Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | StriderCZ | 9. 4. 2011, 23:47:55 | ![]() |
| e-mail: | sstrider(z)seznam(tečka)cz | ||
| Je mi skoro 40...a když tak hodnotím celou sérii M&M tak jsem poněkud shovívavý. 1. díl je spíše zajímavou exkurzí do historie, 2. díl je již hratelný (tedy pokud jste vyrůstali na osmibitech). Díl třetí mě velice příjemně překvapil- a v mnohém mi připomínal díl šestý. Díly 4+5 byly fajn, i když díl pátý jsem nedohrál. Šestý díl považuji za nejlepší. Sedmý
díl jsem také nedhrál (trpěl jsem dejavu- stále jsem jej srovnával s dílem předchozím). Osmičku beru jako jedno z posledních RPG staré školy. Kvůli devítce jsem upradoval PC, a i když bylo zklamáním, nemůžu upřít jeho kvality (zejména dabing, a ani herní příběh nebyl špatný... |
|||
| Jméno: | Yarpen | 9. 4. 2011, 12:07:09 | ![]() |
| e-mail: | yarpen20(z)seznam(tečka)cz | ||
| Tak jsem zrovna dohral MM IX, http://belmine.rajce.idnes.cz/Might_and_Magic_IX/# ... Musim, řict, že je to važně nejhorší díl:( Konec uplně o ničem, pobihal sem po Hrobce tisíce hrůz a pak zatahl za paku a konec. Navic mi hrozně moc chyběla nějaka větší historie Chedianu, tak jak to bylo v předchozích dílech. Mimo to myslim, že nejsem nijak extrra velky lvl ale obtižnost byla lehka, uplně s přehledem sem si daval veškere nepřátele i v chumlu(nejspiš dobra sestava) |
|||
| Jméno: | drak86 | 8. 4. 2011, 20:09:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Náhodou už někdo textury a rozlišení vylepšoval, pouze ale pro MM7. Vylepšuje textury pro D3D mod a zvětšuje rozlišení na 1024x768. Podivejte na odkaz, najdete tam i screeny.
http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ... Někde na tom foru se dá najít i topic s novější verzí ke stažení. |
|||
| Jméno: | Vladislav Pokorný | 8. 4. 2011, 13:23:38 | ![]() |
| e-mail: | vladislavpokorny(z)seznam(tečka)cz | ||
| Tak jsem pátral a pátral a našel jsem MM6VIEW, který dokáže extrahovat nejen obrázky. Když jsem to viděl, tak mi bylo hned vše jasné. Postavy vznikaly v 3DMaxu a jsou nasnímané v různých polohách. Takže aby to mělo nějakou úroveň, muselo by postavy být znovu vytvořené ve 3D a znovu nasnímané. Co se týče textur, tak by to bylo jednodušší, ale myslím si, že by tam nastal jiný problém. Ty textury jsou vlastně dobré, jen jsou v nízkém rozlišení. Ale větší být pravděpodobně nemohou, muselo by se zvednout rozlišení hry, všechno by bylo menší a tudíž hezčí.
Takže závěrem, na těch našich obřích monitorech to bude takové, jaké to je a nedá se s tím nic moc dělat. |
|||
| Jméno: | Vladislav Pokorný | 6. 4. 2011, 12:17:02 | ![]() |
| e-mail: | vladislavpokorny(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravím všechny goblinobijce! Chlapi nehledali jste někdy lepší textury pro mam6, nebo další? | |||
| Jméno: | Yarpen | 5. 4. 2011, 17:41:57 | ![]() |
| e-mail: | yarpen20(z)seznam(tečka)cz | ||
| Vy si tu všichni povidate o peckach MM6-8, ale hral někdo 9 ? MM6-8 mam projete hodně X tak mě už moc nepřekvapí. Ale přijde mi, že z cele serie (6-9)je snad 9 nejslabší. Přijde mi jako oškubany chudy bratranec, co se tyče magie i vlastností postav.
Každopadně sem zvědavy na konec, mimo to nevite někdo jak se v MM9 dostanu do areny ? ![]() |
|||
| Jméno: | dan | 5. 4. 2011, 14:24:51 | ![]() |
| e-mail: | danniq(z)seznam(tečka)cz | ||
a co je tvůj kumšt, že je poptávka malá? )
mm8 je docela dost samo o sobě dosti zajímavý díl. už je tam cítit nádech nové doby a ani mi nechybí blastery:D já sem si jí nahrál nedávno a dal sem si klasiku..no temnej elf jako hlavní a pak healer, maga, bojovníka a upíra a je t o dobré. jenže práce mě vytižuje, tak po nocích se brouzdám jadame a to z toho moc nemám no:/ .. a to najímání mi přijde dobrej nápad. sice to není takové o tom být v jedné grupě, ale je to osvěžující prvek. je fajn, že si na 4 levevu nemužeš najmout 50tku, kterej by za tebe dřel: ) mm8 je vyváženej díl
a líbí se mi taky, jak to ožilo tady ;D |
|||
| Jméno: | dan | 3. 4. 2011, 15:43:52 | ![]() |
| e-mail: | danniq(z)seznam(tečka)cz | ||
| hehe.. já sem si mm8 kupoval v jrc a miloval sem už jen tu krabici :D
a gratuluji k novému jobu:D já zase nastoupil do hotelu na recepci při studiu tedka jako práci:D takže mužete se u mě ubytovat zase:D a v salonku si mužem pustit projekci o might and magic ) |
|||
| Jméno: | StriderCZ | 1. 4. 2011, 20:30:53 | ![]() |
| e-mail: | sstrider(z)seznam(tečka)cz | ||
| Nedolal jsem a koupil jsem si na gogu MM VIII /originální CD "jaksi" nefunguje/. Při hraní si připadám jako u návratu ztraceného syna. Hru jsem skoro deset let nehrál, a teď mně jen tak baví se šourat po prvním ostrově a koukat okolo, a vůbec, absolutně vůbec nikam nespěchám.
Jinak dneska jsem nastoupil do nového zaměstnání- stal jsem se primářem lůžek následné péče Therapon Kopřivnice. Takže kdyby jste dostali cévní mozkovou, nebo přežili infarkt, máte u mně protekci ![]() |
|||
| Jméno: | Spell | 1. 4. 2011, 11:31:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Dík musim totiž získat tu ovládací krychli ale na to abych ho zabil nemam zkušenosti :-( | |||
| Jméno: | Yarpen | 31. 3. 2011, 20:38:33 | ![]() |
| e-mail: | yarpen20(z)seznam(tečka)cz | ||
| Spell
kradeni si rozmysli, kradene předměty totiž neprodaš nikde jesi se nepletu |
|||