Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: StriderCZ 19. 4. 2012, 21:09:36 delete
e-mail:
 
To: John-ka
Uvítal bych, kdyby jsi zveřelnil (nejlépe v Corakových zápiscích) nějaké informace ohledně herního postupů, nebo tipů, postřehy popř. osobní zážitky. Ve dvojce momentálně bojuji s nevyvážeností soubojů- silné souboje v dungeonech (za málo expy) versus venkovní souboje. Nepřívětivý systém sejvování je s nálezem Llyodova majáku vcelku vyřešen, ale docela mně prudí ty souboje v dungeonech a podzemí.
Jméno: Elemir 19. 4. 2012, 20:15:20 delete
e-mail:
 
Jj, koupil jsem to hned s prvním PC v 98. V polovině 90. jsem měl černobílý (?), tedy lépe řečeno černozelený monitor u Didaktiku M. Hry jsem musel na PC hrát jenom ve škole před vyučováním nebo po vyučování ... v první čtvrtině 90. na to existovaly pořadníky, což byla ztráta času, ale jak jsem se dostal jako "sekretářka" do školního časopisu, tak jsem měl volný přístup k tehdy prvnímu školnímu pentiu (krásných 90 MHZ a začala éra Heroes II, tedy vyjma Worms a Tankkk). Už mě kápla slza ...
Jméno: Majk 19. 4. 2012, 18:44:35 delete
e-mail:
 
Tys měl 14" Yakumo? To je sranda, to byl můj první barevnej monitor... Na značku toho úplně prvního ČB si už ani nevzpomenu. Jo a zvuk... já poslouchal až do půlky 90. let jenom pípání speakeru. No jo, to byly časy, my se z tý nostalgie snad nevyhrabem...
Jméno: Elemir 19. 4. 2012, 18:14:34 delete
e-mail:
 
Ahoj a díky. Ten 14 monitor mi připoměl moji Yukumu, či jak se jmenoval, málem bych na něj býval zapoměl O výstup zvuku se mi tenkrát staral upravený dráťák. Jó, to bývaly časy. Tomu jednou málo kdo uvěří :D
Jméno: Deranius 18. 4. 2012, 11:51:45 delete
e-mail:
 
Zdravím všechny MaM pozitivní, zejména tvůrce těchto stránek. Ten magický věk, kdy vše bylo uvěřitelné a do temnot zářil jen 14" monitor, u něhož seděla troska neschopná projít hradem Darkmoor mi naskočil hned, jak jsem spatřil první obrázky, když jsem hledal materiál pro pozadí larp bitvy ze světa MaM VI.
Ze slov "from the deeps of the void.." mě dodnes mrazí. MaM VI je jediná hra o které se mi kdy zdálo..a snil jsem o datadisku či něčem podobném.

A teď co nevidím. The Chaos Conspiracy ?? Následný výkřik úžasu sice vystrašil mou hodnou ženu, ale jinak to nešlo.

První díl již brouká na mém počítači, snad to půjde bez bugů a snad přijde nějaké volno na delší atmosferickou tavbu.

Proč to sem píšu ? Protože Vám opravdu z celého srdce děkuji a jsem potěšen existencí podobných nadšenců.
Jméno: John-ka 18. 4. 2012, 03:24:08 delete
e-mail:
 
Aha, tak ono se to ví, tal sorry (a já měl radost, že jsem objevil něco nového)

Strider: dvojku jsem hrál asi před rokem a půl a skončil někde u konce (povýšení hotové, nějak jsem se nedostal přes ten dlouhej dungeon na ostrově-asi to někde vyhrabu abych to taky dohrál)
Jméno: StriderCZ 17. 4. 2012, 20:29:11 delete
e-mail:
 
Tak jsem přeinstaloval WinUAE, a nebo je to tím, že Clerik postoupil na lvl 17, ale kouzlo Holy Word už funguje. Každopádně Coraka nejsem schopen osvobidit, jen co vlezu k němu do crypty, tak umřu po prvním útoku nemrtvých (nemám iniciativu, nemůžu zaútočit jako první...)
Jméno: John-ka 16. 4. 2012, 22:48:59 delete
e-mail:
 
Ahoj, v MM8 v Regně vedle krámku magiče je ve stromě svitek s telepatií. Esli o tom víte, tak sorry no
Jméno: rengo 15. 4. 2012, 21:49:06 delete
e-mail:
 
no já hral udelal ty dva dungeony zaregistrovany tusim jsem ... jj podivam se jinak super prace =é)
Jméno: StriderCZ 14. 4. 2012, 23:32:25 delete
e-mail:
 
Elemir skvěle zapracoval na historii světa MM, já pro změnu popojel v MM II. Rengo - budeš hrát? Když tak se zaregistruj na Croakových zápiscích. MM II je těžká, dlouho mi trvalo, než jsem si zvykl na herní systém, ale hra mně neskutečně baví, a i když se mi mnohdy nedaří, tak hraní dvojky můžu jen a jen doporučit.
Konečně jsem schopen dát do kupy jakous takous základní kostru a doporučení kam jít a kdy (můžeš juknout na návod).

