Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: KILLER 1. 11. 2011, 21:23:20 delete
e-mail:
 
Mara: To není rada, ale cheat.
Jméno: Mara 1. 11. 2011, 17:56:55 delete
e-mail:
 
Ahoj všem, jen sem Vám chtěl poradit malou radu, jak v Might and Magic 6 lze u jakého koliv povolání používat všechny zbroje a zbraně...v každé gildě, když už vám to nic nenabídne klikejte s postavou na ten dialog a dokud se neozve cinknutí peněz, pak umíte o dovednost víc př. čaroděj plátová zbroj atd...vše co v gildě učí lze takto naučit všechny postavy vše
Jméno: Elemir 26. 10. 2011, 09:30:55 delete
e-mail:
 
Klávesy Page Up a Insert.
Jméno: beny100 25. 10. 2011, 18:35:30 delete
e-mail:
 
diky uz to mam a nevis nahodou jak letat? :D
kouzlo mam a nak mi nejde vzletnout :D
Jméno: Elemir 23. 10. 2011, 18:03:20 delete
e-mail:
 
4Šmejky: Díky.

4beny100: Nejspíš zkoušíš chybnou verzi patche. Buďto se podívej do Readme.txt a zkontroluj verzi hry a podle toho pak použij patch správné verze, nebo to celé odnistaluj, znovu nainstaluj a pak použij patch 1.1
Jméno: beny100 22. 10. 2011, 15:25:10 delete
e-mail:
 
Prosim o radu nemuzu nahrat nescitu na might and magic 6 kdyz dam update tak to pise Old file does not exist vite nekdo co s tim??? please
Jméno: Šmejky 21. 10. 2011, 10:03:53 delete
e-mail:
 
Nemá chybu jedním slovem dokonalé! Momentálně se jedná o nejlepší web s problématikou M&M v našich luzích a hájích! Perfektní práce, diky.
Jméno: Elemir 18. 10. 2011, 22:26:34 delete
e-mail:
 
4Petr Šmíd: viz odpověď na příchozí email

Jinak je to popsané i v návodu.
Jméno: Petr Šmíd 18. 10. 2011, 21:58:11 delete
e-mail:
 
Nemohu přijít na to, jak může Zloděj něco ukrást?
Jméno: Elemir 17. 10. 2011, 18:40:57 delete
e-mail:
 
Díky za pochvaly

Poslední dobou jsem neměl příliš času zde něco tvořit, takže úpravy odkazů na češtiny apod. vyřeším později. Na denním pořádku jsem měl dodělávku školního webu a protože jsem to musel tvořit místy od nuly, tak to trvalo o to déle. No a ta druhá a neméně náročná brzda byl Zaklínač Musím konstatovat, že to byly po dlouhé době zas rozumně utracené peníze a vřele to můžu všem doporučit.

Ad stránky NWN ... před pár lety jsem o tom shodou okolností uvažoval, ten deficit v českých luzích a hájích je opravdu znatelný, ovšem je to taky slušná porce práce. Škoda že se toho nikdo neujal. NWN má primární výhodu v tom, že editor je dostupný už od data vydání hry. Na Baldur´s Gate tu jedny výborné stránky kdysi existovaly, ale jejich majitel to z nenadání utnul ... ostatně pánové ze Sigilu ten důvod znají, otázkou je, zda-li ta jejich verze je taky ta nejpřesnější
Jméno: StriderCZ 13. 10. 2011, 21:38:52 delete
e-mail:
 
na www.retrogames.cz si lze zahrát MM I,II přes JAVU v prohlížeči.
Zajímavá alternativa....
Jméno: Uran 13. 10. 2011, 11:59:05 delete
e-mail:
 
Dekuji perfektni stranky. Skoda, ze neexistuje neco podobneho pro nwn 1,2, baldurs gate, ...
Jméno: Yarpen 2. 10. 2011, 10:11:17 delete
e-mail:
 
To Roland-zee
Ja měl stejny problem u MM IX
Nakonec se mi hra na win 7sekla uplně a pozice nešly načíst. Ale nainsataloval sem to na starem pc kde mam win XP přetahl pozice a spustil, jelo to bez problemu. Tak sem překopíroval celou nainstalovanou hru ze stareho na nove pc a jelo to bez problémů
Jméno: Roland-zee 1. 10. 2011, 21:59:57 delete
e-mail:
 
´´pozice
riešenie pre MM9 (problém dlhé načítavanie lokácií/sejvov)
Jméno: Roland-zee 1. 10. 2011, 21:55:41 delete
e-mail:
 
riešenie : "Ahoj mam windown 7 a pri nacitani ulozene pozive nebo prechodu do nove mapy apod. se mi nenacte obraz. Zvuk normalne bezi. co s tim?" --> skúsiť prepnúť do Wind.(Alt+Tab, al. Ctrl+tab), (predtým ale chvílku, pár sekúnd, počkať, kým sa naozaj načít nová pozícia,/lokácia), a potom prepnúť s5 do hry, malo by to fungovať (mne idet -pod Win7 )
Jméno: kat 18. 9. 2011, 03:55:02 delete
e-mail:
 
Moc peknej web!
Jméno: KILLER 17. 9. 2011, 15:07:01 delete
e-mail:
 
Elemir: Odkazy na češtiny v sekci "Ke stažení" nefungují. Asi kvůli změně designu bonuswebu.
Jméno: Jíra 13. 9. 2011, 18:04:35 delete
e-mail:
 
Super stránky.RESPECT
Jméno: julie 13. 9. 2011, 16:04:03 delete
e-mail:
 
Jméno: KILLER 13. 9. 2011, 10:18:04 delete
e-mail:
 
Natrefil jsem na zajímavé články s časovou osou o universu Might and Magic a Heroes:

http://thespinwardtales.wikispaces.com/Timelines ...