Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Adam23 | 2. 2. 2012, 18:21:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Yarpen:
http://www.irfanview.com/ |
|||
| Jméno: | Yarpen | 2. 2. 2012, 14:42:41 | ![]() |
| e-mail: | yarpen20(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravím,
zrovna jsem dohrál MM VIII. Chtěl sem ukázat score list, ale má koncovku .PCX. Nevíte někdo přez co to otevřít? |
|||
| Jméno: | ZecK | 28. 1. 2012, 21:51:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ano to čekají... ale tohle se zase přesune jinam na P2P sítě, na torrenty, apod. a polovinu planety prostě zavřít nemůžou, to nejde... | |||
| Jméno: | StriderCZ | 25. 1. 2012, 15:21:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Gog oznámil, že získal nového vydavatele... a k této příležitosti - t.j. zítra 26.1. budeme moci (zřejmě zdarma) získat dvě nové hry. | |||
| Jméno: | MP | 19. 1. 2012, 21:09:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
| StriderCZ: http://www.zamzar.com/ | |||
| Jméno: | schveider | 19. 1. 2012, 15:42:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Muzes pouzit nasledujici sluzbu http://convertpdftoword.net/Default.aspx
... Dalsi variantou je Adobe Acrobat(komercni varianta Readeru). No a nakonec tu je Calibre.To ale neumoznuje primo prevod do wordu, ale jen do txt.Ma ale tu nevyhodu, ze se musi dobre nastavit, aby vstup odpovidal vystupu .
Nez vymyslet takovehle hacky(!=háčky :D) radeji bych ti doporucil zkusit treba VuDroid.Mam taky Galaxy SII a diakritika v nem funguje vyborne. |
|||