Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | rengo | 13. 2. 2012, 23:07:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Cau
hele ja bych se pridal ptal jsem se po 1 a nikdo se neozval tak zkusime dvojku ![]() |
|||
| Jméno: | StriderCZ | 13. 2. 2012, 22:48:28 | ![]() |
| e-mail: | sstrider(z)seznam(tečka)cz | ||
| Chci dohrát MM II.
MM II jsem rozehrál před cca 2 lety, ale daleko jsem se nedostal. Přestal jsem hrát, protože jsem už byl celou sérií MM unaven- spoustu času jsem strávil pokusem o hraní prvního dílu, dohrál jsem trojku, sepisoval návody, dohrál čtverku, pak šestku, Druhý díl mně strašně láká, protože si myslím, že není mnoho hráčů v Česku, kteří by tuhle hru dohráli. Sepisuji herní denník, a pokud mi nadšení vydrží, tak budu informovat. Času nemám mnoho, a tak mi hra zabere měsíce, možná roky :D Každopádně, pokud by se někdo chtěl přidat (hráli bychom v tndemu), bude vítán. |
|||
| Jméno: | Majk | 12. 2. 2012, 23:21:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
Je to řízek.
No, tak prý se další z fanouškovských MM projektů (World of Xeen 2) pohnul kupředu a máme brzy očekávat demo. Jsem zvědav, screenshoty krajiny vypadají víc než slibně (myslím tím hlavně ty dva dole na stránce): http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ... |
|||
| Jméno: | KILLER | 11. 2. 2012, 22:38:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Asi rok zpátky jsem viděl několik videorecenzí od tohoto člověka. A všechny byly dělány tímto stylem. Osobně si myslím, že to mají být parodie. | |||