Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yarpen 17. 3. 2011, 15:51:16 delete
e-mail:
 
Jo stranky maš fajne,
ale chci se zeptat jestli si někdy našel v MM7 předmět Hrad v Láhvi(teda jesi si pamatuju ten nazev)
v Předmětech z MM7 ho totiž nemaš
Jméno: Shnek 17. 3. 2011, 00:00:13 delete
e-mail:
 
Mas naprosto super propracovany stranky. Jak nekolikrat zminujes nostalgie me privedla zpet do sveta MM hraju ted vsechny od 6 po 9 a tvoje stranka mi moc pomaha fakt super ze jeste existuji takovy lide jako jsi ty )
Jméno: Elemir 16. 3. 2011, 18:59:02 delete
e-mail:
 
Emulátor by zrovna tím nejšťastnějším řešením nebyl Doporučuju virtualizaci a do toho nahodit Windows 98 (díly 6-8), pro starší díly zcela postačí dnes už hojně využívaný DOSBox. Avšak devátý díl si bude muset ještě nějakou dobu počkat, ten nejde ani ve virtualizovaném systému, takže opravdu jedině starší PC a max. Windows XP.
Jméno: dan 15. 3. 2011, 18:24:42 delete
e-mail:
 
no mělo by pomoci snížit kvalitu barev ze 32 na 16...a pak v setupu dané hry zapnout fullscreen ^^ jinak teda nevim. spousta her má právě před prvním spuštěním nastavovací modul..když sme na stránkách o MaM, tak 7 a 8 to zrovna má.. no zkus tuto...nebo ti poradí někdo ještě více zkušenější zde
Jméno: Yarpen 15. 3. 2011, 15:34:41 delete
e-mail:
 
No ja mam pravě noťas 17"a většina starych her mi jede jen v okně jako na 13" :( a nevim co s tim
Jméno: dan 15. 3. 2011, 14:00:26 delete
e-mail:
 
Yarpen: no jakože citlivost nejde nastavit...^^ resp. zkoušel sem a stále to zlobí ...takže to budu hrát asi na jiném pc sestavě : )) a za emulátor bych se nezlobil ani trochu...ale tak zatim to je bezpředmětný, protože zrovna seria MaM běží na většině novodobých sestavách..což je škoda právě pro ty, co mají problém s w7 :/
Strider: Hehe, dokážu si představit. Sám mám doma HD monitor 19´´ a vím, jak to vypadá nádherně.Co se týče nákupu staršího notebooku, či netbooku mě také napadlo už dýl, ale stále mi něco do toho přišlo. Je to asi nejrozumnější řešení problému "CO s tím,když to nejde?!" ...pokud tedy někdo má chut opravdu hrát starší hry v dnešní době, která nabízí naprosto jiný rozměr např. rpg /vezmem si napřiklad morrowind, oblivion apood. což mě bavilo převelice/. Ovšem jak se říká >stará láska nerezaví< )

Jméno: StriderCZ 15. 3. 2011, 12:32:36 delete
e-mail:
 
Na hraní starších her jsem si pořídil netbook s naprosto pohodovýma XPéčkama. Mezi námi: VGA grafika (320x200) na 19. palcovém monitoru je absolutně příšerná.
Do dneška Ježíškovi blahořečím, že mi netbook podaroval pod stromeček (místo nadupaného notebooku, nebo klasického PC).
Na nové hry chodím k synovi na PS3.
Současný stav mi tak zcela vyhovuje
Jméno: Yarpen 14. 3. 2011, 17:48:08 delete
e-mail:
 
No s tim MM6 sem to měl taky, a nějak sem v nastavení myslim našel citlivost otáčení atp.
Každopadně by bylo fajne kdyby nějaky machr udělal emulatory na tyhle staré hry.
Jméno: dan 14. 3. 2011, 15:09:36 delete
e-mail:
 
**oprava mě ty starý hry baví....blablabla:D
Jméno: dan 14. 3. 2011, 15:07:52 delete
e-mail:
 
yarpen: jojo ... to bude asi nejoptimálnější řešení tady ty odkazy na patche fungují skěle..hlavě ty z toho ledna 2011..sem spokojen
jo já sem se vrátil na starý kolena k hrání:D mě nový hry baví,bavili a budou. Nedávno sem našel příručku k MaM7 a zkusil sem to a začlo mě to bavit více jak kdejaká nová hra nedávno sem se na Facebooku právě rozčiloval, když tam magazín replay postoval recenzi na Heroes VI... ubisoft by to fakt měl nechat bejt ^^ kvalit a hratelnosti puvodní ságy nedosáhne nikdy a hodně lidí mi dalo za pravdu.
ale mám asi divnej počítač... nahrál sem si MaM6 a ty postavy nereagují. Zmáčknu chuze vpřed a ony jdou furt furt furt a nezastaví se ...otočím se a ony se otočí tak 16x a to už na klávesnici ani nešahám a ony se točí neustále :-X a takhle se to chová divně celý. Zjistil sem, že mi to dělá více her, ale u MaM6 mi to štvea děje se to nejvíc. Ostatní MaM jdou vcelku vesele ...
Jméno: Yarpen 14. 3. 2011, 14:20:20 delete
e-mail:
 
