Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: StriderCZ 8. 4. 2012, 22:55:21 delete
e-mail:
 
Dohrát to určitě jde, o to se nebojím. Jsem rád, že jsi to nezvzdal, hrát to sám není taková zábava. Já se donekonena zkoušel probít dungeonem pod hradem Pinehurst, ale na nějakou dobu to vzdám. MM II má nevyrovnané souboje venku a v dungeonech (venkovní souboje jsou obvykle lehké, v dunngeonech pekelně těžké. Každopádně se vydám splnit povyšovací quest pro clerika. Jeden z důvodů je to, že v Corakově caverně je kouzlo Lloydův maják. Při tom systému sejvování ti to totiž umožní udělat save někde v polovině dungeonu, a tak nemusíš po každém úmrtí se vracet jak osel celou cestou zpátky.
Jina herní tempo u mně v mnohém závisí na tom kde hraji. Když jsem doma, tak času mám poměrně málo (tak hoďku v kuse, a špatně se mi soustředí na hraní). Když mám službu a tzv. čekám na práci, tak se hraním se posunu mnohem dále.


Jméno: Adam23 8. 4. 2012, 21:52:44 delete
e-mail:
 
Tak jsem ju koupil
Jméno: Majk 8. 4. 2012, 21:19:43 delete
e-mail:
 
Uf, člověk tu pár dní není a tolik nových postů... To jsem Elemire rád, že se to nakonec podařilo, těším se, co z toho bude!

Strider: CRPG Addict blog je fakt nářez, taky ho čtu delší dobu - ne celý, vybírám si, ale opravdu rovněž doporučuju každýmu kobkaři. Jinak jsem byl sice pár dní pracovně pryč, ale na notesu MM2 s sebou, tak jsem se dostal přes 500 vybojovaných bitev a už si říkám, že je na čase pustit se do příběhu. A ty máš třikrát víc a přitom taky podobný myšlenky... si říkám, jestli to vůbec kdy dohrajem. Opravdu časově náročnější RPG jsem nikdy nehrál (a brutálnější asi taky ne, i když prej čtyřka a pětka Wizardry je ještě výživnější).
Jméno: Elemir 8. 4. 2012, 19:59:55 delete
e-mail:
 
Nakonec jsem ji odklepl taky
Jméno: Adam23 8. 4. 2012, 17:30:51 delete
e-mail:
 
Už zase promo na Magiky? Mám koupit devítku?
Jméno: Elemir 7. 4. 2012, 19:17:54 delete
e-mail:
 
Koukám, že je tam krom toho promo na Might and Magic Universe ... CMM a MM9 a mám od GOG skoro komplet (dneska jsem z nostalgie prolítl v rychlosti část sekce CMM, abych si připoměl hodiny u ní strávené). Ještě jim tam chybí Legends of M&M. Fallout mám sice originálku placku, ale přidal jsem si to do galerie
Jméno: Adam23 5. 4. 2012, 21:45:44 delete
e-mail:
 
Teda já se zblázním, už se mi tu tvoří velmi nebezpečná fronta her k 1. dohrání:
Fallout a další free od GOG
Bioshock 2
Deus Ex: HR (dostal jsem darem, poslední hřeb
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky
The Witcher
Crysis
Total Annihilation Exp. packy, Earth 2140 totéž

a to nepočítám indie drobnosti typu Spacechem
a mezitím mi zlevní Skyrim a přijde ME3 a D3
...
Hyperinflační spirála se roztáčí

Sorry, musel jsem se vybrečet, myslím, že mě chápete
Jméno: Adam23 5. 4. 2012, 21:28:48 delete
e-mail:
 
Strider: no ty bláho :o
Jméno: Adam23 5. 4. 2012, 21:26:49 delete
e-mail:
 
Dneska jsem přesně 1111 dní u GOGu a Fallout mám asi jako dárek k takovýmu pěknýmu číslu
Jméno: StriderCZ 5. 4. 2012, 21:25:07 delete
e-mail:
 
http://crpgaddict.blogspot.com/search/label/Might% ...

Velice zajímavý blog. Doporučuji, tenhle hráč je skutečně šílený (v tom dobrém slova smyslu), zkusit dohrát všechny RPG v chronologickém sledu od počátku věků, bez návodu, originálky, skvělý systém hodnocení....
Doporučuji
Jméno: Adam23 5. 4. 2012, 21:21:45 delete
e-mail:
 
Nepřestávají překvapovat!
Jméno: StriderCZ 5. 4. 2012, 21:06:58 delete
e-mail:
 
Na gogu je zdarma Fallout...
Jméno: StriderCZ 5. 4. 2012, 19:48:46 delete
e-mail:
 
Tak parta je na 16. levelu, odehrány cca 2 měsíce, vybojováno přes 1500. bitev, a stále jsem na začátku....
Původně jsem si myslel, že mi hraní zabere tak půl roku, ale vidím, že jsem se mýlil.
Při mém stylu hraní- tzn. sespisování návodu, kreslení map, plánování postupu (připadám si jako herní archeolog) mi hra vydrží DLOUHO. Ale to mně baví, je to jedna z mála her, které nikdo v republice nedohrál (nebo o něm nevím). A to mně strašně láká. A to je jedne z důvodů proč nikam nespěchám.
Sice mně asi zdrží Legend of Grinrock, ale vytrvám.
Postupně piluji techniku- koupil jsem si černý fix na kreslení map, začínám zaznamenávat čistý herní čas, a počty zabitých neppřátel (dnes bylo více času- tzn. 3 hoďky/180 zabitých nepřátel).

