Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Templayer 10. 6. 2012, 21:05:42 delete
e-mail:
 
Chtělo by to místy udělat korekturu a revizi.
Web vypadá staře (což milovníkovi starých her, jako jsem já, nevadí) a občas je něco mírně chaotické. Například mají povyšovací úkoly samostatnou sekci v MM6 oddílu? Vím, že jsou v popisu jednotlivých úkolů, ale nevidím je nikde přehledněji samostatně. (Je možné, že mám šedý zákal, vzhledem k tomu, co už jsem stihl na stránkách všechno přehlédnout :S )
Jméno: Elemir 10. 6. 2012, 18:06:46 delete
e-mail:
 
V pohodě Postupně po částech web předělávám, zkusím na to příště nezapomenout. Tohle jsou jedny z prvních kapitolek, kdy ještě nebylo zřejmé, co kde bude. Mě už to nějak nepřijde, ale to je tím, že tak zhruba vím, co jsem kam dával. Něco je totiž třebas v návodech a dodatečně jsem to zapoměl "osamostatnit".
Jméno: Templayer 10. 6. 2012, 15:35:41 delete
e-mail:
 
Jsem slepej, slepej jako netopejr. xD

Sakra tam jsem se díval dvakrát a neviděl jsem to tam xD xD xD

Chtělo by to tam nějaký nadpis (Podmínky pro dosažení mistrovské úrovně například), takhle to vypadá, jak kdyby to bylo něco k Ostatním dovednostem. Jen názor samozřejmě, neubijte mně xD.
Jméno: Elemir 10. 6. 2012, 12:54:36 delete
e-mail:
 
http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_povolani ... na konci kapitolky Je to tam už hezkou řádku let ..., kapitolky jsou vzájemně prolinkované. Ne že bych tu někdy po sobě taky občas něco nehledal, ale na tohle jsem si vzpoměl hned :D
Jméno: Templayer 10. 6. 2012, 11:08:19 delete
e-mail:
 
Děkuji vám všem za ochotu.
Jak se tak dívám (na anglických stránkách) tak je to docela vělká věc.

Zde by to také mělo být, třeba někde v sekci dovednosti. Místo sekce ke stažení
Jméno: Majk 10. 6. 2012, 00:00:35 delete
e-mail:
 
No jo, je to tam (je pravda, že já tuhle část webu vždycky nějak ignoroval). Ale přišlo mi divný, že by to tu nebylo.
Jméno: Ali 9. 6. 2012, 23:55:52 delete
e-mail:
 
Herní tabulky ke stažení
Jméno: Majk 9. 6. 2012, 23:49:57 delete
e-mail:
 
Hm... až se mi nechtělo věřit, že to tady Elemir nemá, ale taky to nemůžu najít (nebo je to schováno fakt dobře .

Nicméně je to tady v tom walkthrough, takový super all-in-one soubor.

http://www.the-spoiler.com/RPG/New.World.Computing ...

Odkaz tě hodí přímo na kapitolu o dovednostech, ale odscroluj trochu dolů na podkapitolu "Expert and Master instructors". Tam je vše, co chceš vědět.
Jméno: Templayer 9. 6. 2012, 23:28:09 delete
e-mail:
 
A jak je to s ostatními dovednosti?
Snažil jsem se to zde na stránkách najít, pro jakou msitrovskou dovednost je potřeba jaké povýšení (zda-li) a nemohu to zde najít. :(
Jméno: KILLER 9. 6. 2012, 16:51:07 delete
e-mail:
 
Templayer: Musíš být jmenován Kavalírem (1. povýšení rytíře).
Jméno: Templayer 9. 6. 2012, 12:01:06 delete
e-mail:
 
Rád bych se zeptal, zda-li v MM6 je potřeba pro mistrovství v dovednosti meč (kterou mám na 8) něco, jako třeba povýšení, nebo stačí zaskočit do Blackshiru ? Nahrávám pro videonávod, nejsem si 100% jistý a nerad bych se spletl
Jméno: Templayer 7. 6. 2012, 17:10:11 delete
e-mail:
 
xD

8x
Jméno: Elemir 7. 6. 2012, 11:59:22 delete
e-mail:
 
Taky pravda, tak zpět. Na ten rendlík jsem málem zapoměl, to byl asi důvod, proč to tam ve finále nebylo přidáno. Jó, já věděl proč se do toho nechci rýpat :D
Jméno: Ali 7. 6. 2012, 11:10:57 delete
e-mail:
 
Mám takový dojem, že podobných ohňů je ve hře víc. Např. na jihovýchodním poloostrově v Sorpigalu, ale neberu to jako skrytý poklad.
Jméno: Elemir 7. 6. 2012, 09:11:15 delete
e-mail:
 
Ad Úkryt stínové gildy vs prsten - doplněno.

