Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | StriderCZ | 14. 5. 2012, 22:28:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak do Corakových deníků jsem uploadoval 5 screenshotů... včetně toho nejdůležitějšího....
Jdu spát, dobrou... |
|||
| Jméno: | Majk | 14. 5. 2012, 21:44:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak každýmu jde něco jinýho... hlavně žes to dal, skoro tu slavím za tebe. Jestli nám kluci hokejový letos to MS projedou, tak mám aspoň útěchu. ![]() |
|||
| Jméno: | StriderCZ | 14. 5. 2012, 21:37:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nestačila, asi jsem trochu natvrdlý a je fakt, že mně nikdy moc hádanky (zejména v amgličtině) nebavily). I v MM III jsem hádanky dohledával na netu.
|
|||
| Jméno: | Majk | 14. 5. 2012, 21:04:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
Strider: skvěle!!! Už se těším na zpracované info. A jak teda, stačila ta první nápověda? |
|||
| Jméno: | Uran | 14. 5. 2012, 18:26:16 | ![]() |
| e-mail: | uranit(z)post(tečka)cz | ||
Je to trochu mimo tema, ale nehraje nebo se nekdo nechysta Wizadry 8? Ze by jsme se podelili o pripadne "zazitky"? Je to docela boj a kazdou chvili ztracim nervy a nechavam toho a pak zase zacinam. ![]() |
|||