Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: melkorn 1. 5. 2011, 21:15:21 delete
e-mail:
 
a jeste jeden dotaz.kde se stanu clenem gildy svetla a temnoty?sem v blackshire a zkousel sem jit do obchodu svetla,ale pise mi to ze musim byt clenem,jak?dekuji
Jméno: melkorn 1. 5. 2011, 18:50:18 delete
e-mail:
 
nejak nevim ale kde je oblast bílá čapka :-(
Jméno: KILLER 1. 5. 2011, 17:23:15 delete
e-mail:
 
melkorn: http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_gildy.ph ...
Jméno: melkorn 1. 5. 2011, 16:14:07 delete
e-mail:
 
zdravim.prosim jak se v MM6 muzu naucit bilou ci temnou magii?
Jméno: MP 27. 4. 2011, 14:37:49 delete
e-mail:
 
Děkuju za bleskurychlou odpověď.
Jméno: Elemir 27. 4. 2011, 10:54:27 delete
e-mail:
 
Ahoj, viz třeba http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_vlastnos ... , vzdělávání je pak probráno samostatně.

Obecně vliv meditace a posilování se nevztahuje k levelu postavy, ale počítá se až jako dodatek k celkovému počtu bodů zdraví nebo many. Pokud postava povýší apod., tak se bonus automaticky přepočítá. V principu je tedy jedno, kdy se je naučíš, záleží spíš na herním stylu.

Se vzděláváním je to jinak. Bonus zkušeností se vztahuje na aktuální level dovednosti, počet investovaných bodů a aktuálně zabitou nestvůru. Za dříve zabité nestvůry už zpětně nic nedostaneš. Vzdělávání se tedy vyplatí naučit co nejdříve.
Jméno: MP 27. 4. 2011, 09:40:03 delete
e-mail:
 
Zdravím
Hledal jsem tady jednu informaci a nenašel, proto poprosím buď o nasměrování, nebo o odpověď.
Jedná se o díl M&M VI
Jak je to s dovednostmi meditace, posilování a především vzdělávání. Aplikuje se jejich naučení a následná investice bodů zpětně (včetně povýšení), tedy jetli je jedno, na jaké úrovni se tyto dovednosti naučím a jak brzy je vytrénuji na mistra, nebo se vyplatí naučit se je co nejdříve, aby se významně projevily.
Jméno: melkorn 25. 4. 2011, 11:15:32 delete
e-mail:
 
MM6 jsou fakt supr,ale mam docela krizi na penize :-/
Jméno: KILLER 24. 4. 2011, 09:03:52 delete
e-mail:
 
melkorn: http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_gildy.ph ...
Jméno: melkorn 24. 4. 2011, 00:49:56 delete
e-mail:
 
prosimvas,kde a jak se daj naucit v MM6 ruzny zbrane a brneni?jako treba kde mou partu naucim pouzivat luky.....dik moc
Jméno: StriderCZ 23. 4. 2011, 16:24:46 delete
e-mail:
 
Osobně, hrát bez magie jsem zkoušel, ale ve skupině se 4 rytíři mi vadila nemožnost kouzla pochodeň. Ono hodně se toho dá vyřešit za pomoci alchymie (léčení apod), ale pomocná kouzla typu pochodeň, cestování (M. brána, Llyodův maják) a pod mi STRAŠNĚ chyběly- snížila se dynamika a rychlost hry. Ale nic ti nebrání hrát se 3 rytíři a jedním lučištníkem (kterého naučíš jen některá základní kouzla).
Jméno: Adam23 22. 4. 2011, 21:44:17 delete
e-mail:
 
No ja jsem to hral se dvěma druidama, jako nejvic neklasickou sestavu, ale bez magie, na to nemam "koule" :D
Jméno: LoganStoppable 22. 4. 2011, 20:42:11 delete
e-mail:
 
Adam: Já osobně teda ne. Ale je to dosti zajímavá myšlenka a výzva Zatím jsem hrál za klasickou sestavu - rytíř/lučištník/kněz/kouzelník.
Jméno: Adam23 22. 4. 2011, 20:11:39 delete
e-mail:
 
Mě by spíš zajímalo, jestli někdo z vás dohrál hru JEN se svitky, místo kouzelníků
Jméno: LoganStoppable 22. 4. 2011, 17:18:44 delete
e-mail:
 
Yarpen: Svitky jsem vždycky prodával a ani je nesbíral. Potom byl pěkný opruz celej inventář vyklikávat při prodávání :D
Jméno: Yarpen 22. 4. 2011, 13:02:28 delete
e-mail:
 
jesi si pamatuju MM6 tak se mi občas stavalo, že svitky sem použil uspěšně ale nefungovaly vubec. Aso to byl nějaky bug ve hře, ale s tim, že sem měl dobrou partu tak sem svitky v pozdějšich časech už jen prodaval
Jméno: LoganStoppable 22. 4. 2011, 12:51:41 delete
e-mail:
 
KILLER, Termi : Elemirova stránka je bezvadná v tom, že tady najdete naprosto vše, i kouzla a jejich nároky. Stačí tady trochu zabrousit do čtení

"Mana: 25, Cena: 3000

Přidá tvé skupině možnost létání. Toto kouzlo je velmi drahé a funguje pouze venku, ale je velmi užitečné. Létání bere jeden bod many každých 5 minut letu"

Tohle je přímo útržek, který najdete pod Might and Magic VI / Magie/ Magie vzduchu.
Jméno: KILLER 21. 4. 2011, 16:47:13 delete
e-mail:
 
belin: Já a Termi jsme se ptali na zásobu many postavy, která toto kouzlo sesílá a stále čekáme na odpověď.
Jméno: belin 21. 4. 2011, 16:12:02 delete
e-mail:
 
tu ikonu tech kridel mam zobrazenou na obrazovce a je to kouzlo ze svitku.
Jméno: Elemir 21. 4. 2011, 09:06:03 delete
e-mail:
 
K té češtině: ta chyba se objevuje v souvislosti s patchi. Čeština vyžaduje min. verzi 1.1, což ten instalátor umí zařídit (mám pocit, že je to integrované v tom instalátoru). Fungovat by to však mělo samozřejmě i s verzí hry 1.2, jen ji to trochu zdrbne Normálně tedy hru přeinstaluj a spusť rovnou češtinu. Pokud to nejde, pak manuálně nainstaluj z té složky s češtinou patch 1.1 a pak to zkus znovu. Každopádně si normálně celý ten instalátor rozbal do nějakého adresáře, protože jestli spouštít jen ten exe z archivu, tak to samozřejmě nepůjde.