Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Karlos | 8. 2. 2012, 20:43:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Cau mam problem stahnul jsme si MaM 7 a 8 a nejde mi to ani nainstalovat.. mam Visty a zadny problem mi to nehlasi.. proste se to jenom nespusti.. | |||
| Jméno: | Majk | 7. 2. 2012, 01:53:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
Koukám, Elemire, taky noční pták!
No taky nedoufám v MMT ještě aspoň rok či dva, ale pár RPG projektů, co by mohly být dříve, doufejme je. Jednak se strašne těším na Cardhalii 2, tam to vypadá, že snad už to získává velmi konkrétní obrysy - a jednička je nezapomenutelná, tu si dávám s chutí znova. A pak jsem objevil (lépe řečeno chalani z oldgames.sk objevili) další nově vyvíjené, taky čtverečkové RPG, ale za použití moderních technologií - doporučuju mrknout se na video. Za tohle velmi rád zaplatím, jestli to dotáhnou do konce: http://www.grimrock.net/screenshots-and-videos/ ... |
|||
| Jméno: | Adam23 | 6. 2. 2012, 20:24:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jinak já momentálně (jo zas a znova) hraju MM6, ale tentokrát se čtyřmi rytíři, rubačka. Už čistim Alamos a chystám se do Dračích písků. Wish me luck ![]() |
|||
| Jméno: | M | 6. 2. 2012, 14:24:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Lukman: http://www.youtube.com/watch?v=U25j-lw-Lho&feature ... ... nevím jestli všechny ale od pohledu soundtracky tam jsou, tak můžeš stáhnout z YT.(http://www.youtube.com/watch?v=42k4_AgcafE, ... nebo jsou na to programy)
Jinak za sebe, vrývám svůj podpis do knihy. Právě jsem si našel čas na dohrání MM8. Nakonec vládne spokojenost, ačkoliv ze začátku rozmazlen MM6 jsem trochu nadával. Přidám ještě poděkování Elemir-ovi. Bez jehož návodů bych zamrzal o podstatní častěji, aneb: Kliknu na krystaly, hmm, wtf??? ... www. ... aha, zopakovat sled .
Mimochodem dočetl jsem se něco o upravených modech, opravdu by mě to zajímalo, bohužel jsem se nedočetl o co se jedná, podle YT to vypadalo jen na změněné ne příliš přitažlivé postavy.( http://www.svetmightandmagic.cz/forum/index.php?ac ... ). Uvítal bych rozhodně na těchto stránkách .
Nuže, díky, M. |
|||
| Jméno: | Lukman | 5. 2. 2012, 13:16:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nemohl byste prosím někdo uložit soundtrack šestky na ulozto? | |||
| Jméno: | Elemir | 4. 2. 2012, 21:22:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Vidím a opraveno. Chyba byla v použitém řazení, resp. původní způsob z nějakého důvodu nefungoval korektně. Promázl jsem rovnou neúspěšné nahrávky listin. | |||
| Jméno: | Adam23 | 3. 2. 2012, 11:36:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
Yarpen: tak uploadni score list, v Irfanu to přeulož jako PNG a hotovo. ![]() |
|||
| Jméno: | Yarpen | 2. 2. 2012, 22:49:06 | ![]() |
| e-mail: | yarpen20(z)seznam(tečka)cz | ||
| Tak jsem dojel MM VIII.
Zvolil sem si na začátku upíra.Později jsem si vytvořil "temnou" partu. 3upíři a 2nekromanti. Nabral jsem postavy na 15lvlech a postupně je vypiplal. Průchod hrou byl velice lehký.Žádná obluda mi nekladla moc velký odpor.Upíry jsem všechny naučil postupem času mistrovství těla.Hl. postavu sem naučil ještě mysl a 2.upíra ducha oba mistrovsky.Nekromanti měli 1.oheň,voda,temnota a 2.vzduch,země,temnota vše na max.Navíc měli oba přez 800many.Upíři měli meče a štíty,ale nejvíc sem používal upíří kouzla.S mlžnou podobou byla tahle skupina neporazitelná. |
|||