Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | StriderCZ | 26. 6. 2011, 20:44:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Měl jsem službu na rychlé...
Pánové, až půjdete se svou milou ze zábavy, doufám, že vás nikdy nenapadne jít po špatné straně zábradlí... |
|||
| Jméno: | Yarpen | 20. 6. 2011, 16:42:46 | ![]() |
| e-mail: | yarpen20(z)seznam(tečka)cz | ||
jo, už sem se mrkl do navodu a ujasnil sem si to ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 20. 6. 2011, 14:03:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Yarpen: Pleteš si dva dungeony. Duch Silvera a Ankh je v "Pevnosti stříbrných helem", ale pro povýšení na rytíře musíš do "Vojevůdcovy pevnosti".
mapa: http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_obrazkym ... |
|||
| Jméno: | Yarpen | 19. 6. 2011, 21:00:43 | ![]() |
| e-mail: | yarpen20(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravím, mám zádrhel v MM VI, v pevnosti vojevůdce sem promluvil s duchem J.Silvera, ale nejde mi otevřít tajná schránka za ním. Navíc jak sem zabil vojevůdce a získal jeho ankh, tak mi Temper ten úkol nevzal,nevíte kde je zakopaný pes? | |||
| Jméno: | LoganStoppable | 10. 6. 2011, 20:27:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zdravím,
Elemire, našel jsem obrázky nepřátel pro MM 4 a 5 + další info. http://shrines.rpgclassics.com/pc/mm4_5/monsters.s ... |
|||
| Jméno: | Adam23 | 9. 6. 2011, 22:30:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ohledně virtualizace: Elemire koukni taky na Windows XP Mode pro Windows 7
http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows7/produc ... Je to asi specialne pripraveny MVPC pro XP kompatibilitu, ja s tim mam velmi dobre zkusenosti. Pro lidi s W7 je tak moznost mit zadarmo i virtualni XPcka. |
|||
| Jméno: | Vladislav Pokorný | 8. 6. 2011, 13:38:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mě se MM6 občas hryzne při loadování ať už ze save, nebo při změně lokace. Mám Win7 64 bitové. | |||
| Jméno: | Shadow | 7. 6. 2011, 00:03:26 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Díky za rady. Reinstalace hry, jiný patch, virtuální CD, reinstal directů zatím nepomohlo, ale snad na něco příjdu. SP3 samozřejmě mám. | |||
| Jméno: | Yarpen | 6. 6. 2011, 11:48:12 | ![]() |
| e-mail: | yarpen20(z)seznam(tečka)cz | ||
| Shadow mě se to stava u starších her hdyž se zapomenu a napíšu nazev savu s diakritikou, a ty pady hry možna zpusobuje SP 2 nebo novější jesi je. Hra mi začla padat až po nainstalovaní SP2, teď mam myslim SP3 a zatím hra drží když ji hraju
Elmire hraješ NVN po netu ? |
|||