Uploadnul jsem to na YouTube a posun zůstal stejný. Starý BSPlayer budu muset nejprve někde najít, už si nepamatuju, na které záloze ho mám. Nicméně mám tu další novinku, zkusil jsem změnit kodek pro záznam na Xvid a ten posun je menší, ale měl jsem tam nastaveny další věci jinak, takže ještě zkusím potestovat. Našel jsem i jednu položku přímo pro prokládání zvuku, tak jsem zvědav, co to s tím provede.
Fraps a Bandicam u mě nic nezakousávaj, ale to bych řekl že je tím, jak jsou tyto programy již optimalizované pro vícejádra. Věřím tomu, že někdo s CamStudiem tyto potíže nemá, ale já to rozhodně nejsem Mě je jen divné, že ty placené tohle jako zázrakem nedělají. Asi to bude o nějakém tom vyladění nastavení, ale docela by v takovém případě bodlo sehnat konkrétní hodnoty i bez pokusničení.
Edit: Zapoměl jsem, že používám CamStudio ještě ve verzi 2.0, ale ..., ale vypadá to, nerad bych to zakřikl, že jsem problém vyřešil :D Na oficiálních stránkách jsem našel na fóru pár tipů, takže jsem se alespoň trošku zorientoval v těch věcech okolo synchronizace. |