Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Adam23 | 12. 11. 2011, 10:40:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
| U síně slávy na stránce uploadu je se mi špatně zobrazuje diakritika. | |||
| Jméno: | Adam23 | 11. 11. 2011, 19:33:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jsem na tom podobně, ještě jsem nehrál datadisk k Oblivionu, a u Skyrimu počkám, až vychytají mouchy. Steam mi nevadí, už mám na účtu dost her. | |||
| Jméno: | StriderCZ | 9. 11. 2011, 16:15:01 | ![]() |
| e-mail: | sstrider(z)seznam(tečka)cz | ||
| Pokračovatel série? Záleží na tom, co tě v sérii M&M nejvíce zaujalo.
Můj favorit je bezesporu TES (Oblivion, nebo Skyrim, na který se těším jak malé děcko). Baldurs gate, pokud se ti líbí izometrický pohled. Wizadry jsou fajn, mně ale nepasuje soubojový systém. Navíc jsou dost těžké (zejména na počátku hry). Na www.oldgames.sk si můžeš stáhnout hry včetně vytvořených postav (vyplatí se to). Ultima- tu jsem ale nikdy nehrál.... Albion- pokud tě neotráví chyby dané překladem hry. Ishary pro kouzelnou atmosféru. je jak nádherná ženská- krásná, ale chytlavá, a velice nebezpečná. Hry ze série Realms of Arkania- zcela originální svět, s originálními pravidly (zejména tvorba postav je dost komplikovaná) Das Swarze Auge (něco jako náš Pán prstenů), s fantastickou atmosférou a hudbou (zejména třetí díl je naprosto dokonalý). Na závěr bych dodal, že pro většinu těchto her je dobré si načít nějaké informace na webu, manuál apod. Často čerpám z www.oldgames.sk, a spoustu (doufám, že užitečných) rad můžeš najít na mých stránkách www.old-games.estranky.cz Některé hry si lze koupit na www.gog.com... |
|||
| Jméno: | Yarpen | 9. 11. 2011, 16:14:18 | ![]() |
| e-mail: | yarpen20(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravím, pokračování přímo od vývojářu asi není, ale jsou dva amaterské týmy které dělají MM X, poláci dělají Might & Magic X: Children of the void, je už i nějaké hratelné demo,(tady sem se o tom dočetl http://rpgforum.cz/forum/viewtopic.php?f=179&t=777 ... ) byla by to paráda kdyby se jim to dobře podařilo | |||
| Jméno: | wailord | 6. 11. 2011, 18:06:41 | ![]() |
| e-mail: | wailord(z)email(tečka)cz | ||
| Ahoj,
existuje nějaký následovník hry? Aktuálně hraji MaM VI tak nějak oddechově a ze vzpomínkami na minulé časy. Takže mě čekají ještě 3 díly + Crusaders. Pokud tedy 6 někdy dohraji. Ale zajímalo by mě jestli se našel nějaký následovník? Ještě tak trochu OT co si myslíte o branách skeldalu? |
|||
| Jméno: | mara | 5. 11. 2011, 17:26:48 | ![]() |
| e-mail: | darecek(tečka)com(z)seznam(tečka)cz | ||
| @ZecK:
Ahoj posiluje to boj beze zbrane ,ale pokud nemas postavu, ktera umi tu dovednost tak je ti to k nicemu...musis mit mnicha napr.... |
|||
| Jméno: | mara | 5. 11. 2011, 09:02:24 | ![]() |
| e-mail: | darecek(tečka)com(z)seznam(tečka)cz | ||
| @Elemir:
vřele děkuji měl si pravdu mam sedmicky jen sem v nastaveni pocitace vypnul v rizeni uz. uctu opravneni a uz to bezi uklada OK
|
|||
| Jméno: | mara | 4. 11. 2011, 19:51:37 | ![]() |
| e-mail: | darecek(tečka)com(z)seznam(tečka)cz | ||
No tak sem dostal trosku nostalgie nainstaloval mm6 uspesne za ctyri dny dohral s cheatem jak rikate na arcimaga mel na sobe zeuse nyni sem se pustil do sedmeho dilu, po nekolika problemech s instalaci ( vyresil to motch patche ) hra bezi supr, jen se nemuzu ukladat hru...radu prosím od někoho ! Jinak chválím stránky o této hře, jsou dokonalé bere mi od roku 2000 a vždy si ji zahraju velmi rád znova a znova vždy v jiném složení...![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 4. 11. 2011, 11:09:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
| ==========Reklamní okénko=========
Na GoG teď nově prodávají poslední díl naší oblíbené série za mrzkých 5,99 dolarů. Nebudu hodnotit hru, přesto někdo ji třeba sháněl. http://www.gog.com/en/gamecard/might_and_magic_9 ... ==========Reklamní okénko========= |
|||