To Dan,
jo dík za radu, je dobre vědět, že nejsem jediny s tim problemem ... asi to nahraju do stareho pc tam mam xp

Je fajn, že se lidi vraci ke starym hram, ty nove totiž většinou nestojí za nic...
Jméno: Dan 13. 3. 2011, 22:52:27 delete
e-mail:
 
elemir: děkuji za radu. jen sem se zasek trochu a potřeboval sem si opravit bug a 100 zlatejch mi navíc trochu pomohlo..ehm :-X ^^

yarpen: já co vim, tak několik lidí má problém s w7 co se týče MaM9 ... zvláštní je, že muj bratr má 64bit w7 a jde mu to /schválně jsem zkusil nahrát a mně to na xp jde/..tak nevím, jestli to je tvojí verzí sedmiček, nebo nějakým updatem. Ono na forách, kde se timto zabývají se lidé vztekají a jiná skupina si zase vesele hraje dál.. tak nevím, co opravdu ovlivnuje chod ^^:D ... nahraj si XPčka.. a nebo to snad vyřeší nějaký patch...

btw. koukám, že to tady trošku ožilo, což je jen dobře : ))
Jméno: Yarpen 13. 3. 2011, 22:24:42 delete
e-mail:
 
nevíš kde ho stáhnout ? zkusil bych ho.
jinak pravě ta hra občas najede a většinou bohuel ne.

Pravě už sem se těšil, že si zahraju dalši, mam projete VI,VII,VIII a teď uvíznu na IX :(
Jméno: Elemir 13. 3. 2011, 14:48:44 delete
e-mail:
 
Ahoj, osobně tohle moc nesleduju. Za ta léta tam došlo k několika změnám, že už ani nevím, co z toho všechno vzniklo. Podle všeho se však na hře stále ještě pracuje.

Ohledně MM9 ... mód kompatibility s Windows XP nepomůže?
Jméno: Yarpen 13. 3. 2011, 11:28:33 delete
e-mail:
 
Zdravím,
mam dotaz na všechny. Slyšeli jste o Might and Magic X The Anduran Saga?
na českem internetu sem nenašel nic, jen na anglickych. Tak bych rad něco víc zvěděl.
Mimo to mam problem s MM9,mam win7 a hra mi jede, ale načita se šileně dlouho nebo spadne, přeinstaloval sem ji ale pořad to same, nevite nějakou radu ?
Jméno: Elemir 13. 3. 2011, 06:59:23 delete
e-mail:
 
Ve verzi 1.2 jsou pak opravdu bugy, proto bylo lepší hrávat jen s patchem 1.1. GOG LE je tuším právě v této verzi, proto to nejspíše neveme patche 1.0 na 1.2 nebo 1.3. NWC si v těhle hrátkách docela libovalo, dokud třeba nevyšly HoMaM 3 Complete, tak byla legrace to celé (hru + datadisky) správně opatchovat a zprovoznit na tom češtinu.

Jinak češtinu na GOG LE jsem taky úspěšně zprovoznil.
Jméno: Ali 12. 3. 2011, 19:58:35 delete
e-mail:
 
Tak jsem to přeinstalovala a Grayface patch v pohodě a čeština také, žádný problém.
Jméno: KILLER 12. 3. 2011, 19:14:55 delete
e-mail:
 
Ali: A Grayface patch (v Ke stažení) na GOG verzi funguje?
Jméno: Ali 12. 3. 2011, 18:21:20 delete
e-mail:
 
Nainstalovala jsem si GOG Might & Magic VI Limited Edition, patch "mm610-12" (patche mm610-11 a mm610-13 mi to nevzalo) a pak "MM6CZ". Čeština mě varovala, že hra je sice updatovaná na v1.2, cituji - nicméně obsahuje chyby, které znemožňují splnění některých questů....přesto jsem si ji nainstalovala a hra je v češtině. Ovšem nevím, zda se ve hře opravdu objeví nějaký ten zmíněný bug.
Jméno: StriderCZ 12. 3. 2011, 07:15:07 delete
e-mail:
 
Jen je škoda, že se mi nepodařilo do MM VI z GOGu naimplementovat češtinu.... nevím kde dělám chybu (na druhou stranu jsem moc nepátral (viz níže)

Mám jak VI, tak VII (z Levelu), i oringinálku VIII, takže pro mě není problém hrát tyhle hry s češtinou ..ale i tak bych uvítal nějakou obecnou radu.

Jinak na gogu jsem si koupil Redneck Rampage...a syn mi včera řekl.. ach jo, to je klasická adventura, jen jdeš a kostíš ... (holt, dnes je jiná doba, že )