Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Stridercz 3. 6. 2012, 11:08:56 delete
e-mail:
 
Dlouho jsem přemýšlel, kde se stala chyba, a nakonec jsem na googlu našel návod... Odkaz hodim do deníku.... Asi je chyba v tom že jsem ještě neosvobodil Tamaru... Tím pádem není věštec dostupný, a tak dále
Jméno: Ali 3. 6. 2012, 08:45:08 delete
e-mail:
 
Pokud nebyla hra upravena nějakým editorem a nepomůže věštec ani původní soubor ICONS.LOD, bude to zřejmě bug. Třeba poradí na Telpu: http://telp.org/mm6/tavern/mm6tavern.html ...
Jméno: Stridercz 1. 6. 2012, 16:27:23 delete
e-mail:
 
Další dotaz: získal jsem meč Grishnaka pro lorda Giswisdoma (nebo jak se jmenuje) ale nemůžu mu ho předat, bo je na radě a nechce být rusen....
Jméno: StriderCZ 29. 5. 2012, 19:56:27 delete
e-mail:
 
Díky ... nějak jsem si jí nezaregistroval...(přeci jen v šestce byla diplomacie zcela zbytečná...)
Jméno: anonymní uživatel 29. 5. 2012, 19:46:29 delete
e-mail:
 
katan - skola maiva
Jméno: StriderCZ 29. 5. 2012, 19:32:13 delete
e-mail:
 
The Chaos conspiracy mod- potřeboval bych poradit, kde získat experta v diplomacii.
Jméno: Elemir 28. 5. 2012, 08:14:08 delete
e-mail:
 
4Templayer: Abych pravdu řekl, videonávodům zrovna nefandim. V principu to posouvá herní nápovědu do dob, kdy existovalo ke hře obsáhlé walkthrough bez jakékoliv navigace a hráč chtě nechtě dostal naservírovány i informace, které ani nechtěl. Dívám se na to spíše ze zvědavosti a raději mám zpracované konkrétní řešení určitého úkolu. Do návodů tedy určitě ne, ale před nějakou dobou se tu bavilo o samostané sekci, kde by časem podobné odkazy být mohly.
Jméno: Ramesse III. 27. 5. 2012, 17:46:12 delete
e-mail:
 
Tak pro případné další tazatele potvrzuji Majkovu zvěst, že věci, uložené v MM7 do hradu, nemizí ani po přestavbách
Jméno: Templayer 26. 5. 2012, 15:31:29 delete
e-mail:
 
@Elemir
Nebylo by možné přidat odkaz na můj videonávod do sekce návod u MM8? Ve stylu "Chcete-li se podívat na návod ve video podobě, klikněte zde".

Samozřejmě až a pouze až bude videonávod hotový. Dám vědět.


Mám postarší hry rád, na to se stačí podívat na mou stránku do sekce videoprojekty (kde katalogizuji HOTOVÉ videosérie). Spousta starých adventur a já nevím, co všeho + pár informací + jeden nebo dva obrázky z videí.
www.Templayer.707.cz

@Majk
Díky moc, Quadrax a Kyrandie ještě nejsou hotové, pracuje se na tom. V Kyrandii (dabovaná verze) si dávám záležet na překladu a nově i na komentářích, proto jsou vydávány epizody tak pomalu, nicméně poté, co dokončím "batche" (MM8 a Sacred Gold) co jsem uploadoval během maturity, nejdéle do 4 dnů, tak budou epizody z Kyrandie každodenně nebo obden. Doufám.
Jméno: Majk 26. 5. 2012, 11:10:41 delete
e-mail:
 
Mě potěšila videa s ještě staršíma hrama, byť ne RPG (neprocházel jsem to celý, možná tam taky nějaké oldschool dungeony jsou). Nicméně klasiky jako Quadrax, Zeměplocha - a moje milovaná Kyrandie - prej "není lepší způsob, jak vytvořit antagonistu, než nechat ho zabít veverku" Vážně se povedlo, jen mít dost času kouknout se na všechno.
Jméno: Elemir 25. 5. 2012, 23:26:52 delete
e-mail:
 
