Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: SpellcrosS 27. 3. 2012, 18:40:58 delete
e-mail:
 
Elemire chtěl bych se zeptat jak máš nastaveno AUDIO když zapneš MM8SETUP já mám zaskrtnuto disabled ale když to odskrtnu a dak ok tak pri opetovnem zapnuti je to zaskrtle.
Jméno: SpellcrosS 27. 3. 2012, 18:29:08 delete
e-mail:
 
No jo.... :D ja si toho nevsiml.... 6 dolaru to je pekny.... njn ale ted jak si to koupit....
paypal nemam a internet banking taky ne :D ale cca 110kc neni problem....
Jméno: Adam23 26. 3. 2012, 23:29:57 delete
e-mail:
 
Spellcross: maji to v dolarech, nezapomen
Jméno: Elemir 26. 3. 2012, 21:07:15 delete
e-mail:
 
Kdepak nejde, web je ještě po staru v kódování latin2. Jediné další legální cesty jsou aukro.cz nebo starý známý www.game2k.cz, jinak zkoušet bazary. Zas tak černě bych to neviděl, proti současným hrám je ta cena docela zanedbatelná. Osmička mě svého času stála skoro 6 stovek a přesto jsem si ji i jako chudý student zakoupil :D

4StriderCZ: podobně na tom u mě jsou Heroes, scénáře jsem dohrál nesčíslněkrát, ale z kampaní mám dokončenou jen Restoration of Erathia (možná i Armageddons Blade, ale to si už moc nevybavuju). Každé ráno jsem dvojku hrál před zahájením vyučování a když jsem konečně koupil svůj první PC, tak byla dvojka mou hlavní náplní volných chvil. Bohužel na plynulé hraní trojky jsem si musel počkat až na nový PC. Ale s příchodem RPG éry jsem strategie jaksi opustil.
Jméno: SpellcrosS 26. 3. 2012, 20:41:03 delete
e-mail:
 
ocividně tu nejde značka pro euro :D
(6&#8364
Jméno: SpellcrosS 26. 3. 2012, 20:39:15 delete
e-mail:
 
Koukal jsem na GoG.com a uvoažuju o koupi M&M VII
bohužel nevlastním originální verzi tohoto dílu (mám jen tu VIII ještě když vyšlo z GAME4U ve speciálu.) Ale nevím 6€ se mi nechce dávat, bohužel nemám k tomuto dílu takový "vstah" jako k VIII. Nevíte o jiné "legální" alternative?
Jméno: StriderCZ 26. 3. 2012, 19:06:15 delete
e-mail:
 
Ishar- hry na které mám nejvíce památečních vzpomínek- nádherná, uchvacující grafika, kvákání žab na Zachově ostrově, nádherný březový hájek v Kendorii, obavy z přepadení ve městě, hraní ve francouzštině (AMIGA verze) podle polovičního návodu v Excalibru. Ishar 2 jsem hrával u bratrance před cestou na půlnoční rychlík do školy, a tak jsem se vždy dostal jen tak do 1/3 hry. Cheat na peníze, a následný nákup brnění chaosu a skvělé obouruční sekyry (s dokonalým zvukem- CHOP- při úderu). Nákup všemožných zbytečných věcí a ingrediencí nejasného významu.
No srdcovka, jedna báseň. A asi i proto ji v podstatě nechci dohrát.
Jméno: Elemir 26. 3. 2012, 03:08:12 delete
e-mail:
 
Nápodobně, já tím taky postupně vyřazuju abandonware verze, co tu mám. Série Ultima se mi dokonale minula, menší zkušenost mám jen s Ishar. Nákup plánuji až do budoucna, zatím je stále co hrát. Svého času mě zaujala zmíněná série RoA, ale nákupem nového PC šly všechny tyto starší kousky stranou. Takže jsem všehovšudy vlastně nedohrál nic. Asi bych si měl zavést něco jako čtenářský deník
Jméno: StriderCZ 25. 3. 2012, 23:02:14 delete
e-mail:
 
Z Gogu mám t.č. 17 her, i když 8 z nich jsem získal zdarma při různých promo akcích.
ne všechny jsem dohrál, na to nemám čas, spíše si doplňuji hry, které jsem kdysi hrál, a nebo které jsem měl pirátsky pořízené (vyjma MM, ty jsem měl v originále). Redneck Rampage bohužel netbook nezvládá, ty dohraji NĚKDY jindy. ISHAR byla povinnost (dohrána jedničkam dvojka nikdy (hrál jsem ji tolikrát, a nejsem si zcela jist, zda ji chci skutečně dohrát (ztratil bych kouzlo nepoznaného) ISHAR III jsem rozehrál, ale jestli jej dohraji, tak to vážně netuším. Ultima Underworld mně zajímaly, ale moc mně nechytily.
Nox - zajímavá diablovka. Septera Core- vcelku zajímavé Japan like RPG (až na ty donekonečna se opakující nudné souboje...). Lands of Lore- do nich se pustím tak nějak na podzim- až dohraji MM II (což je běh na HODNĚ dlouhou trať).
V plánu mám MM IX (mám originálku, takže spíše do kolekce), a RoA- Stíny nad Rivou (originálku jsem měl z Gamestaru, a kvůli známé chybě na konci hry jsem ji nikdy nedohrál). Ultimu- až budu mít (za několik let) nový netbook s větším dislejem.
Jméno: Elemir 25. 3. 2012, 22:25:52 delete
e-mail:
 
Právě s Frapsem jsem měl ten problém, že mi v M&M vůbec nešel, takže ten ze hry vypadl. Bandicam vypadá dobře, díky Ali za odkaz, připomíná mi to postarší DemoRec, který jsem používal u CMM (v neregistrované verzi byl taky vodoznak, výsledný soubor hezky malý a šlo to opravdu svižně, tuším, že to mělo dokonce shodný velikostní limit). CamStudio má asi ten problém, že zachytává primárně okno jako takové, nemá přímo modul pro práci s DirectX, což nejspíše způsobuje to zpoždění. Těch deseti minut se však obávám, to lze snadno přetáhnout Zkusím to demo a kdyžtak uvidim, PayPal to podporuje, tak by nemusel být problém ...

