Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Adam23 | 12. 12. 2011, 12:42:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Reklama na nejsuprovější a nejférovější obchod s hrami na internetu :D (digital download):
Tak Vánoce se blíží a náš oblíbený DD obchod GOG má Vánoční akci 50% na skoro všechno v už celkem dost rozsáhlém katalogu. Samozřejmě celé serie M&M a Heroes M&M . Tedy, kdo má možnost platit kartou či Paypalem může nakoupit hry za 2.99 a 4.99 dolarů.
Hry jsou vymazlené k maximální funkčnosti na moderních PC a obsahují mnoho bonusového materiálu (soundtracky atd.) Jo a hry jsou VAŠE žádné DRM
Nechci slyšet už žádný argument pro lidi co kradou hry
Jo to hlavní: http://www.gog.com/ Konec reklamy, díky Elemirovi za prostor, kupujte a podpořte výborný projekt. Enjoy! |
|||
| Jméno: | Orsey | 1. 12. 2011, 10:00:54 | ![]() |
| e-mail: | Orsey96(z)seznam(tečka)cz | ||
| Děkuju, xD. Jinak tahle stránka je dobrá už jí pár let pozoruji, tak aby se v návštěvní knize taky odemě objevilo něco, co sem patří. Might and Magic forever, kdyby se ted vydávali nové díly, ale ve stejném stylu jako například VI, VII, VIII, IX, byla bych opravdu moc štastná. | |||
| Jméno: | Elemir | 1. 12. 2011, 08:51:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ahoj, vidím a promazávám No, po sté to tu sice ještě nebylo, ale poprvé taky ne ... viz druhý odstavec nad formulářem. Takže přesně jak radil Adam23. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 29. 11. 2011, 19:31:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No teda, moc se tím nezabývám, mám to ukradený, chci hrát, poraďte mi... | |||
| Jméno: | Orsey | 29. 11. 2011, 11:45:14 | ![]() |
| e-mail: | Orsey96(z)seznam(tečka)cz | ||
| Ahoj bejbes, doufám, že nejsem stý člověk, který se na toto vyptává, ale potřebovala bych poradit jak spustit Might and Magic VIII na windows 7 jestli je na to nějáký patch nebo něco, nemám originálku a něco mi to tam píše, něják extra se tím nezabývám nemám moc čas, ale chtěla bych si aspon chvíli zahrát, takže jestli by mi někdo byl schopný poradit? | |||
| Jméno: | KILLER | 22. 11. 2011, 13:43:56 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Další error v síni slávy - MM9 (20.11.2011,22:42:49). Místo náhledu vidím černo, ale obrázek rozkliknout jde. | |||
| Jméno: | Elemir | 19. 11. 2011, 06:20:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Samostatnými kolonkami bych to asi neřešil, stačí to dopsat do textu pod obrázkem. | |||
| Jméno: | ivo | 17. 11. 2011, 11:01:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jen mě napadlo, jestli by bylo možné přidat do síně slávy i ty dvě upravené Verze hry tj. 6,7 ? | |||
| Jméno: | KILLER | 14. 11. 2011, 17:25:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: V Síni slávy dílu MM9 vznikl nějaký error u příspěvku z 14. 11. 2011, 13:15:10. | |||