Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Templayer | 10. 6. 2012, 21:05:42 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Chtělo by to místy udělat korekturu a revizi.
Web vypadá staře (což milovníkovi starých her, jako jsem já, nevadí) a občas je něco mírně chaotické. Například mají povyšovací úkoly samostatnou sekci v MM6 oddílu? Vím, že jsou v popisu jednotlivých úkolů, ale nevidím je nikde přehledněji samostatně. (Je možné, že mám šedý zákal, vzhledem k tomu, co už jsem stihl na stránkách všechno přehlédnout :S ) |
|||
| Jméno: | Templayer | 10. 6. 2012, 15:35:41 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Jsem slepej, slepej jako netopejr. xD
Sakra tam jsem se díval dvakrát a neviděl jsem to tam xD xD xD Chtělo by to tam nějaký nadpis (Podmínky pro dosažení mistrovské úrovně například), takhle to vypadá, jak kdyby to bylo něco k Ostatním dovednostem. Jen názor samozřejmě, neubijte mně xD. |
|||
| Jméno: | Elemir | 10. 6. 2012, 12:54:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_povolani ... na konci kapitolky Je to tam už hezkou řádku let ..., kapitolky jsou vzájemně prolinkované. Ne že bych tu někdy po sobě taky občas něco nehledal, ale na tohle jsem si vzpoměl hned :D |
|||
| Jméno: | Templayer | 10. 6. 2012, 11:08:19 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Děkuji vám všem za ochotu.
Jak se tak dívám (na anglických stránkách) tak je to docela vělká věc. Zde by to také mělo být, třeba někde v sekci dovednosti. Místo sekce ke stažení ![]() |
|||
| Jméno: | Majk | 10. 6. 2012, 00:00:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
No jo, je to tam (je pravda, že já tuhle část webu vždycky nějak ignoroval). Ale přišlo mi divný, že by to tu nebylo. ![]() |
|||
| Jméno: | Majk | 9. 6. 2012, 23:49:57 | ![]() |
| e-mail: | |||
Hm... až se mi nechtělo věřit, že to tady Elemir nemá, ale taky to nemůžu najít (nebo je to schováno fakt dobře .
Nicméně je to tady v tom walkthrough, takový super all-in-one soubor. http://www.the-spoiler.com/RPG/New.World.Computing ... Odkaz tě hodí přímo na kapitolu o dovednostech, ale odscroluj trochu dolů na podkapitolu "Expert and Master instructors". Tam je vše, co chceš vědět. |
|||
| Jméno: | Templayer | 9. 6. 2012, 23:28:09 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| A jak je to s ostatními dovednosti?
Snažil jsem se to zde na stránkách najít, pro jakou msitrovskou dovednost je potřeba jaké povýšení (zda-li) a nemohu to zde najít. :( |
|||
| Jméno: | KILLER | 9. 6. 2012, 16:51:07 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Templayer: Musíš být jmenován Kavalírem (1. povýšení rytíře). | |||
| Jméno: | Templayer | 9. 6. 2012, 12:01:06 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
Rád bych se zeptal, zda-li v MM6 je potřeba pro mistrovství v dovednosti meč (kterou mám na 8) něco, jako třeba povýšení, nebo stačí zaskočit do Blackshiru ? Nahrávám pro videonávod, nejsem si 100% jistý a nerad bych se spletl ![]() |
|||
| Jméno: | Templayer | 7. 6. 2012, 17:10:11 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| xD
8x |
|||
| Jméno: | Ali | 7. 6. 2012, 11:10:57 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mám takový dojem, že podobných ohňů je ve hře víc. Např. na jihovýchodním poloostrově v Sorpigalu, ale neberu to jako skrytý poklad. | |||
| Jméno: | Ali | 6. 6. 2012, 19:22:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ano, ohniště náhodně generuje prsten. Při troše trpělivosti a pomocí save load se dá získat i velmi užitečný prsten. | |||
| Jméno: | Templayer | 6. 6. 2012, 19:18:48 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| @Majk
Pravdou ovšem zůstává, že v sekci tajných pokladů tento pokládek schovaný v ohni není
A díky za ověření, respektivě informaci o náhodnosti prstenu. Teď ještě aby to někdo ověřil se 100% jistostí a nevidím důvod, proč to nedat do mapky tajných pokladů společně s popisem (náhodný prsten). YIPPE xD |
|||
| Jméno: | Majk | 6. 6. 2012, 18:37:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jojo, tam jsem měl pokaždé jiný prsten, aspoň doufám že si vzpomínám dobře. Ale skoro bych dal ruku do ohně, že je náhodný. | |||
| Jméno: | Templayer | 6. 6. 2012, 16:44:04 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
Tak jsem našel tajný poklad v MM6, který u vás není - v Úkrytu Stínové gildy na mapě hradu Ironfist je menší pokládek schovaný za ohněm .
Screeny celkově tři, první co vlastně proklikat, druhý screen je pozice na mapě a třetí je prsten, který jsem nalezl (ani s expertem identifikace ho nelze identifikovat, ve městě - Exquisite ring bez okouzlení)Žádám někoho o ozkoušení a zda-li vypadne něco jiného, než-li daný prsten. Oheň se mi nenapsal s velkým písmenem a proklikal jsem ho, takže je možné, že předmět je ZA ohněm v krbu. Jinak prosím, přidat do mapky .
Zde výše zmíněné screeny: www.Templayer.707.cz/MM6SECRETPRSTENVOHNI1.png www.Templayer.707.cz/MM6SECRETPRSTENVOHNI2.png www.Templayer.707.cz/MM6SECRETPRSTENVOHNI3.png Grayfacův patch (nově), žádné módy (žádný Conspiracy atd.) Screeny později z výše uvedené adresy smáznu, takže kdo chce, skopčit, pane Elemír - žádám o zálohu jednoho MB xD . |
|||