Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Adam23 | 12. 5. 2012, 15:28:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Settlery II tam jsem se nahrál hodin, superúžasná grafika a animace. Jinak moje první hra na GOG. | |||
| Jméno: | Majk | 12. 5. 2012, 10:18:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
MP: no jo, replacementdocs znám, odtamtud taky mám ty manuály, o kterých jsem psal. Jenom hledat tam manuál pro DM mě prostě nenapadlo. ![]() |
|||
| Jméno: | MP | 12. 5. 2012, 07:58:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
| K těm manuálům, existuje taková stránka
http://www.replacementdocs.com/download.php ... a tam je v podstatě všechno. I ten DM ) stačí zadat do vyhledávání. |
|||
| Jméno: | StriderCZ | 11. 5. 2012, 10:43:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ještě málo k manuálům:
Mnoho starých her mělo manuál na mnoho stran (např. dokonalý manuál k Dungeon Master). Wizardry ani ReA bez znalosti se bez manuálu hrájí velice špatně, a přijdete o značnou část herního zážitku a FRUSTRACE vám bude podávat ruku. (u ReA základ hry vychází z německé varianty AD&D- Das schwarze Auge - německá důslednost a maniakální důraz na detaily je pověstná). Zejména tvorba postav v ReA (pokud nejdete cestou navolených postav) je natolik komplikovaná, že 1. bez manuálu nemáte šanci stvořit ani jednu postavu, 2. třeba u ReA: Shadows over Riva začínáte na 6. levelu, což je skutečně práce na celý den. Ale vyplatí se :D :D Dneska jsem naskenoval (náhodou nalezený) manuál k W8 (přežil 1x povodně, 2x stěhování). http://www.edisk.cz/stahni/01531/Wizardry_8_manual ... (60 stran A4) A co se týče ReA: viz moje stránky www.old-games.estranky.cz (manuál + odkaz na detailní popis kouzel) |
|||
| Jméno: | Uran | 9. 5. 2012, 18:24:05 | ![]() |
| e-mail: | uranit(z)post(tečka)cz | ||
| Ten prispevek nize se tykal hry Wizardry 8. Tahle hra jak se zda chyby/chybu neodpousti. | |||
| Jméno: | Uran | 9. 5. 2012, 18:22:28 | ![]() |
| e-mail: | uranit(z)post(tečka)cz | ||
| Jsem asi uz zhyckany z ery RPG - kazdy a vzdy muze dohrat (MM7, baldur, fallout, ...) :-(. Zacal jsem hrat a dostal se do prvniho mesta (ze zoufalstvi se mi uz ani nevybavuje jmeno). Mam partu 8 "lidi" a momentalne jsem se totalne zasekl. Kamkoliv vyjdu tak me mostra zabiji behem jednoho souboje. Nemohu se ani dostat zpet do lehcich lokaci. Level scaling je dosti brutalni. Nevim jestli jsem udelal chybu v tvorbe a vyvoji druziny, ale vypada to na odlozeni do supliku a nekdy v budoucnu zacit znovu. Obtiznost mam nastavenou na minimum a presto je to pro me nehratelne.
Taakze nekdy pristeeeeeeeeeeeee ... uaaa. |
|||
| Jméno: | Elemir | 9. 5. 2012, 14:54:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
Dodatek k Wizardry 8: časopisy dnes dorazily, DVD jsou k nim opravdu přiložena ![]() |
|||