Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Termi 21. 4. 2011, 01:32:56 delete
e-mail:
 
belin: A klikl si s kouzelnou knihou lëtání na portrét postavy potë klávesou C v menu kouzel vybral zadané kouzlo ujistil se že postava má dostatečnou zásobu many a zakouzliz létání což si můžete zkontrolovat ikonkou vlevo náhoře taková andělská křídla ?
Jméno: KILLER 21. 4. 2011, 00:50:06 delete
e-mail:
 
belin: A postava, která kouzlo létání sesílá má manu?
Jméno: belin 20. 4. 2011, 23:40:55 delete
e-mail:
 
jj mam kouzlo letani.bohuzel ty klavesy nejdou :-( ani s pouzitim klavesy Fn :-(
Jméno: melkorn 20. 4. 2011, 23:39:53 delete
e-mail:
 
stahl sem si cz odsud na MM6,ale stejne mi nejde :-( pise to chybu:old file does not found a nebo to pise ze system windows nemuze najit polozku mm610-11.exe
Jméno: StriderCZ 20. 4. 2011, 20:49:41 delete
e-mail:
 
2 melkorn:
Jaká parta? Klasicky se doporučuje Rytíř, Paladin, mág, klerik. Já hraji s 3x mág, 1x klerik. Ale je to vcelku jedno... Hlavně jim kup luky, vyplatí se Jinak ti docela závidím...ta doba kdy jsem s otevřenou pusou odhaloval rozsáhlý svět MM je už dávno pryč. Měj se

Jméno: StriderCZ 20. 4. 2011, 20:07:13 delete
e-mail:
 
to Belin: Ptám se možná blbě, ale máš kouzlo létání? Jinak Page up letím nahoru, home padám k zemi. Jen na notebooku musím zmáčknout Fn+page up apod..
to Melkorn: čeština jde, zkoušel jsem to opakovaně, a bez potíží. Jen to chce zkoušet a mít trpělivost...Jinak tady u Elemira je (mimo jiné) odkaz na download češtiny

Jméno: LoganStoppable 20. 4. 2011, 20:06:16 delete
e-mail:
 
Tak Might and Magic Complete stojí neuvěřitelných 1900 ( z Game2k)
Jméno: belin 20. 4. 2011, 19:10:09 delete
e-mail:
 
to sem si myslel,ale page down se koukam dolu,deletem nahoru,home nic nedela a end mi pohled centruje.nevim co s tim :-(
Jméno: Adam23 20. 4. 2011, 19:01:49 delete
e-mail:
 
2 belin

klavesy Page Up, Page down, Home, End
Jméno: belin 20. 4. 2011, 18:50:48 delete
e-mail:
 
nevite jak se lita v MM6?
Jméno: melkorn 19. 4. 2011, 20:13:35 delete
e-mail:
 
tak jsem nainstaloval MM6,ale jsou v anglictine a nejak mi nejde dat tam cz :-( poradte pls.a MM6 sem nikdy nehral,tak muzete mi poradit jaka je nejidealnejsi sestava skupiny?
Jméno: melkorn 19. 4. 2011, 17:23:32 delete
e-mail:
 
juchuuuuu tak sem prijel z posty a mam doma MM6-8 okamzite jdu instalovat
Jméno: Elemir 19. 4. 2011, 15:29:45 delete
e-mail:
 
4aakarel: Nejspíše ne.
Jméno: dan 18. 4. 2011, 23:11:07 delete
e-mail:
 
melkorn: to tě šlechní..taky mám tyto tituly originální doma a 8 je i krabicové verze : )
Jméno: anonymní anonym "karel" 17. 4. 2011, 17:30:34 delete
e-mail:
 
dotázek, M&M IX jde hodit do okna ? zkousel jsem figle "-w" a to nejde
Jméno: melkorn 17. 4. 2011, 14:59:33 delete
e-mail:
 
tak jsem si z www.game2k.cz objednal MM6-8 tak uz cekam az zasilka dorazi
Jméno: Elemir 16. 4. 2011, 20:46:25 delete
e-mail:
 
Co se placek týče, tak prostě Platinum edici. Ta se dá i dnes výborně sehnat třeba na eBay, kdo nemá možnost platby do zahraničí, tak pak přes www.game2k.cz Horší je to se staršími díly v Ultimate Archives, je toho v nabídce méně a ta cena je docela nahoře. Kdybych věděl, že za celou tu dobu neklesne, tak jsem si to asi už dávno objednal, dokud se prodávaly ještě originál balení.

Možná, že ani tak nejde o tu fyzickou placku, jako o samotné balení. Dneska mě docela mrzí, když si něco objednám a přijde mi jen DVD box s laciným potiskem a uvnitř se krom CD/DVD mačká značně zjednodušený manuál. Nemluvím teď zrovna o White Label edicích, tam to člověk věděl, že to tak je, ale o řadě současných titulů. Už pár let tu mám na bedničkách vystavenou krabici Lionheartu, to byla snad poslední hra s krabicí formátu A4 a ke všemu jsem patřil ještě mezi jedny z posledních, co ho u nás získali

V takovém případě mi dnes začíná být jedno, zda-li si pořídím krabicovou nebo digitální verzi hry. A v případě GOG.com je u toho zaručena i přidaná hodnota navíc, za což mají u mě pochvalu.
Jméno: Pavouk 14. 4. 2011, 20:34:39 delete
e-mail:
 
To Adam23, s tím názorem na obětování pár doláčů plně souhlasím. Lidi, kteří se na tvorbě zapotili, tak sice již teď nenakrmíme, ale mít doma originál, to je záležitost. Ceny jsou zejména na GOG velmi příznivé . Steam zatím neřeším, snad až si panáčkové uvědomí, že 1 dolar se nerovná 1 euro. Mám doma originál placky MMVII-IX. MMVI jsem origoš sehnal až na GOG minulý rok. MMVII na placce také až minulý rok v prodejně Hráč v OC Olomouc. Jinak kdo je zatížený na fyzické placky, tak právě ve shopech Hráč mají poměrně slušný výběr starších titulů. Tímto se jim nesnažím dělat reklamu, pouze konstatuji ze své zkušenosti. Až bude na GOG promo akce, tak zbytek původní produkce 3DO, co odtud ještě nemám, sosnu taky .
Jméno: Yarpen 14. 4. 2011, 19:28:37 delete
e-mail:
 
K těm problemum s cd u MM8, ja mam original MM7 a kupodivu když mam cd v mechanice, tak hra přez uvodní autorun nejde spustit, je to tak uplně od počatku co mam ty cd asi chyba vyroby, vždycky sem to musel zpouštět přez ikonu hry
Jméno: Adam23 13. 4. 2011, 18:46:00 delete
e-mail:
 
to Spell, vypnout se dají, plň povyšovácí úkoly a uvidíš, nechci ti kazit hru