Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 11. 3. 2011, 10:33:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
4Adam23: Určitě prominu Je to dobrá zpráva, takže už bude chybět jen osmička.
4Dan: Pokud se nepletu, tak tam zadáváš jen cestu k adresáři s hrou. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 10. 3. 2011, 13:55:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Výborná zpráva pro příznivce M&M:
(Elemir doufám promine opakovanou reklamu
Na Good Old Games (digitální distribuce her bez DRM) dnes vydali Might and Magic 7: For Blood and Honor a Heroes of Might and Magic 4 Complete! http://www.gog.com/en/frontpage ... Enjoy ![]() |
|||
| Jméno: | dan | 10. 3. 2011, 12:19:38 | ![]() |
| e-mail: | danniq(z)seznam(tečka)cz | ||
| zdravím.
zkoušel sem ten character editor na mm8 a zadám cestu normálně na savy a neobjeví se mi v nabídce ani jeden save ^^co s tím? použil sem patch MM8patch.rar ze sekce Ke stažení - Edit (Leden 2011) ![]() |
|||
| Jméno: | Michal | 14. 2. 2011, 22:20:55 | ![]() |
| e-mail: | koubek9(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravím všechny příznivce světa MaM. Chtěl bych poprosit, jestli někdo má a mohl by mi poskytnout nějaké uložené pozice do MaM VI. Chtěl bych si po dlouhé době zase zahrát, ale uplně od začátku se mi do toho moc nechce. Svoje pozice nějak nemůžu najít. Představoval bych si nějakou normální skupinu. Rytíř, paladin, mág a kněz nebo něco podobného, někde tak ve třetině hry. Spousta z vás to hraje, tak věřím, že se něco najde. | |||
| Jméno: | darklord | 14. 2. 2011, 20:57:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
| hraji mm už 7 let a všiml jsem si že lučištníci mají na brnění bílí strom zrovna hraji po několikáté šestky | |||
| Jméno: | Adam23 | 11. 2. 2011, 11:16:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemire, jakto, že si mohl používat (úspěšně) ochromení na zlaté draky, vždyť jsou imunní proti magii, ne? | |||
| Jméno: | Termi | 10. 2. 2011, 18:35:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
Killer: díky moc,nenapadlo mě že na to někdo vůbec vydá patch ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 10. 2. 2011, 18:23:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Termi: Grayface patch snižuje maximální rychlost blasterů. Je v sekci ke stažení. | |||
| Jméno: | Termi | 10. 2. 2011, 17:22:47 | ![]() |
| e-mail: | Frenzy(tečka)m(z)seznam(tečka)cz | ||
OLIVER: zrovna také tuřím MM7 a s královnama mrtvých sem vyběhl jedna báseň - OCHROMENÍ(naučíš se i na základní úrovni magii světla), nikdy jsem toto kouzlo nepoužíval a jak jsem zjistil jak je účinné bylo mi skoro do breku...:D bohužel někdy si dají kouzlo odražení poškození ale to už se dá jednoduše překousnout ![]() |
|||