Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | LoganStoppable | 29. 3. 2011, 19:33:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak jsem na to přišel, jestli se někomu spustí MM6 v okně a nepůjde zvětšit, nechť stiskne F4 a přepne se to do full screenu | |||
| Jméno: | Shnek | 28. 3. 2011, 20:56:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
| sry jen bych chtel rict ze sem dal na forum novy prispevek s 2 problemama v Mam VI tak prosim kdokoliv nejen admin kdo by vedel jak helfnout at napise..thx | |||
| Jméno: | dan | 28. 3. 2011, 16:39:44 | ![]() |
| e-mail: | danniq(z)seznam(tečka)cz | ||
Elemir:Já to samozřejmě znám také a celkově srazy se koordinují špatně ..u nás v Plzni nejsme např. ani mezi spolužákama si dát sraz ze základní školy:D a co se týče herních to jde obtížně...hudba je lepší - sejdete se na koncertu oblíbeného interpreta/kapely
Myslím, že by to nebylo uplně od věci..ono probrat se tématem serie MaM je na večer samo o sobě, natož se bavit o jiných titulech a myslím, že zde určitě by se našlo společné téma na serii The Elder Scrolls, které je neméně legendární, Baldurs Gate, Diablo 1-2LOD-3, Neverwinter Nights etc. No a hlavně jsme na stránkách zabývající se serií might and magic, takže příběhu, zážitku, záseku, srand a smutku se dá vyprávět hodiny a nejeden lektvar by padl :D Klidně se zhostím, ale spíše se bojím neúspěchu ^^ u nás tady je k tomu skvělá krčma...arcomage tady sice není, ale poslouží...stejně jako v Praze apod.
Pavouk: no já sem si dělal OST klasicky rip z herního cd ^^ a z GOG bych to kdyby to šlo vykoupil vše :D |
|||
| Jméno: | dan | 27. 3. 2011, 17:08:37 | ![]() |
| e-mail: | danniq(z)seznam(tečka)cz | ||
jednoho dne bychom se měli všichní sejít a prodiskutovat problematiku a zkušenosti s hraním a popít nějaký ten červený lektvar : ) nebo žlutý :D |
|||
| Jméno: | Pavouk | 25. 3. 2011, 21:19:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
Zdravím, jen pro info. Na GOG.com jsou mimo MM I-VI nově i MM VII a VII, dále také HoMM IV včetně horko-těžko sehnatelného soundtracku! ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 25. 3. 2011, 13:00:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
| ZecK: Jenom dodám, že softwarová akcelerace je lepší než hardwarová, viz:
http://www.svetmightandmagic.cz/pmm/pmm_akceleram7 ... |
|||
| Jméno: | Yarpen | 24. 3. 2011, 19:36:10 | ![]() |
| e-mail: | Yarpen20(z)seznam(tečka)cz | ||
Lidi tak mam MM9 na starem pc a jede uplně v pohodě, žadne dlouhosáhlé načítání ani jiné problemy, ale taky mě napadlo,že to mohlo u te win 7 byt i tím, že sem neměl dane virtualni CD. Bo jak sem ho měl tak mi hra jela i na win7...budu to muset někdy ještě zkusit
zatím hraní zdar |
|||
| Jméno: | dan | 23. 3. 2011, 16:36:30 | ![]() |
| e-mail: | danniq(z)seznam(tečka)cz | ||
| no tak nepomohlo, takže asi jedině změna HW :/ | |||
| Jméno: | dan | 23. 3. 2011, 10:52:06 | ![]() |
| e-mail: | danniq(z)seznam(tečka)cz | ||
elemir: zkusím to teda nejdříve tuto, pak uvidíme no...
adam: jééééééé tu mám ještě z jrcčka originalku:D |
|||
| Jméno: | Adam23 | 22. 3. 2011, 16:17:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
| "Je to dobrá zpráva, takže už bude chybět jen osmička."
http://www.gog.com/en/gamecard/might_and_magic_8_d ... To jsou fakt pašáci :D |
|||
| Jméno: | dan | 21. 3. 2011, 23:11:47 | ![]() |
| e-mail: | danniq(z)seznam(tečka)cz | ||
tyjo... já stále nemužu přijít na to, proč mi ty mm6 a nejen to reagují pěkně tupě. jak sem již popisoval, tak např. zmáčknu tlačítko pro otočení a oni se otočí mnohokrát na jednu stranu a ne, že se jen pootočí.../mám nastavenej uhel jemný/ ... nebo když jdeme..tak oni stále jdou a jdou a jdou a nepopojdou, jak byl muj puvodní umysl..něděje se to ale právě celou dobu ale v ruzných intervalech... tu hru chytne amok a jeto:/ nesetkal se s tímto někdo ? nebo nevíte kam mě odkázat /nemusíte uplně až TAM:D/..rád bych si zahrál. jak řikám, mm6 to dělá, mm7 už ani ne ...a mm8 taky ne...mm9 ne..dále se mi to děje např. při serii soldier of fortune...alien vs. predator také ...ale ty mm6 mě štvou nejví, protože už jsem takovej kousek od dohrání:/ ![]() |
|||
| Jméno: | dan | 17. 3. 2011, 23:32:16 | ![]() |
| e-mail: | danniq(z)seznam(tečka)cz | ||
nevím čím to, ale poslední dobou co sem nevlezu denně se podívat, tak ten den není úplnej![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 17. 3. 2011, 18:43:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Díky oběma.
Hrad v láhvi jsem našel, ale mezi předměty jsem ho neuváděl. Oboje je však popsané v mapách. |
|||