Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | StriderCZ | 16. 2. 2012, 22:09:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak, snažil jsem se zeditovat , co se dalo, ale už jsem utahaný, pro dnešek končím.
Ve hře samotné jsem splnil první quest, a jdu spát. Dobrou noc. |
|||
| Jméno: | rengo | 16. 2. 2012, 18:19:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
| jo chtel jsem se jeste zeptat, jelikoz mm2 nerozchodim mohl bych vytvorit herní deník k mm6? | |||
| Jméno: | Majk | 16. 2. 2012, 15:28:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
Kdyby pak kdokoliv měl problémy/nevěděl by, jak na to, v sekci Nápověda jsou instrukce, jak mi poslat dotaz nebo žádost o pomoc. Těším se na spolupráci! ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 16. 2. 2012, 15:21:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
| A je to tady, testovací provoz Corakových zápisků je spuštěn, kvůli přístupu mi napište email se zvoleným nickem, já na to odešlu rovnou prvotní instrukce. | |||
| Jméno: | Adam23 | 16. 2. 2012, 00:14:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Level scaling je příšernost, zlatý drak má být zlatý drak a obří krysa obří krysa. | |||
| Jméno: | StriderCZ | 15. 2. 2012, 23:15:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jinak do galerie na svých stránkách
http://www.old-games.estranky.cz/ ... jsem dal pár screnshotů z AMIGA a DOS verze ke srovnání. |
|||
| Jméno: | StriderCZ | 15. 2. 2012, 21:51:26 | ![]() |
| e-mail: | sstrider(z)seznam(tečka)cz | ||
| Jinak já si vždy na seznamu dám do vyhledávače Hoborg.
Možná ti instalace Winuae přijde složitější, ale vzhledem k rozsahu hry se to rozhodně vyplatí. Ono není třeba se ničeho bát, tak jak se emulátory vyvíjejí, je instalace her, i jejich spouštění mnohem jednodušší, než před lety. Když budeš potřebovat větší pomoc, napiš mi na email. |
|||
| Jméno: | rengo | 15. 2. 2012, 21:29:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
| nemohl bys sem akorat prosimte dat jeste odkaz co si teda mam stahnout aby to bylo graficky dobry? | |||
| Jméno: | rengo | 15. 2. 2012, 21:25:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
ok super kdyby neco tak se ti zas ozvu pres email ... díky ![]() |
|||