Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | John-ka | 16. 4. 2012, 22:48:59 | ![]() |
| e-mail: | johny(tečka)muller(z)seznam(tečka)cz | ||
Ahoj, v MM8 v Regně vedle krámku magiče je ve stromě svitek s telepatií. Esli o tom víte, tak sorry no ![]() |
|||
| Jméno: | rengo | 15. 4. 2012, 21:49:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
no já hral udelal ty dva dungeony zaregistrovany tusim jsem ... jj podivam se jinak super prace =é) |
|||
| Jméno: | rengo | 14. 4. 2012, 21:45:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj lidi soory asi tak 2 mesice jsem tu nebyl... co je noveho... | |||
| Jméno: | SpellcrosS | 13. 4. 2012, 16:18:56 | ![]() |
| e-mail: | spellcze(z)gmail(tečka)com | ||
| Zdravím, velice se omlouvám za neaktivitu bohužel mi bylo pozdě řečeno že se stěhuju na internát a nestihl jsem dodělat 3. díl který je již natočen. dnes ho dodělám a uploadnu. Zítra začnu dělat na dalším díle. | |||
| Jméno: | Majk | 11. 4. 2012, 00:22:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
Škoda, škoda. Hardcore hraní samozřejmě vyznáváme, ale mám můj milý kolego pocit, že MM2 už je dost hardcore sám o sobě, než aby si člověk hrál na hrdinu. Hele, což nějaký program na přemapování klávesnice? Zkusit hodit devítku na jinou klávesu -- nepomohlo by to? Kolem těhlech utilitek jsem se pravda roky nepohyboval, nemám moc co doporučit, našel jsem akorát nějaký KeyTweak. http://webpages.charter.net/krumsick/
... Jak by na tyhle prográmky reagoval WinUAE a jestli by je bral v potaz, to je ve hvězdách... ale možná za pokus to stojí... |
|||