Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Adam23 | 5. 8. 2011, 13:59:56 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zdravím fandy M&M. Opět je tu naše oblíbené reklamní okénko :D
Na GOG je slevová akce na všechno z M&M (Heroes 1-4, M&M 1-8) http://www.gog.com/en/promo/might_magic_universe ... Všechno se slevou 50% jednotlivé hry 40%, všechno bez DRM a v angličtině
Na tohle jsem čekal, kde jen mám tu platební kartu :D |
|||
| Jméno: | dan | 4. 8. 2011, 21:20:34 | ![]() |
| e-mail: | danniq(z)seznam(tečka)cz | ||
elemir: uploadneš pak i updaty patchu na svuj web?
|
|||
| Jméno: | ivo | 4. 8. 2011, 17:33:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Na aukru je v aukci Hra might and magic 7 z levlu . Kdyby ji někdo náhodou chtěl .
A MM 6 anglicky. |
|||
| Jméno: | Elemir | 3. 8. 2011, 18:38:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj, navštiv Věštce na Havraním pobřeží, měl by ho mít u sebe. | |||
| Jméno: | axetom | 3. 8. 2011, 08:38:19 | ![]() |
| e-mail: | axetom(z)seznam(tečka)cz | ||
| hoj lidi, mam takovy problem. ja teed dohral MM8 az do konce bez problemu. ale otec nekde ztratil srdce vody. na podstavci neni a vim ze ho bral. nejspis ho nekde vyhodil. je nejaka realna sance ze se to tam po roce obnovi a srdce tam bude znovu? | |||
| Jméno: | KILLER | 27. 7. 2011, 18:12:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: Dneska mě napadlo, že mezi skrytými poklady v MM6 chybí ten nejznámější, svitek létání na bance v Novém Sorpigalu. | |||
| Jméno: | KILLER | 26. 7. 2011, 17:41:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: Před pár dny (po asi 15 měsících) vyšly updaty GrayFace patchů:
http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ... http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ... http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ... |
|||
| Jméno: | jerry | 25. 7. 2011, 15:12:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
| ...záhada vyřešena:pletl jsem si alchymistické krámky s magickými potřebami... | |||
| Jméno: | KILLER | 19. 7. 2011, 22:54:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Také tu něco podobného přihodím: http://resize.like.cz/images/78_102_122_81_11-07-1 ...
Elemir: Za nějakou speciální družinu? |
|||
| Jméno: | Elemir | 19. 7. 2011, 18:17:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
Gratuluju Já se po letech pustil znovu do Might and Magic IX, tak jsem zvědav. |
|||
| Jméno: | Yarpen | 18. 7. 2011, 11:24:49 | ![]() |
| e-mail: | yarpen20(z)seznam(tečka)cz | ||
Tak jsem dneska dohral MM VI ( http://belmine.rajce.idnes.cz/Might_and_Magic_VI,_ ... ) Vyborná hra. Splnil sem všechny ukoly kromě odevzdani dýky ![]() |
|||