Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | rengo | 15. 2. 2012, 21:11:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| díky stridere.... takže jestli to chápu tak svůj poznatek mám napsat třeba do náštěvní knihy, a pokud to bude neco zajimavyho tak to tam majk vloží? | |||
| Jméno: | StriderCZ | 15. 2. 2012, 20:34:37 | ![]() |
| e-mail: | sstrider(z)seznam(tečka)cz | ||
| Všem co chtějí začít:: doporučuji hrát verzi na AMIGU (http://hobring.esero.net/), je po grafické stránce lepší.
Jinak, než se pustíte do světa, doporučuji ještě v úvodní hospodě se vydat doleva, a pak skrze zeď na jih, na konci krátké chodby (3 políčka) je soubojové pole. Vyalevelit se alespoň na 4. level. Pak se pustit do světa. |
|||
| Jméno: | StriderCZ | 15. 2. 2012, 20:28:49 | ![]() |
| e-mail: | sstrider(z)seznam(tečka)cz | ||
| To je fajn, VELICE by se mi líbilo, kdyby se někdo (Majk?) ujal role editora stránek. Materiálů je vcelku dost - něco málo je již zde u Elemira v sekci k prvnímu i druhému dílu (poněkud chaotický překlad manuálu a průvodce začátkem hry)
|
|||
| Jméno: | Majk | 15. 2. 2012, 15:21:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
Elemir: super!!!
rengo: V DOSBoxu si můžeš snížit/zvýšit rychlost emulace (Ctrl+F11 / Ctrl+F12), jak ti to bude vyhovovat. |
|||
| Jméno: | StriderCZ | 14. 2. 2012, 21:52:17 | ![]() |
| e-mail: | sstrider(z)seznam(tečka)cz | ||
| http://www.oldgames.sk/discuss.php?article=289
... Název: něco oficiálního? Deník MM II?, Nebo Corakovy zápisky? |
|||
| Jméno: | StriderCZ | 14. 2. 2012, 20:36:59 | ![]() |
| e-mail: | sstrider(z)seznam(tečka)cz | ||
| Souhlasím, a je mi vcelku jedno, kam přispívat.
Mně insirovaly herní deníky, které píšou nadšenci na www.oldgames.sk (Fate:gates of Dawn apod.), zároveň bych chtěl, aby se všemožné informace zpracovaly do použitelné formy (klasický návod) apod. |
|||