Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: rengo 26. 2. 2012, 10:06:00 delete
e-mail:
 
Zdar,
potreboval bych nejak povolit ten cookies abych se dostal na ty corakovy zapisky a mohl psat do diskuze...
Jméno: rengo 22. 2. 2012, 22:55:53 delete
e-mail:
 
no já taky nijak nespěchám=). Hlavně de o to se s tou hrou aspon poprat se ctí a nevzdat to hned =)=D Já planuju nekam vyrazit mozna na zapad nevim kam =)=d
Jméno: StriderCZ 22. 2. 2012, 21:15:10 delete
e-mail:
 
Nevím jak rengo, tím, že v 1. i 2. dílu je systém sejvování takový jaké je, tak mi hrozí, že celková herní doba bude klidně i půl roku. Na druhou stranu- nemusím nikam spěchat.
Momentálně se snažím vyzkoumat, k čemu jsou dobré různé barevné klíče (asi do arény?). Zítra snad budu mít na hraní více času než v posledních dnech.
Jméno: Elemir 22. 2. 2012, 20:45:42 delete
e-mail:
 
Docela vám závidím, mě čeká rekonstrukce zahrady a už pár týdnů se nemůžu rozhodnout. Jak snadné by bylo hraní, jenomže tohle je rozhodnutí min. na 25 let. Snad se brzy taky přidám. Dneska jsem ve sklepě našel úvodní poznámky k prvnímu dílu, když jsem ho rozehrál. Ani jsem netušil, že jsem se vůbec někam dostal.
Jméno: rengo 21. 2. 2012, 21:31:58 delete
e-mail:
 
ok ja to samy
Jméno: StriderCZ 21. 2. 2012, 20:38:42 delete
e-mail:
 
sÁM NEVÍM KAM DÁL, prostě budu prozkoumávat okolí Middlagate a až na něco rozumného narazím, nebo až najdu zadavatela dalšího questu, tak se ozvu.
Jméno: rengo 21. 2. 2012, 20:20:52 delete
e-mail:
 
jj ja vim =) tohle byl celkem vpohode ukol=) ale jsem zvedavej co dal =)
Jméno: StriderCZ 21. 2. 2012, 19:49:44 delete
e-mail:
 
Jj, jak podaruješ penízky v posledním chrámu, objeví se nápis trearuse, v inventory se objeví předmět Fey farthing, navštívíš fontánu v Middlegate (SV roh města a dostaneš hradní klíč.
Jméno: rengo 21. 2. 2012, 17:48:41 delete
e-mail:
 
super dik... ty uz si ten 3 ukol udelal?
Jméno: StriderCZ 21. 2. 2012, 17:30:30 delete
e-mail:
 
Když se podíváš do Corakových zápisků, tak v popisu Tundary je popsána cesta.
Musíš projít iluzorní zdí (na konci delší uličky v západní části města, chám je v severovýchodník rohu města.
Jnak poprosím Majka, aby nám udělal v Cor. zápiscích duskuzní forum, kde bychom mohliy tyto a podobné potíže řešit.
Jméno: rengo 21. 2. 2012, 16:47:09 delete
e-mail:
 
nevite nekdo kde je v Tunadre chram??
Jméno: rengo 21. 2. 2012, 13:20:14 delete
e-mail:
 
možná se to nepovede napoprve ale neskakej na ty mosty ale na tu plosinu apak budto jeste jeden skok k demonum a zaroven ke krystalu nebo uz rovnou teleknize..
Jméno: Elemir 21. 2. 2012, 13:01:55 delete
e-mail:
 
O tom jsem už jednou slyšel, ale v jiné souvislosti. Prý se šlo dostat takto nějak ke krystalu v hradu Alamos, což jsem zkoušel a nic jsem neobjevil. Jenomže jak vidím, popis odpovídá tomu tvému z Poustevníkova ostrova, takže v tom zdroji tenkrát nejspíše spletli místa :D Kouknu na to, pokud to tedy elementály příliš nerozzuří.
Jméno: rengo 21. 2. 2012, 12:46:53 delete
e-mail:
 
Elemire v mm6 jsem kdysi objevil takovej typ jak snadno získat krystal alfa na pustevnikove ostrove. Hned kouek od vchodu je na prave zdi okynko, kdyz jim proskocim dostanu se kousek od krystalu, zakouzlim teleknize a krystal je muj.
Jméno: Adam23 21. 2. 2012, 09:05:43 delete
e-mail:
 
Pěkná práce lidi, možná znova zkusím otevřít aspoň 4+5 díl, co mám v balíku od GOGu
Jméno: Majk 21. 2. 2012, 02:33:00 delete
e-mail:
 
Faoušky historie jen upozorňuju, že jsem dal dohromady výčet (doplněný popisem a screeny) všech verzí pro prvních pět dílů MM, které znám. Rozcestník k jednotlivým dílům zde: http://www.svetmightandmagic.cz/mmwiki/index.php/H ...

Do kompletní sbírky pár exotických verzí zbývá (u jedničky a dvojky), proto prosím, pokud někdo máte verzi, která tam není zmíněna, ozvěte se.
Jméno: rengo 20. 2. 2012, 23:14:25 delete
e-mail:
 
tak konecne jsem splinil prvni quest=) muzu jit s klidnym srdcem spat=D
Jméno: Elemir 20. 2. 2012, 21:44:54 delete
e-mail:
 
Jen k těm pravidlům. Určitě tu ta inspirace D&D bude, ale rychle se to rozešlo do dvou směrů. Jednou cestou se vydaly M&M a druhou The Elder Scrolls. Přitom když to veme do důsledku, ten základ je +/- stejný, liší se jen realizace. D&D resp. AD&D se hodně orientují na základní vlastnosti postav a jejich zlepšování. Ty jsou zde zhuštěny (nízké maximum) a mají výrazný vliv. Např. +1 do obratnosti sníží AC o 1 a to je už ve hře dost znát. Špatná volba znamená problémy. U M&M je tohle rychle vykompenzováno dovednostmi a pestrostí jejich výběru. Levelů je podstatně více a brzy neni o HP nouze. Takto by se dalo srovnávat hodně dlouho a možná by to byl hezký článeček

Ovšem včera jsem dostal mailem jiný typ, o kterém teď uvažuju, ale zatím jsem ještě dostatečně příčetný :D
Jméno: rengo 20. 2. 2012, 21:07:21 delete
e-mail:
 
no ja nevim jetli mi to vydrzi =) zatim to tak zkousim a obcas se v tom lechce ztracim, nemuzu si predstavit jak bych to mohl dohrat když nemuzu v prvni dungenu najit ten pohar :D
Jméno: StriderCZ 20. 2. 2012, 21:02:03 delete
e-mail:
 
Popravdě řečeno, mi ho založil Majk , poprosil jsem ho