Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Mara | 1. 11. 2011, 17:56:55 | ![]() |
| e-mail: | darecek(tečka)com(z)seznam(tečka)cz | ||
Ahoj všem, jen sem Vám chtěl poradit malou radu, jak v Might and Magic 6 lze u jakého koliv povolání používat všechny zbroje a zbraně...v každé gildě, když už vám to nic nenabídne klikejte s postavou na ten dialog a dokud se neozve cinknutí peněz, pak umíte o dovednost víc př. čaroděj plátová zbroj atd...vše co v gildě učí lze takto naučit všechny postavy vše ![]() |
|||
| Jméno: | beny100 | 25. 10. 2011, 18:35:30 | ![]() |
| e-mail: | beny100(z)seznam(tečka)cz | ||
diky uz to mam a nevis nahodou jak letat? :D
kouzlo mam a nak mi nejde vzletnout :D |
|||
| Jméno: | beny100 | 22. 10. 2011, 15:25:10 | ![]() |
| e-mail: | beny100(z)seznam(tečka)cz | ||
| Prosim o radu nemuzu nahrat nescitu na might and magic 6 kdyz dam update tak to pise Old file does not exist vite nekdo co s tim??? please | |||
| Jméno: | Šmejky | 21. 10. 2011, 10:03:53 | ![]() |
| e-mail: | smejky2(z)centrum(tečka)cz | ||
| Nemá chybu jedním slovem dokonalé! Momentálně se jedná o nejlepší web s problématikou M&M v našich luzích a hájích! Perfektní práce, diky. | |||
| Jméno: | Elemir | 18. 10. 2011, 22:26:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
4Petr Šmíd: viz odpověď na příchozí email
Jinak je to popsané i v návodu. |
|||
| Jméno: | Petr Šmíd | 18. 10. 2011, 21:58:11 | ![]() |
| e-mail: | smidpeta(z)volny(tečka)cz | ||
| Nemohu přijít na to, jak může Zloděj něco ukrást? | |||
| Jméno: | StriderCZ | 13. 10. 2011, 21:38:52 | ![]() |
| e-mail: | sstrider(z)seznam(tečka)cz | ||
| na www.retrogames.cz si lze zahrát MM I,II přes JAVU v prohlížeči.
Zajímavá alternativa.... |
|||
| Jméno: | Uran | 13. 10. 2011, 11:59:05 | ![]() |
| e-mail: | uranit(z)post(tečka)cz | ||
| Dekuji perfektni stranky. Skoda, ze neexistuje neco podobneho pro nwn 1,2, baldurs gate, ... | |||
| Jméno: | Yarpen | 2. 10. 2011, 10:11:17 | ![]() |
| e-mail: | yarpen20(z)seznam(tečka)cz | ||
| To Roland-zee
Ja měl stejny problem u MM IX Nakonec se mi hra na win 7sekla uplně a pozice nešly načíst. Ale nainsataloval sem to na starem pc kde mam win XP přetahl pozice a spustil, jelo to bez problemu. Tak sem překopíroval celou nainstalovanou hru ze stareho na nove pc a jelo to bez problémů ![]() |
|||
| Jméno: | Roland-zee | 1. 10. 2011, 21:59:57 | ![]() |
| e-mail: | martinmh1516(z)gmail(tečka)com | ||
| ´´pozice
riešenie pre MM9 (problém dlhé načítavanie lokácií/sejvov) |
|||
| Jméno: | Roland-zee | 1. 10. 2011, 21:55:41 | ![]() |
| e-mail: | martinmh1516(z)gmail(tečka)com | ||
| riešenie : "Ahoj mam windown 7 a pri nacitani ulozene pozive nebo prechodu do nove mapy apod. se mi nenacte obraz. Zvuk normalne bezi. co s tim?" --> skúsiť prepnúť do Wind.(Alt+Tab, al. Ctrl+tab), (predtým ale chvílku, pár sekúnd, počkať, kým sa naozaj načít nová pozícia,/lokácia), a potom prepnúť s5 do hry, malo by to fungovať (mne idet -pod Win7 ) | |||
| Jméno: | KILLER | 17. 9. 2011, 15:07:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: Odkazy na češtiny v sekci "Ke stažení" nefungují. Asi kvůli změně designu bonuswebu. | |||
| Jméno: | julie | 13. 9. 2011, 16:04:03 | ![]() |
| e-mail: | juli(tečka)hrbackova(z)seznam(tečka)cz | ||
![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 13. 9. 2011, 10:18:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Natrefil jsem na zajímavé články s časovou osou o universu Might and Magic a Heroes:
http://thespinwardtales.wikispaces.com/Timelines ... |
|||