Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Majk 14. 2. 2012, 15:57:29 delete
e-mail:
 
Pořád přemýšlím o nějaké platformě, kam bysme mohli zaznamenávat všechno, co jsme objevili (myslím tedy především v dílech 1 - 5, novější už Elemir popsal vyčerpávajícím způsobem) a společně bysme tak mohli vytvořit znalostní bázi (jakoby neoficiální součást stránek), aby se z ní mohla pořádně zaplnit zdejší sekce o starších dílech.

Na něco z toho by určitě Drupal nebo Wordpress stačily (Drupal mám teda o poznání radši), na hráčské deníky je to samozřejmě úplně skvělé, mám ale na mysli i nějaký wikisystém, umožňující velmi rychle vytvářet a editovat nejrůznější seznamy atd (ideálně MediaWiki, tam můžu nabídnout hodně zkušeností s konfigurací, šablonama a vůbec se vším). Sám mám nasbíráno hodně informací k 3,4,5, i když ne všechno - takhle bysme mohli každý doplnit informace, které třeba jinému během hraní utekly.

Elemire, nebyl bys proti tomu? Jak se na to tváříš, šlo by to u tebe? A samozřejmě byl by mezi ostatními zájem o takový projekt?
Jméno: Elemir 14. 2. 2012, 08:30:36 delete
e-mail:
 
Dobré ráno všem. Místo bych tu určitě měl, bohužel způsobů přispívání je v tuto chvíli poskrovnu. Pro hostovaný školní web tu mám jednoduchý redakční systém s ftp přístupem, ale ten je v podstatě šitý na míru jeho potřebám a pro postupné poznámky bude nevhodný. Můžu vám sem zkusit nahodit třeba Wordpress a dát vám k němu přístup, ale budete si muset asi poradit sami. Naposledy jsem to zkoušel na WebZdarma a tam to kvůli rychlosti nemělo smysl. Druhou alternativou je Drupal. Takže byste normálně přispívali formou článků, což si myslím je s deníkem velmi podobné.

Rengo, od tebe mám emailovou adresu? Od Stridera ano, jde jen o to, abych z toho nemusel udělat veřejný přístup

P.S.: Vy mě snad ještě ukecáte, abych tu dvojku rozjel taky :D
Jméno: Stridercz 14. 2. 2012, 06:59:08 delete
e-mail:
 
O.k. Budu rád. chtěl bych nejen hru dohrát, ale i stvořit návod. Proto bude fajn, když všichni domluvíme, a vyměníme si informace. Souhlasím s tím, že největším handicapem je systém sejvů. Elemire, měl by si tady místo, kam bychom mohli průběžně psát postup ve hře?
Jméno: Majk 14. 2. 2012, 00:28:38 delete
e-mail:
 
No dvojku teď jedu (Amiga verzi, ale to je jedno, krom grafiky je to stejný a i ta je podobná, jen hezčí), ale teda vůbec nevím, jestli jí dohraju. Je to pro ty, co maj opravdu hodně času... do sejvu se jaksi neukládá, kde už je vyvražděno a všechny potvory se "respawnujou", což lecky strašně zdržuje, zvlášť při těch počtech nepřátel (kam se hrabou všechny filmy s Arnoldem a Sylvesterem dohromady). Stačí si i jen hru jít do krčmy uložit, ani neukončit, a hned může člověk začít hrát vybíjenou znova. Jinak je to úžasná hra s hutnou atmosférou, vůbec nechápu, že jsem se k ní pořádně nedonutil už dřív, jenom to prostě chce moře času.
Jméno: rengo 13. 2. 2012, 23:07:28 delete
e-mail:
 
Cau
hele ja bych se pridal ptal jsem se po 1 a nikdo se neozval tak zkusime dvojku
Jméno: StriderCZ 13. 2. 2012, 22:48:28 delete
e-mail:
 
Chci dohrát MM II.
MM II jsem rozehrál před cca 2 lety, ale daleko jsem se nedostal. Přestal jsem hrát, protože jsem už byl celou sérií MM unaven- spoustu času jsem strávil pokusem o hraní prvního dílu, dohrál jsem trojku, sepisoval návody, dohrál čtverku, pak šestku,

Druhý díl mně strašně láká, protože si myslím, že není mnoho hráčů v Česku, kteří by tuhle hru dohráli.
Sepisuji herní denník, a pokud mi nadšení vydrží, tak budu informovat.
Času nemám mnoho, a tak mi hra zabere měsíce, možná roky :D

Každopádně, pokud by se někdo chtěl přidat (hráli bychom v tndemu), bude vítán.
Jméno: Majk 12. 2. 2012, 23:21:14 delete
e-mail:
 
Je to řízek.

