Wizardry VIII jsem si koupil v 2003 jako odměnu po atestaci. Nedohrál jsem ji, a to hlavně pro příliš časté, kolové souboje (podobně jako v Realms of Arkania, či Albionu) a poněkud chaotický děj. Časem to napravím.
Morrowind jsem hrál mnoho a mnoho hodin, nicméně:
Co se týče Morrowindu (a TES celkově) jsou přehypované, časem jsem zjistil, že připomínají Potěmkinovu vesnici: obrovské prostory, ohromné počty různách postav, ale tak nějak jsem necítil tu chuť prozkoumávat další a další lokace (ony se taky stále opakují jako přes kopírák, interiéry budov i dungeonů jsou stále identické). A to nemluvím o odporném Level scalingu (morrowind na tom byl ze všech her TES nejlépe). Další věc, která mi ma moderních hrách vadí je barevná škála: všimně te si, že většina nových her je v šedém ladění: chybí mi takové ty zářivé, hezké barvy, místo toho koukáte na šedozelenou trávu, prší, nebo je "mlha". Proto se mi líbil Oblivion (dohrán) oproti Skyrimu (možná dohraji až po nějaké modifikaci grafiky a herního systému).
Uf Uf, to jsem se rozkecal... ta nostalgie je VELICE nebezpečná.
|