Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Ondra | 15. 8. 2011, 19:27:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tady to pořád žije!
MM je fakt nesmrtelná série, jen tak dál! |
|||
| Jméno: | Gondik | 15. 8. 2011, 14:06:03 | ![]() |
| e-mail: | tgondek(z)seznam(tečka)cz | ||
| Ahoj Elemire. Za prvé bych chtěl pochválit tvoje stránky, je to opravdu důstojný svatostánek téhle skvělé herní sérii.
Za druhé bych měl dotat k tvému článku v sekci Atypické družiny - putování s druidy. Píšeš tam, že jsi se vydal do Eofolu ještě před smrtí soudce. Já se o to v minulé hře pokusil také, sice až po výběru cesty ale do Eofolu jsem se nemohl dostat. Totiž východ z tunelů byl blokován skálou. Hra mě v této fázi odmítala do Eofolu pustit. Zkusím příšte navštívit tunely ještě před srmtí soudce, jeslti mě to pustí ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 11. 8. 2011, 10:55:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
Aha, díky za upozornění Mapu doplním.Edit: takže doplněno včetně dřívějších přípomínek k dalším věcem. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 10. 8. 2011, 22:58:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
| srato:
Najdeš zde: http://www.the-spoiler.com/RPG/New.World.Computing ... jihozápad č.23 Elemir jistě doplní... |
|||
| Jméno: | srato | 10. 8. 2011, 22:49:07 | ![]() |
| e-mail: | srato(z)seznam(tečka)cz | ||
| Muj problem se tyka Might@Magic VI kde nemuzu najit podstavec pro sosku v Mocale prokletych. Prosmejdil jsem to snad vsude. Poradite?
PS: jako jedeny neni zakresleny v mapach co jsou zde na serveru (teda alespoj ja ho nenasel) Diky |
|||
| Jméno: | Adam23 | 7. 8. 2011, 11:28:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Vosic: Pokud máš platební kartu, kup si z GOG optimalizovanou verzi pro moderní systémy...
$3.59, no nekupte to. |
|||
| Jméno: | Elemir | 6. 8. 2011, 19:25:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Přesně tak, to lze až na další štaci. Díky stájím (nebo lodní dopravě) to však neni problém. | |||
| Jméno: | Vosic | 6. 8. 2011, 18:02:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: Ale v tom prvním městě nemůžu koupit vlastnost luk nebo jo? | |||
| Jméno: | Vosic | 6. 8. 2011, 08:23:14 | ![]() |
| e-mail: | voosic(z)gmail(tečka)com | ||
Díky, mě opravdu hodně zarazilo to, že se nemůžu hýbat v tahovém modu, to je největší změna. luk umí jen 2 lidi a ten mág nedává moc dmg, takže většina soubojů je na blízko a když mi kobra jedním útokem u hrdiny na 5 ubere třeba 75% a z blízka hrozně missuju a nějakej dmg dává jen rytíř i když ostatní už maj taky slušné zbraně, ale jejich dmg se pohybuje tak mezi 1-7 a většinou u tý spodní meze ![]() |
|||
| Jméno: | Vosic | 6. 8. 2011, 00:11:52 | ![]() |
| e-mail: | voosic(z)gmail(tečka)com | ||
Ahoj, docela mě překvapilo, že jsou furt blázni, co hrají MaM a diskutuje se tu i několik příspěvků denně ale k věci. Několikrát jsem dohrál MaM 7 i 8 a tak jsem si říkal, že zkusím na starým pc, než mi můj opraví MaM6. Nainstaloval jsem to a po zapnutí mě čekalo nemilé překvapení. V tahovém módu se nemohu pohybovat. Nevím jestli to tak u 6 je (mám XP), ale docela mi to znepříjemňuje hru. Zkusil jsem klasickou doporučenou družinu s výměnou rytíře za Paladina a už se tu několik hodin trápím a došel jsem akorát pro ten kód. V chrámu jsem byl už asi 5x a vždycky se musel běžet tim šíleně dlouhým dungeonem vyléčit (samozřejmě po několika přespáních uvnitř). Docela mě to trápí, čekal jsem, že jako "zkušený" harcovník nějak zvládnu a za pár dní si připíšu na svůj seznam další dohraný MaM. Přemýšlel jsem o skupině druid + 3 rytíři, protože jediný rytíř dokáže něco udělat. Četl jsem, že nejjednodušší jsou 3 kouzelníci a klerik, ale u mýho kouzelníka zvýšení levelu nepřidá dmg a tak to první kouzlo vzduchu dává pořád 2-6 dmg a s tím bych moc daleko nedošel. Poradil by mi někdo jak na to? Předem moc děkuji a chválím za skvělé stránky ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 5. 8. 2011, 22:31:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ne, tohle je víkendová akce, taky se jedná o dost her Já si koupil znovu sedmičku, mám z Levelu a osmičku, tu jsem nikdy nehrál, se těším. |
|||