No, tak prý se další z fanouškovských MM projektů (World of Xeen 2) pohnul kupředu a máme brzy očekávat demo. Jsem zvědav, screenshoty krajiny vypadají víc než slibně (myslím tím hlavně ty dva dole na stránce):
http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ...
Jméno: Adam23 12. 2. 2012, 21:45:00 delete
e-mail:
 
"Prostatníci ze sdružení čáryfuků"
Jméno: Adam23 12. 2. 2012, 16:34:27 delete
e-mail:
 
Lol, "Rytíř: ten je debil > zvýší Intelekt na 14" :DD
Jméno: rengo 12. 2. 2012, 14:00:50 delete
e-mail:
 
ja jsem chtel udelat neco jako video návod =D .... rozhodně nejsem master, nebo nějakej expert ve vyjadrovani, ale tak treba by to nekomu mohlo pomoct s nejkym ukolem =D
Jméno: MP 12. 2. 2012, 11:50:03 delete
e-mail:
 
Ali: Díky MOC.
Jméno: Elemir 12. 2. 2012, 11:27:05 delete
e-mail:
 
Určitě to takhle nemůže myslet zcela vážně , chvilkama bylo vidět, že to opravdu prolezlé má, ale docela to místy pobavilo.

Nadruhou stranu, možná by se někdo ze zdejších mohl pokusit o nějaké to "master of mm" video :D
Jméno: KILLER 11. 2. 2012, 22:38:51 delete
e-mail:
 
Asi rok zpátky jsem viděl několik videorecenzí od tohoto člověka. A všechny byly dělány tímto stylem. Osobně si myslím, že to mají být parodie.
Jméno: Majk 11. 2. 2012, 20:26:03 delete
e-mail:
 
Muhehe... tak to nedík, asi nepůjdu spát. Zatím jsem teda viděl jenom tvorbu družiny, nářez. Myslím, že sledovat tenhle letsplay bude tak roztomile zvrácená činnost, že neodolám.
Jméno: rengo 11. 2. 2012, 19:47:07 delete
e-mail:
 
s tim rytirem to zabil =D
Jméno: Elemir 11. 2. 2012, 17:16:43 delete
e-mail:
 
Teď jsem při hledání manuálu něco "zajímavého" našel ... tak takhle to opravdu vypadat nemá

Dejte si v YouTube vyhledat video s názvem CzechPlaying - Might&Magic VI Part 01
Jméno: Ali 11. 2. 2012, 16:54:31 delete
e-mail:
 
Controls - Turn Rate - SMOOTH
Jméno: MP 11. 2. 2012, 16:17:47 delete
e-mail:
 
Rozehrál jsem znovu šestý díl, vše funguje jak má, nicméně šipky pro otáčení vlvo a vpravo jsou strašně citlivé, postavy se otáčí o veliký kus. Jde s tím něco udělat? (WinXP)
Jméno: Lukman 11. 2. 2012, 11:41:11 delete
e-mail:
 
Bandu z MM6 mám momentálně na 24 úrovni. Jde to rychle nahoru. Zdá se mi, že ty levely skáčou ještě rychleji než na začátku. Peníze nemám za co utratit. Ale hraju takovým zbabělým způsobem, že se chodím v průběhu dobívání často léčit. A protože nemám lahvičky, tak musím i dlouhé štreky do měst a zase zpátky. Tahle hra má obrovskou výhodu. Může ji hrát každý a v průběhu se prostě přizpůsobí. Takže i se špatným hraním to jde si myslím dokončit. Docela mě to chytlo. A to mě ze začátku ani moc nebavilo, ale kvůli její popularitě jsem se do toho snažil proniknout. A vyšlo to.
Jméno: Karlos 8. 2. 2012, 22:25:12 delete
e-mail:
 
Tak v pohodě.. staci restartovat Pc a instalace jede..