Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Ondra | 6. 1. 2012, 13:13:38 | ![]() |
| e-mail: | o | ||
| Ahoj, už pár let hraji MaM6 a až teď jsem si všiml, že se nikdy nedostanu na vyšší počet artefaktů či relikvií než 15... Je to omezeno? Nebo jen nemám takové štěstí? :D | |||
| Jméno: | StriderCZ | 31. 12. 2011, 22:49:27 | ![]() |
| e-mail: | sstrider(z)seznam(tečka)cz | ||
| Mod jsem vyzkoušel, zatím jsem hrál jen malou chvilku, vše se zdá absolutně bez potíží (gogovská verze hry).
Vylepšená grafika textur (třeba stěn v dungeonech), změla vzhledu NPC postav (ve městě), jiné obrázky při loadovacích obrazovkách, změna vzhledu najímatelných postav, mírná změna textur cest. Jedná se o grafický mod čínského původu, upraveného tak, aby nezměnil texty ve hře. Zatím se jedná o vítanou změnu v grafice- je zajímavé vidět staré lokace v novém (lepším?) kabátku. Díky Killer za tip. |
|||
| Jméno: | KILLER | 31. 12. 2011, 11:42:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mód vylepšující grafiku MM7:
http://www.mmgames.ru/index.php?option=com_content ... P.S. Nezkoušel jsem. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 29. 12. 2011, 10:02:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Velmi souhlasím s Majkem. Též jsem objevil hru v Levelu, a 11 let? To to uteklo :/ | |||
| Jméno: | Majk | 20. 12. 2011, 17:01:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
Aha, takhle to máš s tím antispamem. Jsem si říkal, že konkrétně tvému fóru se to vyhýbá až příliš zázračně (no ale 1340 registrací, to je drsný )
Jinak k těm utilitám - já věřím, že se vývoj nezastavil, že se určitě dočkáme dalších funkcí. Ještě jsem pro Xeen objevil prográmek z jiné dílny - možná o něm víš, ale pro jistotu. Jmenuje se Xeen Studio a je to prohlížeč obsahu CC souborů (něco z nich umí i extrahovat, import zatím ne) - hlavně je to dost použitelný na obrázky, na mapy, statistiky potvor atd... http://www.rebirthofxeen.com/files/XeenStudio.zip ... |
|||