To je v pohodě, stane se. Něco z videí jsem viděl (mimochodem u NWN jste mě docela zarazili, ale to je holt tím, že už jsem jiná generace, nakonec mě spíš těší, že jste to zahrnuli do výběru ). Až budeš mít dokumentaci k té chybě u mm8, tak sem klidně dej komplet odkaz na video, ono na druhou stranu editor needitor, u mm (tedy vyjma mm9) se těch chyb vidí málo, takže z pohledu statistiky je to zajímavé. Právě, že po těch zkušenostech s jedním nejmenovaným editorem pro mm6, jsem už raději zdrženlivější. U osmičky už jsem jednu reportovanou chybu zažil, ale bohužel neznám podrobnosti, resp. tenkrát mě nenapadlo se na některé věci zeptat.
Jméno: Templayer 25. 5. 2012, 23:03:51 delete
e-mail:
 
@Elemir
Omlouvám se, jsem vůl :(
Mimochodem,
http://www.youtube.com/playlist?list=PL632B834BA66 ...
Jméno: Ramesse III. 24. 5. 2012, 20:37:54 delete
e-mail:
 
4Majkl: Díky, tak to teda risknu, protože jsem se z trpasličích mohyl musel vracet po dvou vybytých kobkách
Jméno: Majk 24. 5. 2012, 18:10:36 delete
e-mail:
 
Ramesse III: V MM7 mi nikdy nic z truhel po přestavbách hradu nezmizelo, považoval bych to za naprosto bezpečné. V osmičce v Cechu ten respawn je, jak psal Elemir, ale v sedmičce se mi to fakt nikdy nestalo.

Templayer: To jsem pochopil, že ani jednu možnost nevylučuješ, jen jsem upřesnil, co jsem zjistil já a že to tak opravdu je.
Jméno: Elemir 24. 5. 2012, 14:53:12 delete
e-mail:
 
4Templayer: Nějak se ti to spletlo, na tohle (ta citace) reagoval Majk, nikoliv já

Ad ta chyba) až se ti tohle přihodí na zcela "čisté" hře, tak se teprve můžeme bavit o chybě hry. To, že se to objeví někde v půlce, vůbec neznamená, že to neni důsledek prvotní úpravy. Stejně tak můžu tvrdit, že to bylo chybnou záplatou ve Windows
Jméno: Templayer 24. 5. 2012, 12:08:36 delete
e-mail:
 
@Elemir
Ještě abych se bránil - ve svém postu jsem ještě psal, že
"Jen předkládám, že si možná Zafira nehrál(a) s editorem. Pokud tedy nemá upravenou postavu při otevření editorem, jestli tedy lze otevřít (zkoušet to nehodlámp :D"
Takže i tu možnost že má savy upravené editorem jsem vzal v potaz.

A v mém případě nešlo o chybu editoru, ale o chybu přetečení paměti kvůli velmi špatnému sledu informací. Jak jsem řekl, mám to na videu a na netu to bude zanedlouho (v některé z mých nejmíň sta epizod ...). Editor jsem jak jsem řekl použil jen a jen na začátku, nikoliv v půlce hry kdy nastala chyba. Save udělaný o pár hodin předtím chybu nemá (a mezitím nedošlo k žádnému harašení s editorem)
Jméno: Ramesse III. 24. 5. 2012, 11:11:59 delete
e-mail:
 
Jinými slovy - radši do hradu nic neschovávat, dokud nebude ve finální podobě
Jméno: Elemir 24. 5. 2012, 11:00:02 delete
e-mail:
 
Ahoj, nevzpomínám si, že bych to osobně zkoušel, ale mám podobnou zkušenost z osmičky, kde mi v Cechu obchodníků po respawnu vše zmizelo (byť mi jeho představeným bylo doporučeno si věci ve skladišti uložit )
Jméno: Ramesse III. 24. 5. 2012, 09:25:10 delete
e-mail:
 
Ahoj, tak jsem se rozhodl po delší době (vinou nervů ze zkouškového) zase jednou zahrát MM7 a mám otázečku; když si ve svém hradě v Harmondale schovám do truhel předměty a posléze dojde k přestavbě hradu (ať už od trpaslíků nebo po volbě cesty), zmizí mi věci z těch truhel nebo tam zůstanou?
Jméno: Elemir 23. 5. 2012, 20:14:59 delete
e-mail:
 
A to je přesně ten moment, díky jemuž už léta odsouvám starší M&M Je to docela lákavé, ale teď budu muset především dodělat pár starších restů. Pak bych se ozval mailem.