Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Ali | 3. 6. 2012, 08:45:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Pokud nebyla hra upravena nějakým editorem a nepomůže věštec ani původní soubor ICONS.LOD, bude to zřejmě bug. Třeba poradí na Telpu: http://telp.org/mm6/tavern/mm6tavern.html ... | |||
| Jméno: | Stridercz | 1. 6. 2012, 16:27:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Další dotaz: získal jsem meč Grishnaka pro lorda Giswisdoma (nebo jak se jmenuje) ale nemůžu mu ho předat, bo je na radě a nechce být rusen.... | |||
| Jméno: | StriderCZ | 29. 5. 2012, 19:56:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Díky ... nějak jsem si jí nezaregistroval...(přeci jen v šestce byla diplomacie zcela zbytečná...) | |||
| Jméno: | StriderCZ | 29. 5. 2012, 19:32:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
| The Chaos conspiracy mod- potřeboval bych poradit, kde získat experta v diplomacii. | |||
| Jméno: | Ramesse III. | 27. 5. 2012, 17:46:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak pro případné další tazatele potvrzuji Majkovu zvěst, že věci, uložené v MM7 do hradu, nemizí ani po přestavbách ![]() |
|||
| Jméno: | Templayer | 26. 5. 2012, 15:31:29 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| @Elemir
Nebylo by možné přidat odkaz na můj videonávod do sekce návod u MM8? Ve stylu "Chcete-li se podívat na návod ve video podobě, klikněte zde". Samozřejmě až a pouze až bude videonávod hotový. Dám vědět. Mám postarší hry rád, na to se stačí podívat na mou stránku do sekce videoprojekty (kde katalogizuji HOTOVÉ videosérie). Spousta starých adventur a já nevím, co všeho + pár informací + jeden nebo dva obrázky z videí. www.Templayer.707.cz @Majk Díky moc, Quadrax a Kyrandie ještě nejsou hotové, pracuje se na tom. V Kyrandii (dabovaná verze) si dávám záležet na překladu a nově i na komentářích, proto jsou vydávány epizody tak pomalu, nicméně poté, co dokončím "batche" (MM8 a Sacred Gold) co jsem uploadoval během maturity, nejdéle do 4 dnů, tak budou epizody z Kyrandie každodenně nebo obden. Doufám. ![]() |
|||
| Jméno: | Templayer | 25. 5. 2012, 23:03:51 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| @Elemir
Omlouvám se, jsem vůl :( Mimochodem, http://www.youtube.com/playlist?list=PL632B834BA66 ... |
|||
| Jméno: | Ramesse III. | 24. 5. 2012, 20:37:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
4Majkl: Díky, tak to teda risknu, protože jsem se z trpasličích mohyl musel vracet po dvou vybytých kobkách ![]() |
|||
| Jméno: | Templayer | 24. 5. 2012, 12:08:36 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| @Elemir
Ještě abych se bránil - ve svém postu jsem ještě psal, že "Jen předkládám, že si možná Zafira nehrál(a) s editorem. Pokud tedy nemá upravenou postavu při otevření editorem, jestli tedy lze otevřít (zkoušet to nehodlámp :D" Takže i tu možnost že má savy upravené editorem jsem vzal v potaz. A v mém případě nešlo o chybu editoru, ale o chybu přetečení paměti kvůli velmi špatnému sledu informací. Jak jsem řekl, mám to na videu a na netu to bude zanedlouho (v některé z mých nejmíň sta epizod ...). Editor jsem jak jsem řekl použil jen a jen na začátku, nikoliv v půlce hry kdy nastala chyba. Save udělaný o pár hodin předtím chybu nemá (a mezitím nedošlo k žádnému harašení s editorem) ![]() |
|||
| Jméno: | Ramesse III. | 24. 5. 2012, 11:11:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jinými slovy - radši do hradu nic neschovávat, dokud nebude ve finální podobě ![]() |
|||