Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | KILLER | 1. 5. 2011, 17:23:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
| melkorn: http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_gildy.ph ... | |||
| Jméno: | melkorn | 1. 5. 2011, 16:14:07 | ![]() |
| e-mail: | |||
| zdravim.prosim jak se v MM6 muzu naucit bilou ci temnou magii?
|
|||
| Jméno: | Elemir | 27. 4. 2011, 10:54:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj, viz třeba http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_vlastnos ... , vzdělávání je pak probráno samostatně.
Obecně vliv meditace a posilování se nevztahuje k levelu postavy, ale počítá se až jako dodatek k celkovému počtu bodů zdraví nebo many. Pokud postava povýší apod., tak se bonus automaticky přepočítá. V principu je tedy jedno, kdy se je naučíš, záleží spíš na herním stylu. Se vzděláváním je to jinak. Bonus zkušeností se vztahuje na aktuální level dovednosti, počet investovaných bodů a aktuálně zabitou nestvůru. Za dříve zabité nestvůry už zpětně nic nedostaneš. Vzdělávání se tedy vyplatí naučit co nejdříve. |
|||
| Jméno: | KILLER | 24. 4. 2011, 09:03:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
| melkorn: http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_gildy.ph ... | |||
| Jméno: | melkorn | 24. 4. 2011, 00:49:56 | ![]() |
| e-mail: | |||
| prosimvas,kde a jak se daj naucit v MM6 ruzny zbrane a brneni?jako treba kde mou partu naucim pouzivat luky.....dik moc | |||
| Jméno: | StriderCZ | 23. 4. 2011, 16:24:46 | ![]() |
| e-mail: | sstrider(z)seznam(tečka)cz | ||
| Osobně, hrát bez magie jsem zkoušel, ale ve skupině se 4 rytíři mi vadila nemožnost kouzla pochodeň. Ono hodně se toho dá vyřešit za pomoci alchymie (léčení apod), ale pomocná kouzla typu pochodeň, cestování (M. brána, Llyodův maják) a pod mi STRAŠNĚ chyběly- snížila se dynamika a rychlost hry. Ale nic ti nebrání hrát se 3 rytíři a jedním lučištníkem (kterého naučíš jen některá základní kouzla). | |||
| Jméno: | Adam23 | 22. 4. 2011, 21:44:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No ja jsem to hral se dvěma druidama, jako nejvic neklasickou sestavu, ale bez magie, na to nemam "koule" :D | |||
| Jméno: | LoganStoppable | 22. 4. 2011, 20:42:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
Adam: Já osobně teda ne. Ale je to dosti zajímavá myšlenka a výzva Zatím jsem hrál za klasickou sestavu - rytíř/lučištník/kněz/kouzelník. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 22. 4. 2011, 20:11:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
Mě by spíš zajímalo, jestli někdo z vás dohrál hru JEN se svitky, místo kouzelníků ![]() |
|||
| Jméno: | LoganStoppable | 22. 4. 2011, 17:18:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Yarpen: Svitky jsem vždycky prodával a ani je nesbíral. Potom byl pěkný opruz celej inventář vyklikávat při prodávání :D | |||
| Jméno: | Yarpen | 22. 4. 2011, 13:02:28 | ![]() |
| e-mail: | yarpen20(z)seznam(tečka)cz | ||
| jesi si pamatuju MM6 tak se mi občas stavalo, že svitky sem použil uspěšně ale nefungovaly vubec. Aso to byl nějaky bug ve hře, ale s tim, že sem měl dobrou partu tak sem svitky v pozdějšich časech už jen prodaval | |||
| Jméno: | KILLER | 21. 4. 2011, 16:47:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
| belin: Já a Termi jsme se ptali na zásobu many postavy, která toto kouzlo sesílá a stále čekáme na odpověď. | |||
| Jméno: | belin | 21. 4. 2011, 16:12:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
| tu ikonu tech kridel mam zobrazenou na obrazovce a je to kouzlo ze svitku. | |||