Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 14. 5. 2011, 20:00:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| add Crusaders of MaM: Je to normální zvuková stopa, kdysi jsem radil zkouknout fyzické zapojení mechaniky se zvukovou kartou, víc mě nenapadá. | |||
| Jméno: | StriderCZ | 13. 5. 2011, 21:00:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
| V MM VI studna je, ale dává expy výměnou za peníze (bohužel jen do určité výše). Nachází se v Kriegspire, ve vesnici. | |||
| Jméno: | SCHIZO | 11. 5. 2011, 18:18:30 | ![]() |
| e-mail: | slavomir(tečka)pagerka(z)sengym(tečka)sk | ||
| Mám problém s hrou Crusaders of might and magic
Skúšal som už vážne všeličo ale aj tak sa mi nepodarilo rozchodiť hudbu v hre.Zvuky zbraní a chôdze idú, len tá hudba nie. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 7. 5. 2011, 10:34:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
Azmodan: jak to dělám já, po mnoha dohráních. Efektivní nakládání s penězi
1) Mistr magie vody má být první mistr. Ale co nejdřív koupit kouzlo očarování předmětů a očarovat, co jde. 2) Po návratu z akce (divočiny/dungeonu) a plným inventáři, propouštím najmuté postavy a najímám ve svobodném přístavu obchodníka a šejdíře dům č. 14 a 15 http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_npclokac ... výhoda toho je, že stačí mít všechny postavy s dovedností 4 expert v prodávání a těch +14 bodů bohatě stačí na 100% ceny v levnějších městech. Takže: očarovat, co jde, prodat vše za 100%, koupit, co jde, očarovat, prodat (hardcore strategie na vydělání je, cestovat městskou bránou po všech městech a vykoupit všechny obchody, očarovat....opakovat po cca týdnu :D) :DD 3) POUZE V režimu s obchodníkem a šejdířem nakupovat věci, kouzla, dovednosti, POVYŠOVAT (mocná úspora) Je to sice někdy trošku zdlouhavější, ale výsledkem je, že máš PENĚZ JAKO ŠLUPEK )
Enjoy! |
|||
| Jméno: | Adam23 | 6. 5. 2011, 20:20:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Haha, dobrej napad, hrat M&M a zaroven se divat na hokej :D Jdu vyzkouset. | |||
| Jméno: | dan | 6. 5. 2011, 07:27:06 | ![]() |
| e-mail: | danniq(z)seznam(tečka)cz | ||
našel jsem novou zábavu v práci... hraní might and magic VI na nočních směnách je tak skvělé, že se líbilo nedávno i hostum z japonska a také z německa . jen tak pro oživení /dlouho jsem nic nepsal )/
a mimochodem..jak jsem psal už dříve - stále to s tím srazem našeho malého fanklubu myslím vážně ! |
|||
| Jméno: | KKKkiri | 4. 5. 2011, 14:38:20 | ![]() |
| e-mail: | kiri(tečka)kua(z)gmail(tečka)com | ||
| Mockrát děkuji za tyto stránky, je zde opravdu vše ohledně mé oblíbené série. | |||
| Jméno: | anonymní uživatel | 4. 5. 2011, 13:45:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| melkorn: A naučit se může jen kouzelník a kněz! | |||
| Jméno: | KILLER | 4. 5. 2011, 09:41:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| melkorn: V gildě !!!
Bílá čapka (bod 23): http://www.mightandmagicwalkthrough.com/mightandma ... Blackshire (bod 15): http://www.mightandmagicwalkthrough.com/mightandma ... |
|||
| Jméno: | melkorn | 3. 5. 2011, 21:08:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4Elemir:tak jsem jiz clenem gildy temne magie,ale nenasel sem nikoho,kdo by me naucil dovednost cerne magie :-( | |||
| Jméno: | melkorn | 3. 5. 2011, 20:47:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4Elemir:a nevis kde se takova osoba nachazi?nebo je v tom meste,kde je obchod cerne a bilé magie? | |||
| Jméno: | Elemir | 2. 5. 2011, 19:22:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4Nhadagh: Díky.
4melkorn: Stejně jako ostatní členství v gildách - musíš najít ve městě příslušnou osobu, u které zaplatíš poplatek. |
|||
| Jméno: | Nhadagh | 2. 5. 2011, 16:57:51 | ![]() |
| e-mail: | Nhadagh(z)seznam(tečka)cz | ||
| Jen chci pochválit výborně udělané stránky,přehledné,rychlé a nepřeplácané...moc takových jsem neobjevil (myslím obecně) | |||