Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: |
StriderCZ |
20. 2. 2012, 20:59:01 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Corakovy zápisky, a založ si herní deník (podobně jako já :D) |
| Jméno: |
rengo |
20. 2. 2012, 20:40:51 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| ok.... kam muzu psat nejky pozitkky ze hry? na forum nebo sem? |
| Jméno: |
Majk |
20. 2. 2012, 20:20:09 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| No spíš řekněme, že určité části pravidel MM jsou (A)D&D trochu inspirovány než založeny, jsou to přece jen hodně rozdílné systémy. A samozřejmě postupem času se něco zjednodušovalo a naopak něco zesložiťovalo - třeba dovednostní body nebo systém kouzel... |
| Jméno: |
schveider |
20. 2. 2012, 20:02:09 |
 |
| e-mail: |
|
| |
No vzhledem k tomu, ze je MaM zalozeny na pravidlech Dungeon and Dragons, tak me ani moc neprekvapuje, ze ma kazda postava resp. kazde povolani ruzny potrebny pocet XP na novy level. S casem se pravidla MaM asi jeste zjednodusovaly a pro vsechny povolani se potrebne XP sjednotily.
Pripadne me nekdo vyvedte z omylu pokud to tak neni. |
| Jméno: |
rengo |
20. 2. 2012, 19:57:40 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| dík funguje to =)... prijde mi divny ze kazda postava potrebuje jinej pocet expu na 4 level |
| Jméno: |
schveider |
20. 2. 2012, 19:13:49 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| add: Teda tak to aspon bylo v jednicce, ale co jsem videl, tak dvojka se od ni moc nelisi |
| Jméno: |
schveider |
20. 2. 2012, 19:12:39 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| V inventari osoby od ktery chces neco prenest zmacknes klavesu "T". Pak vybiras typ, komu a co popr. kolik |
| Jméno: |
rengo |
20. 2. 2012, 18:03:35 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| mam dotaz jeste ohledne veci... ziskal jsem par veci. Vim jak si je obliknout ale nevim jak je dat do batohu jiny osoby? |
| Jméno: |
rengo |
20. 2. 2012, 17:36:40 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| je fakt ze ja se trochu potykam s tim, že nevim kde co lezi takze musim pomalinku po lehocku objevovat=D |
| Jméno: |
StriderCZ |
20. 2. 2012, 17:11:25 |
 |
| e-mail: |
|
| |
7. lvl, splněny první dva questy. Mám ale výhodu, MM II jsem hrál cca před dvěmi lety , a tak mám ze začátku velkou výhodu, herní systém mi přešel rychle do ruky. Momentálně jsem zhruba tam, kam jsem se dostal před dvěmi lety.
|
| Jméno: |
rengo |
20. 2. 2012, 17:08:23 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| super dik uz se v tom zacinam lehce orientovat=D dostal jsem se konecne na druhej lvl =D .. jak si na tom ty? |
| Jméno: |
StriderCZ |
20. 2. 2012, 17:04:37 |
 |
| e-mail: |
|
| |
Cvičiště v MM II (Middlegate) - 1 pole na sever, dvě na východ, jedno na sever, a po pravé straně jsou dveře- Turkovs training
Kolik přesně potřebuješ expy k dalšímu lvl Ti napíšou. |
| Jméno: |
rengo |
20. 2. 2012, 16:35:17 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| chci se zeptat je tu cviciste nebo se na 2 lvl dostanu automaticky?..... na kolika expech se posunu/budu moct vytrenovat na druhej level . Kde se popripade cviciste nachazi? |
| Jméno: |
schveider |
20. 2. 2012, 15:55:28 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Super, dik. Uz jsem ho obdrzel. |
| Jméno: |
StriderCZ |
19. 2. 2012, 20:40:49 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Bezva, napiš Elemirovi o přístupové heslo. |
| Jméno: |
schveider |
19. 2. 2012, 20:25:21 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| S doplnovanim slovniku bych vam rad pomohl, pokud mate zajem. Znalosti sveta MM mam, rekl bych, obstojne, takze alespon nekolik hesel muzu pridat/popsat. |
| Jméno: |
StriderCZ |
17. 2. 2012, 22:18:44 |
 |
| e-mail: |
sstrider(z)seznam(tečka)cz |
| |
Takže práce pokračují.
Corakovy zápisky budou obsahovat komplexní informace k prvnímu až pátému dílu. Je zde mnoho fanoušků těchto starších dílu, a tak uvítáme pomoc ostatních (třeba jen ve formě doplnění Slovníku MM- encyklopedie). Každá pomoc vítána, nebojte se.
Jen práce na druhém dílu nám zabere spoustu času. |
| Jméno: |
rengo |
16. 2. 2012, 22:36:19 |
 |
| e-mail: |
|
| |
Dobrou zejtra se snad poradne pustim do hry! |
| Jméno: |
Majk |
16. 2. 2012, 22:28:29 |
 |
| e-mail: |
|
| |
Rozjíždíme se parádně.
Možná že bysme časem našli nějaký dostatečně vhodný skin/template, kde se jenom vymění obrázky a bude to. Ale takhle z hlavy nic neznám. Ostatně to má asi chvilku čas.
Tak dobrou, pánové! |
| Jméno: |
Elemir |
16. 2. 2012, 22:21:33 |
 |
| e-mail: |
|
| |
4StriderCZ: Začíná to dobře Tak dobrou.
Ad grafika zápisků ... Nj, to je fakt, pokud se nezvolí konkrétní template, budu muset udělat úpravy v současném a to mohu opravdu jen já ... uvidím, co se dá dělat :D |
copyright 2002 - 2026 by Petr 'Elemir' Levák všechna práva vyhrazena