Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: StriderCZ 20. 2. 2012, 20:59:01 delete
e-mail:
 
Corakovy zápisky, a založ si herní deník (podobně jako já :D)
Jméno: rengo 20. 2. 2012, 20:40:51 delete
e-mail:
 
ok.... kam muzu psat nejky pozitkky ze hry? na forum nebo sem?
Jméno: Majk 20. 2. 2012, 20:20:09 delete
e-mail:
 
No spíš řekněme, že určité části pravidel MM jsou (A)D&D trochu inspirovány než založeny, jsou to přece jen hodně rozdílné systémy. A samozřejmě postupem času se něco zjednodušovalo a naopak něco zesložiťovalo - třeba dovednostní body nebo systém kouzel...
Jméno: schveider 20. 2. 2012, 20:02:09 delete
e-mail:
 
No vzhledem k tomu, ze je MaM zalozeny na pravidlech Dungeon and Dragons, tak me ani moc neprekvapuje, ze ma kazda postava resp. kazde povolani ruzny potrebny pocet XP na novy level. S casem se pravidla MaM asi jeste zjednodusovaly a pro vsechny povolani se potrebne XP sjednotily.
Pripadne me nekdo vyvedte z omylu pokud to tak neni.
Jméno: rengo 20. 2. 2012, 19:57:40 delete
e-mail:
 
dík funguje to =)... prijde mi divny ze kazda postava potrebuje jinej pocet expu na 4 level
Jméno: schveider 20. 2. 2012, 19:13:49 delete
e-mail:
 
add: Teda tak to aspon bylo v jednicce, ale co jsem videl, tak dvojka se od ni moc nelisi
Jméno: schveider 20. 2. 2012, 19:12:39 delete
e-mail:
 
V inventari osoby od ktery chces neco prenest zmacknes klavesu "T". Pak vybiras typ, komu a co popr. kolik
Jméno: rengo 20. 2. 2012, 18:03:35 delete
e-mail:
 
mam dotaz jeste ohledne veci... ziskal jsem par veci. Vim jak si je obliknout ale nevim jak je dat do batohu jiny osoby?
Jméno: rengo 20. 2. 2012, 17:36:40 delete
e-mail:
 
je fakt ze ja se trochu potykam s tim, že nevim kde co lezi takze musim pomalinku po lehocku objevovat=D
Jméno: StriderCZ 20. 2. 2012, 17:11:25 delete
e-mail:
 
7. lvl, splněny první dva questy. Mám ale výhodu, MM II jsem hrál cca před dvěmi lety , a tak mám ze začátku velkou výhodu, herní systém mi přešel rychle do ruky. Momentálně jsem zhruba tam, kam jsem se dostal před dvěmi lety.
Jméno: rengo 20. 2. 2012, 17:08:23 delete
e-mail:
 
super dik uz se v tom zacinam lehce orientovat=D dostal jsem se konecne na druhej lvl =D .. jak si na tom ty?
Jméno: StriderCZ 20. 2. 2012, 17:04:37 delete
e-mail:
 
Cvičiště v MM II (Middlegate) - 1 pole na sever, dvě na východ, jedno na sever, a po pravé straně jsou dveře- Turkovs training
Kolik přesně potřebuješ expy k dalšímu lvl Ti napíšou.
Jméno: rengo 20. 2. 2012, 16:35:17 delete
e-mail:
 
chci se zeptat je tu cviciste nebo se na 2 lvl dostanu automaticky?..... na kolika expech se posunu/budu moct vytrenovat na druhej level . Kde se popripade cviciste nachazi?
Jméno: schveider 20. 2. 2012, 15:55:28 delete
e-mail:
 
Super, dik. Uz jsem ho obdrzel.
Jméno: StriderCZ 19. 2. 2012, 20:40:49 delete
e-mail:
 
Bezva, napiš Elemirovi o přístupové heslo.
Jméno: schveider 19. 2. 2012, 20:25:21 delete
e-mail:
 
S doplnovanim slovniku bych vam rad pomohl, pokud mate zajem. Znalosti sveta MM mam, rekl bych, obstojne, takze alespon nekolik hesel muzu pridat/popsat.
Jméno: StriderCZ 17. 2. 2012, 22:18:44 delete
e-mail:
 
Takže práce pokračují.
Corakovy zápisky budou obsahovat komplexní informace k prvnímu až pátému dílu. Je zde mnoho fanoušků těchto starších dílu, a tak uvítáme pomoc ostatních (třeba jen ve formě doplnění Slovníku MM- encyklopedie). Každá pomoc vítána, nebojte se.
Jen práce na druhém dílu nám zabere spoustu času.
Jméno: rengo 16. 2. 2012, 22:36:19 delete
e-mail:
 
Dobrou zejtra se snad poradne pustim do hry!
Jméno: Majk 16. 2. 2012, 22:28:29 delete
e-mail:
 
Rozjíždíme se parádně.

Možná že bysme časem našli nějaký dostatečně vhodný skin/template, kde se jenom vymění obrázky a bude to. Ale takhle z hlavy nic neznám. Ostatně to má asi chvilku čas.

Tak dobrou, pánové!
Jméno: Elemir 16. 2. 2012, 22:21:33 delete
e-mail:
 
4StriderCZ: Začíná to dobře Tak dobrou.

Ad grafika zápisků ... Nj, to je fakt, pokud se nezvolí konkrétní template, budu muset udělat úpravy v současném a to mohu opravdu jen já ... uvidím, co se dá dělat :D