Zkusil jsem si dneska tutorial pro Arcomage, 33 minut, bohužel v surové podobě neprezentovatelné (krom posunutého zvuku nic moc skóre, ovšem jakmile jsem nejel na ostro, tak na pár tahů :D). Už se nějak tomu včerejšímu Let´s play 2 nedivim.

4Adam23: 14 her (z toho 2 jsem dostal jako dárek). Witcher byl prima, mám rozehranou druhou hru. Jen škoda toho konce, tam jsem byl hotový Rambo :)
Jméno: Adam23 25. 3. 2012, 22:25:27 delete
e-mail:
 
Když jsi naťuknul GOG, kolik jste kdo nakoupil her u nich? Já 11 (MM6 kolekce jako jedna) a jednu jsem dokonce vyhrál A chybí mi dohrát jen Witcher 1
Jméno: StriderCZ 25. 3. 2012, 19:50:43 delete
e-mail:
 
Na gogu je zdarma hra Treasure adventure game Sice nevím o jakou hru jde, ale i tak (uvolnění k 12 milionům stažení)
Jméno: SpellcrosS 25. 3. 2012, 18:56:04 delete
e-mail:
 
Ali: Zajímavej nápad a určitě to vyzkouším
M&M VIII jsem hrál cca 7x, poprvé asi v 5 letech :D ostatní díly (VI-VII) jsem hrál 1, ale docela se na ně těším bude to aspoň něco nového... už teď premýšlím jakou budu mít družinu.
Jméno: Ali 25. 3. 2012, 18:31:29 delete
e-mail:
 
Vyzkoušej Bandicam, je docela šikovný. Nahrané soubory jsou o mnoho menší než jaké vytvoří Fraps. Je to shareware a neregistrovaná verze má ve výsledném videu vodoznak, což ale nijak nepřekáží. Je ovšem také limitovaná doba nahrávání na 10min. Videa se však dají spojit ve windows Movie Maker. Diskuse tady mě také svedla abych to vyzkoušela a tento prográmek má něco do sebe, navíc je v češtině.

http://www.bandicam.com/
Jméno: SpellcrosS 25. 3. 2012, 18:06:47 delete
e-mail:
 
Ja zatim natáčim na frapsu ale štve mě že to nenahrává herní zvuky a hudbu, nahravám cca 30 minut takze to da tak 30GB.... ale nemám problémy s nahraným zvukem.
Jméno: Elemir 25. 3. 2012, 16:52:04 delete
e-mail:
 
Jedna technická, zkoušel jsem si ještě s CamStudiem více pohrát, ale prostě to asi nepůjde. Sice je tam nastavení synchronizace, ale ta je fixní. Po cca 2 minutách se to opět začne předbíhat. Zasekává to i hru, což bude asi ten pravý důvod posunu. Tím pádem by i případná ruční editace byla celkem zdlouhavá. S Frapsem jsem taky nijak nepochodil, ten totiž pro změnu M&M vůbec neregistruje , což je asi škoda, test v něm vypadá nadějněji (tedy nebýt té šílené velikosti dat).

SpellcroSi, co používáš za program ty?
Jméno: Elemir 25. 3. 2012, 12:47:29 delete
e-mail:
 
Když vemu, kolik mám v M&M odehraných hodin, tak se mi taky dost často stává, že mi něco vypadne nebo použiju něco jiného (nové zbraně, objevim jiná kouzla apod.). Podle mě ani moc nejde zopakovat dvě hry za sebou stejným postupem, natož když je mezi nimi delší časový odstup. Kuš blesků bych rovnou nezavrhoval, tohle se holt stává, družina má hrát jen s tím, co jí hra nabídne Ohledně toho cheatu se mi to v té dračí jeskyni stalo tuším při použití Lloydova majáku - vrátil jsem se a draci byli přátelští.
Jméno: Adam23 24. 3. 2012, 23:41:52 delete
e-mail:
 
Kost z houby me rozsekala :DD
Jméno: StriderCZ 24. 3. 2012, 22:43:12 delete
e-mail:
 
Právě tyhle informace jsou nejzajímavější. MM VIII jsem hrál několikrát, spoustu "klasických" informací jsi pamatuji. Proto mně právě zaujaly komentáře typu kuše blesků, pokusy (byť neúspěšné) o cheaty, nebo ukázky tvůrců hry v hrobce na Havraním pobřeží. Zkrátka osobní poznámky, či vzpomínky na to, kde člověk udělal jakou chybu, nebo se zasekl.
Jméno: SpellcrosS 24. 3. 2012, 22:30:23 delete
e-mail:
 
Stve mě ale že jsem tam našel tu blbou kuši blesků :D. teda není zas tak špatná ale ja ji teď nevyužiju....