Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 5. 8. 2011, 20:44:59 delete
e-mail:
 
4dan: jj, zítra se k tomu zkusím dostat. Chtěl bych ještě pořešit ten instalátor na češtinu pro MaM IX, takže bych to vzal při jednom.

Adam23: Ahoj, měl bych na tebe menší dotaz vůbec k celé té letní akci ... takže to je na každé období předem daná sleva? Já jsem se v tom ke konci toho mejlu zamotal a asi to pochopil trošku jinak. Mám tam pár věcí vyhlídnutých, ale asi mi z toho už něco uteklo
Jméno: Adam23 5. 8. 2011, 13:59:56 delete
e-mail:
 
Zdravím fandy M&M. Opět je tu naše oblíbené reklamní okénko :D

Na GOG je slevová akce na všechno z M&M (Heroes 1-4, M&M 1-8)
http://www.gog.com/en/promo/might_magic_universe ...

Všechno se slevou 50% jednotlivé hry 40%, všechno bez DRM a v angličtině

Na tohle jsem čekal, kde jen mám tu platební kartu :D
Jméno: dan 4. 8. 2011, 21:20:34 delete
e-mail:
 
elemir: uploadneš pak i updaty patchu na svuj web?
Jméno: ivo 4. 8. 2011, 17:33:41 delete
e-mail:
 
Na aukru je v aukci Hra might and magic 7 z levlu . Kdyby ji někdo náhodou chtěl .
A MM 6 anglicky.
Jméno: Elemir 3. 8. 2011, 18:38:51 delete
e-mail:
 
Ahoj, navštiv Věštce na Havraním pobřeží, měl by ho mít u sebe.
Jméno: axetom 3. 8. 2011, 08:38:19 delete
e-mail:
 
hoj lidi, mam takovy problem. ja teed dohral MM8 az do konce bez problemu. ale otec nekde ztratil srdce vody. na podstavci neni a vim ze ho bral. nejspis ho nekde vyhodil. je nejaka realna sance ze se to tam po roce obnovi a srdce tam bude znovu?
Jméno: Elemir 29. 7. 2011, 23:05:27 delete
e-mail:
 
4Greyshawk: Díky.

4KILLER: Na odkazy kouknu, díky. Svitek opravdu chybí, protože to považuju za bug Ale teď vážně, protože jsem tomu věnoval samostatnou kapitolku, tak nám to nejspíš uteklo ... nakonec na ty nejprofláklejší věci se skoro vždy zapomene
Jméno: KILLER 27. 7. 2011, 18:12:58 delete
e-mail:
 
Elemir: Dneska mě napadlo, že mezi skrytými poklady v MM6 chybí ten nejznámější, svitek létání na bance v Novém Sorpigalu.
Jméno: KILLER 26. 7. 2011, 17:41:01 delete
e-mail:
 
Elemir: Před pár dny (po asi 15 měsících) vyšly updaty GrayFace patchů:

http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ...
http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ...
http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ...
Jméno: jerry 25. 7. 2011, 15:12:06 delete
e-mail:
 
...záhada vyřešena:pletl jsem si alchymistické krámky s magickými potřebami...
Jméno: Greyshawk 24. 7. 2011, 12:36:23 delete
e-mail:
 
Tak jsem najednou po Zaklínači nevěděl co si zahrát, až se mi nahlavu vysypala sbírka M&M a Hommů.Tak jo. Instalace a pak progůglit jestli se dá na Netu něco k tomu najít, takže díky za tyhle stále funkční stránky. Dík,dík,dík.
Jméno: jerry 23. 7. 2011, 22:16:53 delete
e-mail:
 
Zdravim přátelé M&M, po dlouhé době jsem si udělal čas a pustil se do M&M 8 - k mému přijemnému překvapení se hra rozběhla napoprvé a bez problému Jedna nepříjemnost však nastala přímo při samotném hraní a to situace, kdy mého nekromancera nechtějí nikde naučit alchymii, nevíte, přátelé, čím by to mohlo být? děkuji za odpověď a přeji mnoho beztarostně propařených nocí!
Jméno: Elemir 20. 7. 2011, 10:16:34 delete
e-mail:
 
Taky hezké, chvilku jsem přemýšlel, že bych zkusil tu šestku za 4 rytíře, abych si to vyzkoušel, ale nakonec to výhrály Migh and Magic IX.

