Uff, to teda jo. Ještě za dob DOSu jsem vlastně hrál jenom dvě RPGčka, Eye of Beholder a hlavně Lands of Lore, vybaven slovníkem a začátečnickou znalostí angličtiny (kupodivu v těch hrách nikdo nepoužíval užitečné věty typu Kde je John? a Náš dům je hezký). Pak byla dlouho pauza, k jinému RPG jsem se nedostal, až jsem na stánku viděl Level s MM6 a osud se zpečetil. Ale pořád jsem měl mezery, až s rozmachem internetu jsem začal zjišťovat, co všechno mi uniklo (neuvěřitelný, že legendu legend, Dungeon Mastera, jsem hrál až jako dospělej, i když možná to bylo dobře, asi bych si to tak neužil) a nakonec největší porci jsem získal na rpghry.cz (dneska už bohužel neaktivní projekt, i když pořád existuje) - tehdy samozřejmě nic jako GOG nebylo a starší tituly se legálně prostě sehnat nedaly. Ale tak aspoň co šlo, to jsem v poslední době napravil. No ale je toho mraky, co by se dalo hrát, kdyby člověk netočil těch svejch pár milášků dokola, přesně jak říkáš.  |