Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Majk | 17. 1. 2012, 00:47:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ano ano, Darkmoor je esence šílenství, a to nejen poprvé, ale kdykoliv ho hraju. Pro mě fakt nejšílenější dungeon všech RPG, vždycky jsem rád, když je za mnou. Naopak jak hrobku VARN, tak Alamos vždycky prolezu rád do posledního koutku, i když je to zbytečné a ve výsledku se to odráží na herním času = skóre. ale nemůžu si pomoct, prostě skvěle postavené dungeony, které mi holt v sedmičce občas chybí.
Mimochodem, napadlo mě, znáte video z betaverze šestky, z roku 97? Bohužel nijak dobrá kvalita (vzhledem k datu pořízení pochopitelné), ale je to zajímavá exkurze do historie. Nejvíc mě baví zakulacené tunely (asi zase nějaké stoky), vůbec nechápu, proč tohle zrušili... vypadá to fantasticky. http://www.youtube.com/watch?v=RjjZyZ3zxGU ... |
|||
| Jméno: | Adam23 | 13. 1. 2012, 18:57:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Každý díl je "úplně" jinej, baví mě všechny (6-8) ale šestka je prostě srdcovka. | |||
| Jméno: | Lukman | 13. 1. 2012, 18:49:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Adam23, Troska: Díky. Já slyšel, že šestka je nejlepší. Hru bych chtěl dohrát, ale ostatní díly si asi nezahraju. | |||
| Jméno: | Adam23 | 12. 1. 2012, 12:58:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Strider: to vypadá zajímavě, já ještě nikdy MMVI nemodoval. | |||
| Jméno: | StriderCZ | 12. 1. 2012, 05:41:42 | ![]() |
| e-mail: | sstrider(z)seznam(tečka)cz | ||
| Tak jsem se pustil do restartu MMVI- našel jsem dva mody:
http://www.moddb.com/games/might-and-magic-6/mods ... Oba mody jsou si v mnohém podobné, po váhání a vyzkoušení jsem nechal suicide squad mod, (protože nemění ikony postav, na které jsem za ty léta zvyklý) Ve zkratce tyto mody fungují tak, že: 1. Průchod hrou ve skupině 4 rytířů je jednodušší, s mágy naopak složitější. 2. Grafická úprava předmětů v inventáři + jejich vlastností 3. Přeházení účitelů, a dalších NPC ve městech, takže je hra zajímavější. |
|||
| Jméno: | ZecK | 11. 1. 2012, 16:18:12 | ![]() |
| e-mail: | ZecK01(z)seznam(tečka)cz | ||
| Ahoj, chtěl bych nahlásit drobnou chybku v seznamu umístění učitelů u MM8. Expert magie světla se nachází na Havraním pobřeží, nikoliv na Souostroví dýky, jak je chybně uvedeno v tabulce. | |||
| Jméno: | Ondra | 6. 1. 2012, 18:58:33 | ![]() |
| e-mail: | ondaasseek(z)seznam(tečka)cz | ||
| Dá se to nějak obejít? | |||