:D)a bez jeho vysvobození vás to dál nepustí..jinak si musím trochu postěžovat na blastery - docela mi zničily požitek ze hry jelikož když je mám nasazené a zakouzlím kouzlo hodina moci(které používám neustále),zruší se mi CD a tudiž si vystřílím i Arénu na vládce...spojitost stim má zřejmě zrychlení v onom kouzle.vím že mi můžete říct´´tak je prostě nepoužívej´´ale já bych je chtěl používat normálně jak se sluší a patří...ale zase na druhou stranu, je stím fakt prdel :D
Jméno: Elemir 10. 2. 2011, 17:34:20 delete
e-mail:
 
Zmáčkni všechny tlačítka, některá otevírají cely, jedno pak chodbu dole. O kombinaci nejde. Ochromení je hezké kouzlo, ale naposledy jsem ho používal v mm6 na zlaté draky. Dost často mi však jeho seslání selhalo.
Jméno: Termi 10. 2. 2011, 17:27:27 delete
e-mail:
 
Jo jinak zrovna sem v Kolonii Zod a jaksi nevím do čeho mám třísknout aby se mi otevřeli další dvířka...(něco s tou kombinací tlačítek ale vůbec nevím jedno se mi tam dokonce i seklo tak nevím jestli je jako první zadané správně nebo bug...)
Jméno: Termi 10. 2. 2011, 17:22:47 delete
e-mail:
 
OLIVER: zrovna také tuřím MM7 a s královnama mrtvých sem vyběhl jedna báseň - OCHROMENÍ(naučíš se i na základní úrovni magii světla), nikdy jsem toto kouzlo nepoužíval a jak jsem zjistil jak je účinné bylo mi skoro do breku...:D bohužel někdy si dají kouzlo odražení poškození ale to už se dá jednoduše překousnout
Jméno: Elemir 10. 2. 2011, 14:42:06 delete
e-mail:
 
Prokletí tam vskutku neni To mám teď z těch Heroes.

Střepina neni můj nápad, hromadná kouzla používám jen v dungeonech a to pak obvykle Duhové světlo a Inferno.