Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | SpellcrosS | 27. 3. 2012, 18:40:58 | ![]() |
| e-mail: | spellcze(z)gmail(tečka)com | ||
| Elemire chtěl bych se zeptat jak máš nastaveno AUDIO když zapneš MM8SETUP já mám zaskrtnuto disabled ale když to odskrtnu a dak ok tak pri opetovnem zapnuti je to zaskrtle. | |||
| Jméno: | SpellcrosS | 27. 3. 2012, 18:29:08 | ![]() |
| e-mail: | spellcze(z)gmail(tečka)com | ||
| No jo.... :D ja si toho nevsiml.... 6 dolaru to je pekny.... njn ale ted jak si to koupit....
paypal nemam a internet banking taky ne :D ale cca 110kc neni problem.... |
|||
| Jméno: | SpellcrosS | 26. 3. 2012, 20:39:15 | ![]() |
| e-mail: | spellcze(z)gmail(tečka)com | ||
| Koukal jsem na GoG.com a uvoažuju o koupi M&M VII
bohužel nevlastním originální verzi tohoto dílu (mám jen tu VIII ještě když vyšlo z GAME4U ve speciálu.) Ale nevím 6€ se mi nechce dávat, bohužel nemám k tomuto dílu takový "vstah" jako k VIII. Nevíte o jiné "legální" alternative? |
|||
| Jméno: | Adam23 | 25. 3. 2012, 22:25:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
Když jsi naťuknul GOG, kolik jste kdo nakoupil her u nich? Já 11 (MM6 kolekce jako jedna) a jednu jsem dokonce vyhrál A chybí mi dohrát jen Witcher 1 ![]() |
|||
| Jméno: | StriderCZ | 25. 3. 2012, 19:50:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Na gogu je zdarma hra Treasure adventure game Sice nevím o jakou hru jde, ale i tak (uvolnění k 12 milionům stažení) | |||
| Jméno: | SpellcrosS | 25. 3. 2012, 18:56:04 | ![]() |
| e-mail: | spellcze(z)gmail(tečka)com | ||
| Ali: Zajímavej nápad a určitě to vyzkouším
M&M VIII jsem hrál cca 7x, poprvé asi v 5 letech :D ostatní díly (VI-VII) jsem hrál 1, ale docela se na ně těším bude to aspoň něco nového... už teď premýšlím jakou budu mít družinu. |
|||
| Jméno: | Ali | 25. 3. 2012, 18:31:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
Vyzkoušej Bandicam, je docela šikovný. Nahrané soubory jsou o mnoho menší než jaké vytvoří Fraps. Je to shareware a neregistrovaná verze má ve výsledném videu vodoznak, což ale nijak nepřekáží. Je ovšem také limitovaná doba nahrávání na 10min. Videa se však dají spojit ve windows Movie Maker. Diskuse tady mě také svedla abych to vyzkoušela a tento prográmek má něco do sebe, navíc je v češtině.
http://www.bandicam.com/ |
|||
| Jméno: | SpellcrosS | 25. 3. 2012, 18:06:47 | ![]() |
| e-mail: | spellcze(z)gmail(tečka)com | ||
| Ja zatim natáčim na frapsu ale štve mě že to nenahrává herní zvuky a hudbu, nahravám cca 30 minut takze to da tak 30GB.... ale nemám problémy s nahraným zvukem. | |||
| Jméno: | SpellcrosS | 24. 3. 2012, 22:30:23 | ![]() |
| e-mail: | spellcze(z)gmail(tečka)com | ||
| Stve mě ale že jsem tam našel tu blbou kuši blesků :D. teda není zas tak špatná ale ja ji teď nevyužiju.... | |||