Trochu jsem v noci ještě znejistěl, jestli jsem si nespletl místo, ale ano, bylo to v Úkrytu stínové gildy Nějak jsem si nedokázal vybavit další podobný krb. Jen mám pocit, že ten prsten lze vzít i zezadu.

Jinak ještě k nadcházejícímu. Posledních několik měsíců jsem stručně shrnul v novinkách + naznačil další dění, resp. spíše nedění. Nějak se stále nemůžu dostat ke všem restům a tak to zkusím vzít opačně. Nepořádek v zálohách mě najednu stranu celkem vytočil (holt jednou se mi to vymstit muselo) a na druhou stranu potěšil ... na několik dnů jsem se tak mohl ponořit do Icewind Dale, kam jsem si naimportoval již historické postavy na 12 levelu ... a světe div se, ona to ani tak nebyla místy vůbec procházka růžovým sadem Od dvojky mě "naštěstí" odradila právě absence záloh. Nejhorší je, že mě přitom napadají myšlenky na tvorbu dalšího projektu, ale nakonec vydržel jsem dobrých 10 let se ve Forgotten Realms aktivně nehrabat, tak to snad ještě nějakou tu dobu vydrží :D
Jméno: Elemir 6. 6. 2012, 22:38:52 delete
e-mail:
 
4Templayer: Vím o něm. Předpokládám, že dost lidí napadlo na to pochybné ohniště kliknout v domění, že seberou jídlo ... jak tak vidím ohlasy, tak asi jo Fungovalo to i v původní verzi hry, takže patche na to nejspíše vliv nemají. Vypadl mě z toho tehdy nějaký úplně obyčejný prsten, takže jsem to dále nezkoumal.

V sekci tajných pokladů je jen to, co bylo v původním citovaném článku (tedy vyjma doplňku s teleportem ve stokách), tudíž určitě tam neni vše, chybí tam třebas i známý svitek létání ve zdi banky v Novém Sorpigalu. O doplnění zauvažuju, ale je to přeci jen KILLERův článek, ono totiž nejde jen o doplnění mapky. Musela by se překopat i hlavička článku.
Jméno: Ali 6. 6. 2012, 19:22:02 delete
e-mail:
 
Ano, ohniště náhodně generuje prsten. Při troše trpělivosti a pomocí save load se dá získat i velmi užitečný prsten.
Jméno: Templayer 6. 6. 2012, 19:18:48 delete
e-mail:
 
@Majk
Pravdou ovšem zůstává, že v sekci tajných pokladů tento pokládek schovaný v ohni není

A díky za ověření, respektivě informaci o náhodnosti prstenu.

Teď ještě aby to někdo ověřil se 100% jistostí a nevidím důvod, proč to nedat do mapky tajných pokladů společně s popisem (náhodný prsten).

YIPPE xD
Jméno: Majk 6. 6. 2012, 18:37:00 delete
e-mail:
 
Jojo, tam jsem měl pokaždé jiný prsten, aspoň doufám že si vzpomínám dobře. Ale skoro bych dal ruku do ohně, že je náhodný.
Jméno: Templayer 6. 6. 2012, 16:44:04 delete
e-mail:
 
Tak jsem našel tajný poklad v MM6, který u vás není - v Úkrytu Stínové gildy na mapě hradu Ironfist je menší pokládek schovaný za ohněm .
Screeny celkově tři, první co vlastně proklikat, druhý screen je pozice na mapě a třetí je prsten, který jsem nalezl (ani s expertem identifikace ho nelze identifikovat, ve městě - Exquisite ring bez okouzlení)Žádám někoho o ozkoušení a zda-li vypadne něco jiného, než-li daný prsten. Oheň se mi nenapsal s velkým písmenem a proklikal jsem ho, takže je možné, že předmět je ZA ohněm v krbu. Jinak prosím, přidat do mapky .

Zde výše zmíněné screeny:
www.Templayer.707.cz/MM6SECRETPRSTENVOHNI1.png

www.Templayer.707.cz/MM6SECRETPRSTENVOHNI2.png

www.Templayer.707.cz/MM6SECRETPRSTENVOHNI3.png

Grayfacův patch (nově), žádné módy (žádný Conspiracy atd.)

Screeny později z výše uvedené adresy smáznu, takže kdo chce, skopčit, pane Elemír - žádám o zálohu jednoho MB xD .