Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Templayer | 23. 5. 2012, 15:05:16 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
Já měl též menší soubor a to jsem si s editorem nehrál (jako důkazní materiál může být předložen můj videonávod na youtube - kde je/nebo spíš bude po nahratí tato chyba zaznamenána a bylo by vidět, kdybych něco upravoval editorem). Tedy v průběhu videonávodu, na samotném začátku jsem jej použil .
Jen předkládám, že si možná Zafira nehrál(a) s editorem. Pokud tedy nemá upravenou postavu při otevření editorem, jestli tedy lze otevřít (zkoušet to nehodlám :D |
|||
| Jméno: | Templayer | 23. 5. 2012, 11:42:57 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| @ SerRolandzee-Zafira-Winterfell
Takovou chybu jsem již zažil v mm8, uložil jsem hru, když jsem mněl zrovna v ruce předmět, poté jsem ho hodil do vody, načetl pozici, udělal dalších pár podivných věcí a hra začala blbnout (nějak se mi povedlo zabít vesničana přes celou mapu :S) a nakonec jsem zjistil, že když se pokusím jakýmkoliv způsobem opustit mapu, hra se sekne na načítání :S. Jediným řešením bylo nahrát save, který nebyl takto postižen, jenže jsem savy párkrát špatně přepsal a díky tomu jsem ztratil cca nějaké tři hodiny (včetně braní sudů, rozhodnutí atd.) a musel jsem to udělat zpětně. :( |
|||
| Jméno: | SerRolandzee-Zafira-Winterfell | 23. 5. 2012, 11:06:37 | ![]() |
| e-mail: | martinmh1516(z)gmail(tečka)com | ||
| http://www.sendspace.com/file/k0x5vx
... sejvy z M&M6 - chyba v sejve č.1(tuším), resp. v tých sejvoch, kde je pozícia uložená v Gharik´s Forge - pri pokuse o opustenie tejto lokacie(dungeonu), hra začne načitavať(?) dalšiu zvolenú lokaciu ale spadne do win :/( treba skusiť (sú to tie sejvy v Gharikovej kovárne) ano vidím, že je tu úplný raj pre fanušikov klasickích, ale aj novích (zvačša) rpg-hier, ale ted by som poprosil o pomoc, doslova OPRAVU tej mojej uloženej pozicie v Garikovej kovarne :p kdo viete skuste nejakom editore, alebo pod iným Win., (alebo možno to u vás pojde normalne, bez padania), sa dostať z toho dungeonu nekam inde,preč (ten quest čo sa v nom mal splniť, už som splnil), uložiť poziciu, a bud mi ju poslať na mail, al. upldnut nekde sem moc diki, budem vam vdačni za pomoc a opravu |
|||
| Jméno: | Templayer | 23. 5. 2012, 10:02:34 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zkoušel již někdo z vás Legend of Grimrock?
Právě včera jsem to hrál (stojí babku) takřka celý den (aneb po maturitě je času dost ), je to naprosto úžasný krokovací dungeon s next-gen grafikou. A dokonce to má i možnost Oldschool - žádná minimapa, hráč je nucen použít čtverečkovaný papír xD xD.
Nová verze má import portrétu postavy, takže -- no, 4 rasy (člověk, Minotaur, Ještěrák a Hmyzák), za ještěráky jsem chtěl hrát již od dob MM8 ( :D ), tři rasy, propracované, nutno například jíst. Konečně hra, jak má být. Jste-li fanoušky družinových dungeon RPG z první osoby, je to něco pro vás. Jen jsem chtěl sdělit pocit ze hry (která mně naprosto uchvátila) |
|||
| Jméno: | SerRolandzee-Zafira-Winterfell | 22. 5. 2012, 11:52:57 | ![]() |
| e-mail: | martinmh1516(z)gmail(tečka)com | ||
| https://rapidshare.com/files/2859074433/M_M6-saves- 2012.zip
https://rapidshare.com/files/21300445/Might_Magic_- 6_-saves2012.zip |
|||
| Jméno: | Adam23 | 21. 5. 2012, 08:31:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
Majk, v pohodě
Elemir, tak tak, bratr si liboval, že je to delší než DII a o tom to je. No já si to brzo zahraju sám a poreferuju ![]() |
|||