Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | StriderCZ | 24. 3. 2012, 22:12:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zajímavé video, líbilo se mi. Prima věc, tohle to. Jde vidět, že sis dal na tvorbě záležet. | |||
| Jméno: | SpellcrosS | 24. 3. 2012, 11:38:45 | ![]() |
| e-mail: | spellcze(z)gmail(tečka)com | ||
| Zdravím, tak jsem konečně dodělal další díl..
http://www.youtube.com/watch?v=8h8cS5mC018 ... doufám že se bude líbit. |
|||
| Jméno: | Liway | 21. 3. 2012, 22:05:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj, dá se nějak v MaM 9 odnaučit co jsem se naučil z knih ? například vnímání, meditace atp. ? | |||
| Jméno: | Majk | 21. 3. 2012, 20:45:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak zas po pár dnech, je to hrůza, člověk si myslí, že konečně bude mít víc času a nakonec je všechno jinak. Začínám mít M&M absťák.
S tím CamStudiem nevím nevím - jo, je to na jednu stranu asi ten nejlepší software z těch zdarma dostupných, nicméně nejsi první, kdo takovou věc říká. O podobných problémech jsem četl víckrát. On je to asi prostě program určený spíš na krátké videonávody běžných okýnkových aplikací, než na záznam hry. A Fraps už prej taky není co býval, ale to nemůžu potvrdit, rovněž to nemám z vlastních zkušeností. Vypadá to, že dobrej soft na nahrávání aby člověk pohledal... Jen tak pro změnu zase odskočím od MM k mým oblíbeným čtverečkovým dungeonům - vývoj české Cardhalia 2 se zase posunul kupředu a autoři dali k nahlédnutí pár screenshotů prostředí. Je to mazec, zejména poslední dva mi vyrazily dech. Tohle se musí líbit každému, i když třeba klasickým dungeonům neholduje. http://www.say-realm.com/forum3/viewtopic.php?f=8& ... |
|||
| Jméno: | SpellcrosS | 16. 3. 2012, 22:03:56 | ![]() |
| e-mail: | spellcze(z)gmail(tečka)com | ||
| j s tim mikrofonem jsou problemy. Chci se ale zeptat jestly mas taky problemy s hudbou ve hre, ja furt nemuzu prijit na to co s tim. | |||
| Jméno: | SpellcrosS | 16. 3. 2012, 08:56:05 | ![]() |
| e-mail: | spellcze(z)gmail(tečka)com | ||
| Zdravím pokud čekáte na další díl mého lets playe, tak nebojte brzy bude. Teď ale proč mi to trvá tak dlouho dělal jsem na tom úvodu a tady je výsledek http:http://www.youtube.com/watch?v=N5xjxbBBncc ... Dělal jsem to v
Sony vegas pro 10 tak doufám že se vám to bude líbit. Furt to jeste není dle mých představ, ale nejdřív udělám ten druhý díl ![]() |
|||
| Jméno: | Fenri | 14. 3. 2012, 07:35:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
Nuže, pokud máš opravdu tak rád Lone Wolfa, jako já, tak by tě mohlo potěšit, že nakladatelství Mytago bude znovuvydávat gamebooky Lone Wolf, již vyšel díl "útok ze tmy", jakmile byl na pultech jsem si jej pořídil a můžu to jen doporučit Cena není nijak strašná a gamebooky jsou lehce rozšířené, krásně ilustrované a vcelku v pevné vazbě Tady máš odkaz: http://lonewolf.mytago.cz/ |
|||
| Jméno: | Ali | 13. 3. 2012, 16:28:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
Majk: Sice to sem nepatří, ale mohlo by tě to zajímat.
http://www.projectaon.org/en/Main/AllOfTheBooks ... |
|||