Internet jsem zažil až na VŠ v 97., k nám to šlo všechno pomaleji, ale zase na druhou stranu snad ještě chvilku před mileniem tu už byl kabelový internet, což nám mnohde docela záviděli (2001 jsem se připojil i já, ještě v první pětistovce). Horší byla rychlost toho prvního PC. Staré hry jsem si tak musel nosit ze školy hezky po disketách Pokud to bylo na více jak 10 disket, tak jsem to vozil i dva týdny, pěkně zapakované pomocí arj na více částí. Holt neoriginál CD bylo tehdy docela přemrštěné, abandonware vlastně ještě neexistoval, ale naštěstí tu byl LEVEL, který tou dobou uváděl do oběhu celkem nové tituly. Warez jako takový byl jako nyní, rip hry + haldy a haldy virů apod. Pár dobrých věcí se dalo koupit i v Levných Knihách, jinak jsem měl v Praze oblíbenou prodejnu na Zlatnický, hned vedle prodejny modelů.
U Didaktiku jsem měl už disketovku, ale u kámoše na Commodore nebo u bráchy to bylo z kazet ... někdy i více jak 7 minut pípání a na konci nějaký prima error :D Nejhorší byly ty české joysticky, houbelec vydržely, ale po zkušenostech od bráchy jsem si dával na zlomení dobrý pozor. BASIC jsem docela zvládal, ale chyběl studijní materiál, na PC jsem pak velmi dlouho operoval s Pascalem - BASIC jsem jen vyzkoušel, ale oproti osmibitům se to docela lišilo. U těch Slušovic, nebyl to náhodou 16-bit??
Ale to jsem se zase rozkecal ... no, o víkendu jsem pomáhal zahrabávat výkop po novém potrubí a docela mě chytly záda, dneska už se mi konečně líp sedí ... nakonec jako vždy, neb večer jdu zase do práce :D Ještě tu mám několik aktualizací, např. savy od Stridera, tak to zkusím sfouknout všechno najednou a udělám jedny novinky - Wiki už tu jede jak dlouho a ještě jsem se k tomu ani nedostal  |