Jméno: Elemir 5. 4. 2012, 09:01:06 delete
e-mail:
 
Potvrzuji vyřešení problému. Takměř půl hodiny záznamu a po posunu žádné viditelné známky. Přesně tohle se mi na OpenSource programech líbí. Oni umožňují víceméně to samé, co ty komerční, jenom neni tak snadné je poladit, resp. díky množství různých voleb trvá optimální nastavení podstatně déle a jen tak na okraj se jeden zas nečemu novému chtě nechtě musí přiučit Podobně jsem před řadou let zápasil s Gimpem, žádná rychlá tlačítka pro komplexní modifikaci, všechno hezky krok po kroku.

Díky Majku za to dotlačení k dořešení problému Pro úplnost úprava nastavení u mě: Options -> Audio Options -> Audio Options for Microphone -> a zde nastavit Interleave every na počet milisekund odpovídajících Capture Frames Every (z voleb nastavení videa - mám nastaven záznam 25 frame/sekundu, CFE je tedy 40 milisekund) a zaškrtnout preventivně i volbu Use MCI Recording. Ponechal jsem jako dekodér Xvid, kvalita 80%. Půlhoďka záznamu tak vyjde na cca 550 MB.
Jméno: Adam23 4. 4. 2012, 20:01:49 delete
e-mail:
 
Jasná věc
Jméno: Elemir 4. 4. 2012, 18:06:19 delete
e-mail:
 
Něco v plánu mám, ale prozradím, až to bude na světě :D
Jméno: Adam23 4. 4. 2012, 17:46:36 delete
e-mail:
 
Znamená to, Elemire, že se chystáš natočit a publikovat vlastní let´s play videa?
Jméno: Elemir 4. 4. 2012, 17:34:16 delete
e-mail:
 
Uploadnul jsem to na YouTube a posun zůstal stejný. Starý BSPlayer budu muset nejprve někde najít, už si nepamatuju, na které záloze ho mám. Nicméně mám tu další novinku, zkusil jsem změnit kodek pro záznam na Xvid a ten posun je menší, ale měl jsem tam nastaveny další věci jinak, takže ještě zkusím potestovat. Našel jsem i jednu položku přímo pro prokládání zvuku, tak jsem zvědav, co to s tím provede.

Fraps a Bandicam u mě nic nezakousávaj, ale to bych řekl že je tím, jak jsou tyto programy již optimalizované pro vícejádra. Věřím tomu, že někdo s CamStudiem tyto potíže nemá, ale já to rozhodně nejsem Mě je jen divné, že ty placené tohle jako zázrakem nedělají. Asi to bude o nějakém tom vyladění nastavení, ale docela by v takovém případě bodlo sehnat konkrétní hodnoty i bez pokusničení.

Edit: Zapoměl jsem, že používám CamStudio ještě ve verzi 2.0, ale ..., ale vypadá to, nerad bych to zakřikl, že jsem problém vyřešil :D Na oficiálních stránkách jsem našel na fóru pár tipů, takže jsem se alespoň trošku zorientoval v těch věcech okolo synchronizace.
Jméno: SpellcrosS 4. 4. 2012, 17:33:58 delete
e-mail:
 
Zdravím 3, díl je již připraven ale nejdřív chystám nábor do nového týmu, pokud se chcete dozvědět víc potřebuju pomoc. Jak natočím video z prohližeče? konkrétně firefoxu jde to s bandicamem ale strašne se to laguje. Chci udělat náborové video s vysvětlením o co jde, jak to funguje a proč to dělám :D
Jméno: Majk 4. 4. 2012, 02:57:56 delete
e-mail:
 
Jo jo, trošku si mi to taky seká, nejen s CamStuidem, ale i třeba s Frapsem nebo Bandicamem (za jehož dopoučení zpětně děkuju Ali, s DOSBoxem mi funguje nejlíp ze všech možností) a vždycky se to chová stejně. V libovolném přehrávači za chvilku dojde ke spoždění. (Teď si teda spíš myslím, že ke zpoždění dochází už od začátku, jen to lidské smysly nepostřehou.) Ale otevřu to ve starém BSPlayeru (opravdu starém, verze 1.37 z roku 2005) a všecho je v pohodě až do konce videa. Taky zkusím ještě něco nahrát na YT, ať se s tím popere po svém a dám vědět.

Ale stejně je zvláštní, že většina lidí s tím _evidentně_ problém nemá...