Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 14. 5. 2011, 20:00:04 delete
e-mail:
 
add Crusaders of MaM: Je to normální zvuková stopa, kdysi jsem radil zkouknout fyzické zapojení mechaniky se zvukovou kartou, víc mě nenapadá.
Jméno: StriderCZ 13. 5. 2011, 21:00:45 delete
e-mail:
 
V MM VI studna je, ale dává expy výměnou za peníze (bohužel jen do určité výše). Nachází se v Kriegspire, ve vesnici.
Jméno: SCHIZO 11. 5. 2011, 18:18:30 delete
e-mail:
 
Mám problém s hrou Crusaders of might and magic
Skúšal som už vážne všeličo ale aj tak sa mi nepodarilo rozchodiť hudbu v hre.Zvuky zbraní a chôdze idú, len tá hudba nie.
Jméno: ivo 10. 5. 2011, 19:37:30 delete
e-mail:
 
Myslím tím dobu ,kdy sem to hrál naposled. ivo
Jméno: ivo 10. 5. 2011, 19:36:36 delete
e-mail:
 
Není náhodou v MAM6 studna ,která přidává peníze.
Možná se pletu od té doby nějaká doba uplynula.
Nebo si najmout "postavu" bankéře nebo ještě někoho ted si nevzpomenu . Kteří zvyšují nalezenou nebo získanou částku peněz. Sice se tím obsadí jedna "pozice" ze dvou ,pro "pomocníky družiny" (NPC postavy).
Jméno: azmodan 7. 5. 2011, 20:44:05 delete
e-mail:
 
waau diky moc lidi
Jméno: Adam23 7. 5. 2011, 10:34:51 delete
e-mail:
 
Azmodan: jak to dělám já, po mnoha dohráních. Efektivní nakládání s penězi
1) Mistr magie vody má být první mistr. Ale co nejdřív koupit kouzlo očarování předmětů a očarovat, co jde.
2) Po návratu z akce (divočiny/dungeonu) a plným inventáři, propouštím najmuté postavy a
najímám ve svobodném přístavu obchodníka a šejdíře dům č. 14 a 15
http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_npclokac ...
výhoda toho je, že stačí mít všechny postavy s dovedností 4 expert v prodávání a těch +14 bodů bohatě stačí na 100% ceny v levnějších městech.
Takže: očarovat, co jde, prodat vše za 100%, koupit, co jde, očarovat, prodat (hardcore strategie na vydělání je, cestovat městskou bránou po všech městech a vykoupit všechny obchody, očarovat....opakovat po cca týdnu :D) :DD
3) POUZE V režimu s obchodníkem a šejdířem nakupovat věci, kouzla, dovednosti, POVYŠOVAT (mocná úspora)
Je to sice někdy trošku zdlouhavější, ale výsledkem je, že máš PENĚZ JAKO ŠLUPEK )

Enjoy!
Jméno: StriderCZ 7. 5. 2011, 03:26:50 delete
e-mail:
 
Co nejdříve vycvičit mága na mistra vody. Kromě jednoduchého cestování dokáže očarovat předměty před prodejem (ideální v kombinaci s mistrem obchodníkem).
Jinak cenu za trénink lze snížit tím, že postavy naučíš obchodování (snažil jsem se všechny dostat alespoň na expertní úroveň).
Jméno: Azmodan 6. 5. 2011, 23:34:00 delete
e-mail:
 
zdar.fajn stranky,fakt ) nevite o nejakem figlu,jak ziskat v MM6-8 dost penez?vzdy se mi povede nasetrit treba 50000,ale pak jdu vytrenovat postavy a kolikrat ani nevycvivim vsechny,protoze mi dojdou penize :-(
Jméno: Adam23 6. 5. 2011, 20:20:20 delete
e-mail:
 
Haha, dobrej napad, hrat M&M a zaroven se divat na hokej :D Jdu vyzkouset.
Jméno: StriderCZ 6. 5. 2011, 18:01:58 delete
e-mail:
 
Ať dumám, jak dumám, namůžu se za Boha dostat do vyzdvižené knihovny (MM VIII, souostroví dýky). Prolezl jsem opuštěný chrám od shora dolů, a kniha Khela nikde. Teprve až jsem se rozhodl tady napsat, tak mě napadlo použít zdravý selský rozum, a knihovnu jsem konečně našel (Chůze po vodě, JZ souostroví)
A mezítím Kanada střelila dvě branky
Jméno: dan 6. 5. 2011, 07:27:06 delete
e-mail:
 
našel jsem novou zábavu v práci... hraní might and magic VI na nočních směnách je tak skvělé, že se líbilo nedávno i hostum z japonska a také z německa. jen tak pro oživení /dlouho jsem nic nepsal)/
a mimochodem..jak jsem psal už dříve - stále to s tím srazem našeho malého fanklubu myslím vážně!
Jméno: Elemir 5. 5. 2011, 04:36:48 delete
e-mail:
 
Díky.
Jméno: KKKkiri 4. 5. 2011, 14:38:20 delete
e-mail:
 
Mockrát děkuji za tyto stránky, je zde opravdu vše ohledně mé oblíbené série.
Jméno: anonymní uživatel 4. 5. 2011, 13:45:01 delete
e-mail:
 
melkorn: A naučit se může jen kouzelník a kněz!
Jméno: KILLER 4. 5. 2011, 09:41:40 delete
e-mail:
 
melkorn: V gildě !!!

Bílá čapka (bod 23):
http://www.mightandmagicwalkthrough.com/mightandma ...

Blackshire (bod 15):
http://www.mightandmagicwalkthrough.com/mightandma ...
Jméno: melkorn 3. 5. 2011, 21:08:11 delete
e-mail:
 
4Elemir:tak jsem jiz clenem gildy temne magie,ale nenasel sem nikoho,kdo by me naucil dovednost cerne magie :-(
Jméno: melkorn 3. 5. 2011, 20:47:18 delete
e-mail:
 
4Elemir:a nevis kde se takova osoba nachazi?nebo je v tom meste,kde je obchod cerne a bilé magie?
Jméno: Elemir 2. 5. 2011, 19:22:41 delete
e-mail:
 
4Nhadagh: Díky.

4melkorn: Stejně jako ostatní členství v gildách - musíš najít ve městě příslušnou osobu, u které zaplatíš poplatek.
Jméno: Nhadagh 2. 5. 2011, 16:57:51 delete
e-mail:
 
Jen chci pochválit výborně udělané stránky,přehledné,rychlé a nepřeplácané...moc takových jsem neobjevil (myslím obecně)