Jméno: rengo 14. 4. 2012, 21:45:43 delete
e-mail:
 
Ahoj lidi soory asi tak 2 mesice jsem tu nebyl... co je noveho...
Jméno: SpellcrosS 13. 4. 2012, 16:18:56 delete
e-mail:
 
Zdravím, velice se omlouvám za neaktivitu bohužel mi bylo pozdě řečeno že se stěhuju na internát a nestihl jsem dodělat 3. díl který je již natočen. dnes ho dodělám a uploadnu. Zítra začnu dělat na dalším díle.
Jméno: Elemir 13. 4. 2012, 10:55:08 delete
e-mail:
 
Pokud se náhodou budete v přestávkách mezi hraním nudit, doporučuji levé menu -> Historie a trilogii od Perdua. Pár dní mi trvalo to převést do html podoby a pokrátit, ještě to bude chtít i pár úprav, ale ke spaní to zrovna neni ... tedy rozhodně vám to nedovolí usnout
Jméno: Majk 12. 4. 2012, 20:01:11 delete
e-mail:
 
O Grimrocku ani slovo, ano? :-D Jak já kašlu na novinky a hraju jen starý hry, tak taky kašlu na všechny ty blbinky okolo pořádnýho herního železa. Takže nemám grafiku podporující Pixel Shader 3.0 a tudíž mi tu teď Grimrock leží ladem. Achjo, upgrade jsem plánoval tak na podzim -- teď je zrovna období, kdy by se rodinka na nákup něčeho novýho netvářila nadšeně. Ani popravdě v těch herních věcech nemám přehled, nevím co za kartu koupit, aby to mělo nějakej smysl do budoucna... no, uvidím, ale teď si zkrátka Grimrock nezahraju.

Ale nemyslím to vážně s tím "ani slovo", samozřejmě jsem zvědavej na vaše názory. Recenzenti jsou nadšený.
Jméno: StriderCZ 12. 4. 2012, 19:19:30 delete
e-mail:
 
Napsal jsem Hoborgovi, nemá moc času, ale slíbil, že se na to podívá. Zatím budu hrát i tímhle handicapem, (a když se dostanu k synovu PC tak i Legend of Grimrock)
Jméno: Majk 11. 4. 2012, 00:22:43 delete
e-mail:
 
Škoda, škoda. Hardcore hraní samozřejmě vyznáváme, ale mám můj milý kolego pocit, že MM2 už je dost hardcore sám o sobě, než aby si člověk hrál na hrdinu. Hele, což nějaký program na přemapování klávesnice? Zkusit hodit devítku na jinou klávesu -- nepomohlo by to? Kolem těhlech utilitek jsem se pravda roky nepohyboval, nemám moc co doporučit, našel jsem akorát nějaký KeyTweak. http://webpages.charter.net/krumsick/ ...

Jak by na tyhle prográmky reagoval WinUAE a jestli by je bral v potaz, to je ve hvězdách... ale možná za pokus to stojí...
Jméno: StriderCZ 10. 4. 2012, 21:40:18 delete
e-mail:
 
Moc mi to nepomohlo. Port 2, Kaybord A užívám od samého začátku, ale ta zpropadená devítka nefunguje ani po stažení nejnovějšího WinUAE- asi nezbude než hrát na obtížnost HARDCORE
Jméno: Majk 9. 4. 2012, 22:53:17 delete
e-mail:
 
Nevím, jestli ti to pomůže, můžeš to zkusit. Když jsem to teď hrál na notebooku, tak jsem musel trochu experimentovat, protože mi půlka klávesnice nefungovala. Vyřešilo to nastavení Game Ports -> Port 2 na zdánlivě nelogickou volbu Keyboard Layout A, pak mi fungovaly všechny klávesy správně. Nebo kdyžtak zkus jinou kombinaci v nastavení Game Ports.
Jméno: StriderCZ 9. 4. 2012, 21:55:40 delete
e-mail:
 
Tak jsem zjistil, že mi v emulátoru winUAE nefunguje klávesa 9, takže na nejsilnější kouzla ve hřa můžu s úspěcham zapomenout. Kdyby jste někdo věděli jak na to, napište (a to hraji s externí klávesnicí, která vyřešila všechny ostatní problémy s nefunkčními klávesami....
Jméno: Elemir 9. 4. 2012, 13:32:45 delete
e-mail:
 
Tak jsem si udělal pořádek v emailech a snad dojde i na drobnou aktualizaci. Vzhledem k omezené funkčnosti internetových úložišť jsem měl obavy, ale podle nalezených odkazů vidím, že mám všechno

Jinak jsem si všiml, že některé emaily z GOG mi jdou do spamu, proto jsem si té Promo na M&M Universe nemohl normálně všimnout, je to docela zajímavé, jak ten seznamácký filtr pracuje.