O speciální družině jsem přemýšlel, ale hra v podání 3-4 kouzelníků by se snadno zvrhla v akční honičku (3-4x řetězový blesk je zkrátka ultimátní zbraň). V principu u devítky moc speciálních družin postavit nejde, protože nikdo vlastně nemá výrazný handicap. Jediný, kdo do toho dokáže výrazně zasáhnout, je Dračí král. Tam to s absencí mága nejde.

Do základu družiny jsem postavil 3 novice a jednoho bojovníka. Nemám ještě moc jasno, co kdo z nich nakonec bude, to nechám až podle vývoje hry. Každopádně ten úvod se docela natáhl, přeci jen té many neni zas tolik a kostilamové na Ostrově popela byly docela odolní Proto jsem preventivně volil alespoň jednoho bojovníka, čekal jsem, že v počátku se budou jeho schopnosti hodit.

Vedu si záznamy, tak pak to někam připíchnu. Spíš jsem si tu hru chtěl po letech zas jen vyzkoušet, ale nakonec mi to nedalo Teď mě tak napadá, vlastně existuje jedna "slabší" skupinka a to jsou 4 kněží - průměrní bojovníci, průměrní kouzelnící.
Jméno: KILLER 19. 7. 2011, 22:54:51 delete
e-mail:
 
Také tu něco podobného přihodím: http://resize.like.cz/images/78_102_122_81_11-07-1 ...

Elemir: Za nějakou speciální družinu?
Jméno: Elemir 19. 7. 2011, 18:17:14 delete
e-mail:
 
Gratuluju Já se po letech pustil znovu do Might and Magic IX, tak jsem zvědav.
Jméno: KILLER 19. 7. 2011, 16:11:56 delete
e-mail:
 
Yarpen: Proč zrovna ten, ne?
Jméno: Yarpen 18. 7. 2011, 11:24:49 delete
e-mail:
 
Tak jsem dneska dohral MM VI ( http://belmine.rajce.idnes.cz/Might_and_Magic_VI,_ ... ) Vyborná hra. Splnil sem všechny ukoly kromě odevzdani dýky
Jméno: Elemir 11. 7. 2011, 08:00:53 delete
e-mail:
 
Ahoj, opravy mi můžeš zaslat normálně přes kontaktní formulář nebo e-mail. Je dost možné, že to nebude místy zcela sedět, zveřejnil jsem to tenkrát přesně tak, jak mi to od Ravena přišlo.
Jméno: Solitary 6. 7. 2011, 23:02:55 delete
e-mail:
 
Zdravim, tak zase po roce mam cas na vetsi herni projekt a rozhodl jsem se pustit do MM7... jen tak zbezne prochazim webem, abych se pripravil do one MM nalady a kdyz jsem koukal na CZ preklad intra MM7, vsiml jsem si, ze je to misty spatne prelozene (jestli to teda nekoho zajima)... pred chvili jsem totiz intro videl, kdyz jsem se do prekladu kouknul, tak jsem okamzite videl nekolik nesrovnalosti... (tezke vypsat, je jich vic). Je zajem o opravu?
Jméno: Adam23 26. 6. 2011, 22:56:03 delete
e-mail:
 
To jsem se psal já, jsem se zapomněl podepsat. No to je bohužel ze života, mladý, blbý, vožralí, takovejch jsou plný hřbitovy (hlavně v autech). Každopádně smekám před váma lidma, co se je snažíte dát dokupy, jako doktory a hasiči.