Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | LoganStoppable | 11. 4. 2011, 17:14:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Oprava: Amulet zeleného mužíčka je v seznamu artefaktů, které obsahují černé truhly. | |||
| Jméno: | StriderCZ | 11. 4. 2011, 15:57:54 | ![]() |
| e-mail: | sstrider(z)seznam(tečka)cz | ||
| Image to není, je to samorozbalovací soubor (něco jako setup), takže velikost souboru je zmenšena. Prostě mají to vychytané-třeba u MM I-VI dvakrát klikneš, rozbalíš jej, a nainstalují se všechny hry, na ploše budeš mít ikony všech dílů, a hry jsou automaticky spouštěny před DOSbox (ten instalovat vůbec nemusíš)- pohoda | |||
| Jméno: | Vladislav Pokorný | 11. 4. 2011, 13:59:35 | ![]() |
| e-mail: | vladislavpokorny(z)seznam(tečka)cz | ||
| Díky za tip na gog, a jen pro upřesnění. CD neposílají, jsou to image, je to tak? Ale u toho 6packu kde je MAMIV se mi zdá velikost dost malá, vždyť to byly dvě CD, plus ty první díly, ale ty budou mít zřejmě málo MB. | |||
| Jméno: | StriderCZ | 11. 4. 2011, 06:31:20 | ![]() |
| e-mail: | sstrider(z)seznam(tečka)cz | ||
| To Michal:
Mám MM VIII originálku, zakoupenou před X lety, v kamenném obchodě, ale instalace mi taky nešla, CD je po těch letech zřejmě poškozené ...(proto jsem si MM koupil znova na gogu). Zkus CD ještě na jiném počítači, ideálně s XP, aby si zjistil, kde je chyba. (Nefungují mi originálky k MM VII a ani k VIII) |
|||
| Jméno: | StriderCZ | 10. 4. 2011, 20:43:39 | ![]() |
| e-mail: | sstrider(z)seznam(tečka)cz | ||
| Chlapci...warez tady netahejte... hru si kupte (třeba na www.gog.com) | |||
| Jméno: | dan | 10. 4. 2011, 20:29:03 | ![]() |
| e-mail: | danniq | ||
to melkor. http://www.game2k.cz/search.html?q=might+and+magic ... zde
allara: musíš si stáhnout program na image.. http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/vypalovani ... ... pak už jen si ti v pravé systémové liště u hodin objeví jeho ikonka a ty pravím si na to klikneš a nastavíš si počet virtuálních mechanik .. já dávám jednu.. a pak až si nastavíš počet, bude to chtít pravděpodobně restart.. restartuješ a dále si zase pustíš daemon a na zase klikneš tentokráté levým na tu jeho ikonku dole u hodin a klikneš na DEVICE 0: číslo jednotky No Media a pak už si jen vybereš mm7disk1 z tvýho umístění a pak v instalaci tě to v pulce požádá o druhý disk, tak to uděláš to samé, jen vybereš druhý disk a je to .. ale ty stahované hry budou chtít asi crack..nevím. mrkni na cd normálně, zda-li není součástí už![]() |
|||
| Jméno: | Yarpen | 10. 4. 2011, 16:19:37 | ![]() |
| e-mail: | yarpen20(z)seznam(tečka)cz | ||
| Jo ještě jeden předmět sem nějak nenašel v tvoji databazi k MM IX,
nevim, jesi se s nim setkal, je to "medailon malého zeleného mužíčka" nebo tak nějak se jmenuje, kdyžtak napíšu o něm víc, ale teď nejsem na starem pc už. |
|||
| Jméno: | melkorn | 10. 4. 2011, 15:26:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| to dan:a nevis kde bych je u nas mohl sehnat?mas nejaky tip? | |||
| Jméno: | dan | 10. 4. 2011, 14:41:23 | ![]() |
| e-mail: | danniq(z)seznam(tečka) | ||
| juj..sem trochu zaspal:D:-X
MM9 je přesně a souhlasím jen nedotáhlým veledílem. Kdyby se jim dalo pár let navíc a 3DO neteklo do bot, tak by vzniknul opravdu zajímavý titul, který by mohl konkurovat morrowindu. vždyt už jen známka je záruka kvality stejně jako the elder scrolls . je to škoda a ubisoft si sice licence koupil, ale nemá to už to kouzlo jvc : ) a navíc stejně asi MaM nebude a sice je moc pěkné, že je jakási MaM:X v přípravě, ale nevim teda no:D
Dneska sem po dlouhé době zkoušel speedplay might and magic VI a tam kde sem obvykle za měsíc, sem za týden:D zábavička a to ani necheatujete
to melkorn: no dají se koupit i u nás přes net a nestojí to dneska už skoro nic a budeš mít originál a tuta serie si to zaslouží .
a miluju to tu..nejsem tu pár dní a nestačím se divit..taková aktivita..to tu snad nebylo nikdy:D |
|||
| Jméno: | Adam23 | 10. 4. 2011, 12:02:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
| to melkorn:
Koupit a stáhnout se dají jednoduše tady: http://www.gog.com/en/gamecard/might_and_magic_6_l ... http://www.gog.com/en/gamecard/might_and_magic_7_f ... http://www.gog.com/en/gamecard/might_and_magic_8_d ... |
|||
| Jméno: | melkorn | 10. 4. 2011, 11:58:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
zdravim.nevite nekdo zda se da nekde stahnout MM6-8? dik moc ![]() |
|||