Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Termi | 21. 4. 2011, 01:32:56 | ![]() |
| e-mail: | Termicek(z)seznam(tečka)cz | ||
belin: A klikl si s kouzelnou knihou lëtání na portrét postavy potë klávesou C v menu kouzel vybral zadané kouzlo ujistil se že postava má dostatečnou zásobu many a zakouzliz létání což si můžete zkontrolovat ikonkou vlevo náhoře taková andělská křídla ? ![]() |
|||
| Jméno: | belin | 20. 4. 2011, 23:40:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| jj mam kouzlo letani.bohuzel ty klavesy nejdou :-( ani s pouzitim klavesy Fn :-( | |||
| Jméno: | StriderCZ | 20. 4. 2011, 20:07:13 | ![]() |
| e-mail: | sstrider(z)seznam(tečka)cz | ||
| to Belin: Ptám se možná blbě, ale máš kouzlo létání? Jinak Page up letím nahoru, home padám k zemi. Jen na notebooku musím zmáčknout Fn+page up apod..
to Melkorn: čeština jde, zkoušel jsem to opakovaně, a bez potíží. Jen to chce zkoušet a mít trpělivost...Jinak tady u Elemira je (mimo jiné) odkaz na download češtiny |
|||
| Jméno: | LoganStoppable | 20. 4. 2011, 20:06:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak Might and Magic Complete stojí neuvěřitelných 1900 ( z Game2k) | |||
| Jméno: | belin | 20. 4. 2011, 19:10:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
| to sem si myslel,ale page down se koukam dolu,deletem nahoru,home nic nedela a end mi pohled centruje.nevim co s tim :-(
|
|||
| Jméno: | melkorn | 19. 4. 2011, 17:23:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
juchuuuuu tak sem prijel z posty a mam doma MM6-8 okamzite jdu instalovat
|
|||
| Jméno: | dan | 18. 4. 2011, 23:11:07 | ![]() |
| e-mail: | danniq(z)seznam(tečka)cz | ||
melkorn: to tě šlechní..taky mám tyto tituly originální doma a 8 je i krabicové verze : ) |
|||
| Jméno: | anonymní anonym "karel" | 17. 4. 2011, 17:30:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
| dotázek, M&M IX jde hodit do okna ? zkousel jsem figle "-w" a to nejde | |||
| Jméno: | melkorn | 17. 4. 2011, 14:59:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
tak jsem si z www.game2k.cz objednal MM6-8 tak uz cekam az zasilka dorazi ![]() |
|||
| Jméno: | Yarpen | 14. 4. 2011, 19:28:37 | ![]() |
| e-mail: | yarpen20(z)seznam(tečka)cz | ||
K těm problemum s cd u MM8, ja mam original MM7 a kupodivu když mam cd v mechanice, tak hra přez uvodní autorun nejde spustit, je to tak uplně od počatku co mam ty cd asi chyba vyroby, vždycky sem to musel zpouštět přez ikonu hry ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 13. 4. 2011, 18:46:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
to Spell, vypnout se dají, plň povyšovácí úkoly a uvidíš, nechci ti kazit hru ![]() |
|||