Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | SpellcrosS | 10. 3. 2012, 11:49:34 | ![]() |
| e-mail: | spellcze(z)gmail(tečka)com | ||
| Děkuji, velice si vážím vašeho komentáře.Je to mé první video a musím říct že jsem měl trému.
Momentálně se snažím zesílit hlasitos mikrofonu, ve videu jsem málo slyšet a to jsem mluvil dost nahlas až mi to bylo blbý :D. Dám na vaše rady a udělám sí poznámky k příštím dílům. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 10. 3. 2012, 10:22:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
Mě vždy připadali terminátoři hratelný, protože jsem je řešil namaxovanejma střepinama, ale teď s rytířema to je teda něco ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 9. 3. 2012, 20:30:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Adam23: Load/Save. Také postupně přecházej na blastery a blasterové pušky. | |||
| Jméno: | Adam23 | 9. 3. 2012, 16:13:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jinak teď jsem se čtyřma rytířema v kontrolním centru a snažím se vymlátit jednotky pouze meči a kopími. Nějaké tipy a triky? Terminátoři jsou děs a hrůza ![]() |
|||
| Jméno: | SpellcrosS | 9. 3. 2012, 16:01:37 | ![]() |
| e-mail: | spellcze(z)gmail(tečka)com | ||
| Zdravím, jak jsem již dříve psal natočil jsem první Lets play na hru M&M VIII. zde je odkaz http://www.youtube.com/watch?v=yqkp5GSkAR8
... Doufám že se vám bude líbit. Za chyby se předem omlouvám je to mé první video a to intro byl jen nápad který jsem nestihl dodělat HF |
|||
| Jméno: | Elemir | 7. 3. 2012, 00:56:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak gratuluji. Ani jsem netušil, že Honza ještě pokračuje v aktualizacích. Kdysi jsem navštěvoval tamější fórum, tedy dokud existovalo. | |||
| Jméno: | StriderCZ | 6. 3. 2012, 23:00:26 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nechci se moc chlubit, ale Jan Svatoš (z Scorpion`s Webu) mně požádal o souhlas se zveřejněním návodu na MM III
(http://www.cheater.cz/winch/online.htm). ... |
|||
| Jméno: | KILLER | 6. 3. 2012, 19:48:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
| SpellcrosS: Lokace některých úkolových předmětů byly přemístěny. Hledej. | |||
| Jméno: | SpellcrosS | 6. 3. 2012, 17:45:45 | ![]() |
| e-mail: | spellcze(z)gmail(tečka)com | ||
| Zdravim, mám dotaz ohledně modu pro M&M VII - MM7Rev4mod. Je sidce hezké že hned na začátku najdu luk z kosti šlechtice (teda byl neidentifikovaný ale vypadal jako tento luk z M&M VIII)ale nemůžu nalést parádní klobouk.... Pokud si pamatuju měl ho ten rytíř na kopci ale ten tam prostě není. | |||
| Jméno: | Půlskřet Cooldžej | 3. 3. 2012, 18:55:16 | ![]() |
| e-mail: | ovarle(z)seznam(tečka)cz | ||
| Především díky Elemirovi za tyhle stránky.
A druhak - proč sem vlastně píšu. Mám M&M 1-6 z GOGu a win XP a 1-5 jede v pohodě přes přibalenej dos-box, ale 6ku jsem nemohl ani za boha rozjet, když jsem klikl na ikonu, tak to házelo chybu a odeslat/neodeslat a dál jsem se nedostal. Pokud máte někdo stejnej problém, tak řešení je jednoduchý jak facka, pravým klikněte na ikonu - vlastnosti, karta kompatibility a tam místo defaultního win95 vyberte win98/ME a bude vám to šlapat jako hodinky. |
|||
| Jméno: | SpellcrosS | 3. 3. 2012, 17:46:35 | ![]() |
| e-mail: | spellcze(z)gmail(tečka)com | ||
| Zdravým, chtěl bych se zeptat jestly už nekdo nedělá Lets play na nějaký z dílu M&M. Chtěl bych udelat Lets play na M&M VIII (ten aspoň znám na spaměť :D). ptám se proto aby nebylo na youtube 10 ruzných verzí, už teď je hodně lidí co točí a člověk se v tom už nevyzná :D | |||
| Jméno: | Keeper | 2. 3. 2012, 19:51:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Kdyby měl ještě někdo zájem o oficiální příručky k sérii might and magic (protože web http://knihy.stuare.cz/ je již nedostupný) tak ted to prodává nějakej týpek na Aukru za pořizovací cenu:
http://pocitace.aukro.cz/oficialni-prirucka-might- ... |
|||