Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | SpellcrosS | 31. 3. 2012, 21:23:52 | ![]() |
| e-mail: | spellcze(z)gmail(tečka)com | ||
| Konečně jsem dohnal co jsem spatným uložením ztatil (prostě jsem si přeuložil hlavní save a zjistil že video je v pr....). Snažil jsem se vše dělat podle videa. Teď bych se chtěl zeptat na váš názor, při posledním (zpackaném díle) jse mi hrání strašně prodloužilo kvůli povyšování (expert mistr atd..) tak si říkám že to budu ve videu přeskakovat.
Ke Corackovým zápiskům velmi se těším až budou dodělány a mohl plně pochopit děj série. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 29. 3. 2012, 19:53:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jinak kucí z GOG to zase rozjeli, nově nabízejí indie hry, samozřejmě bez DRM a s bonusy. Tak ať se jim sypou ty dolary, šéfe, dolary.
|
|||
| Jméno: | Adam23 | 29. 3. 2012, 19:24:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Grafické rozhraní je strašný, zato Jáma je děsivá. A teď babo raď. | |||
| Jméno: | Coco_Crystal | 28. 3. 2012, 21:43:04 | ![]() |
| e-mail: | ic(tečka)cococrystal(z)gmail(tečka)com | ||
| Ja teda pre tentokrát zvolím tú temnú stranu, zaujali ma v nej hlavne niektoré kúzla, teda útočné kúzla. A teda Oblačné mesto nie je zas až také strašidelné, ako bola Jama, tam som sa pred pár rokmi toľko navrieskala :D Tada hrali sme to kedysi ako partia a bolo to super, lenže to sme boli ešte deti :D takže to bolo riadne dávno. Potom som si každý MM chcela odohrať aj sama.
Šestku som mala rada, aj keď je v podstate zo všetkých asi najdlhšia. Ale grafika bola naozaj fájn a v osmičke sa mi zas veľmi páčilo, ako boli spravené postavy
Tak ak si raz tiež budete vyberať medzi svetlom a temnotou, tak prajem veľa šťastia :P |
|||
| Jméno: | SpellcrosS | 28. 3. 2012, 20:20:21 | ![]() |
| e-mail: | spellcze(z)gmail(tečka)com | ||
| Vždy jsem preferoval světlou stranu :D pokud ale budu dělat lest play na tento díl (zcela určitě budu :D) tak o tom nechám rozhodnout vás na jakou stranu mám jít. MM IX se mi taky moc nezamlouvá ale chci jí zkusit (nebudu jí zavrhovat když jsem ji ani pořádně nehrál. MM VI má pěknou grafiku (textury jsou jasnější a detajlnější.) | |||
| Jméno: | Coco_Crystal | 27. 3. 2012, 23:51:05 | ![]() |
| e-mail: | ic(tečka)cococrystal(z)gmail(tečka)com | ||
| Dôležitá otázka: čo si myslíte, je lepšie sa v MM VII pridať na svetlú stranu, alebo skôr na temnú? (som veľmi zvedavá na reakcie, ak nejaké budú)
Inak MM IX sa mi vôbec, ale vôbec nepáčila, aj keď to bolo už veľmi dávno čo som ju začala hrať ale VI VII a VIII bola proste niečo úplne iné. Sklamala ma tam grafika, inventáre, výzor postáv aj celkový štýl hry. Skrátka to už podľa mňa vôbec nebolo Might and Magic. Teraz som po dlhom čase zas začala hrať sedmičku a kedže som predtým bola na strane dobra, teraz to asi skúsim na tej druhej strane, už len kvôli kúzlam v čiernej mágii. Šestku a osmičku som si odohrala dvakrát a tak mi ostala už len sedmička :P Ale najradšej mám asi tú osmičku
Tak to len tak, môj subjektívny názor ![]() |
|||
| Jméno: | SpellcrosS | 27. 3. 2012, 20:16:41 | ![]() |
| e-mail: | spellcze(z)gmail(tečka)com | ||
| Mám malý problém, právě jsem dotočil 3 díl přez bandicam (mimochodem skvělý prográmek) bohužel se mi v půlce videa začal šíleně rozpadat zvuk a já vůl si zapoměl udělat záložní save.... jediný blízky je tak jak jsem se pokoušel "cheatovat" a draci jsou na mě nastvani :D šlo by to přez save editor nějak zařídit? | |||