Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Templayer | 15. 6. 2012, 13:53:24 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| @Elemir - Dvě návštěvy stačí, dnes jsem tam byl podruhé, vím své xD
@Fanoušci mého kanálu (a MM8) - Škoda, vyznamenání z maturity mi uniklo o jednu trojku ( z El. Strojů a Přístrojů ) xD Viz http://www.youtube.com/watch?v=EbrkXqsE3Tk ... Ten naskenovanej chlup je hustej xD |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 15. 6. 2012, 12:29:21 | ![]() |
| e-mail: | j(tečka)c(tečka)murphy(z)seznam(tečka)cz | ||
| Po zkouškovým (nebo spíš během něj v rámci prokrastrinace) bych chtěl zkusit toho upíra v M&M8 :D ale nevim... to bude úplně jiný kafe než druid... bojově sice na stejné úrovni, ale bez čarodějova oka, cestovní magie a hlavně tří mrtvol na nošení nalezenejch věcí se toho docela bojím | |||
| Jméno: | Adam23 | 15. 6. 2012, 12:03:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak jsem se rozhoupal a poslal taky svojí atyp. družinu v MM7. Jen ať se ta sekce rozrůstá, zajímavý počtení. | |||
| Jméno: | Elemir | 14. 6. 2012, 21:56:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4JCMurphy: Už je to v atypických družinách.
4Templayer: V Brně jsem byl všehovšudy tak 2x :D |
|||
| Jméno: | Templayer | 14. 6. 2012, 21:05:20 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Mám na videu docela dobrý bug.
Mně je dlouho známý (věděl jsem přesně, co dělat). Dostal jsem se do krystalu na havraním pobřeží BEZ toho, abych nejdříve byl v živelných pláních. . Docela by mně zajímalo, kolik z vás tu chybu zná ! . Ale dlouho jsem tam nezůstal xD . Ani klíče jsem nepotřeboval
Video zde - http://www.youtube.com/watch?v=7iuBLPKppRA ... @Elemir - Neznáš nějaké levnější nevěstince kolem VUTčka v Brně? xD |
|||
| Jméno: | KILLER | 13. 6. 2012, 23:42:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| JCMurphy: Na Elemirův e-mail. Viz kontakty:
http://www.svetmightandmagic.cz/o_kontakt.php ... |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 13. 6. 2012, 23:11:37 | ![]() |
| e-mail: | j(tečka)c(tečka)murphy(z)seznam(tečka)cz | ||
| eeh... tak jsem to sepsal :D problém je, že sem se do toho nějak vžil a je to dvě a půl A4... kam to mám poslat? | |||
| Jméno: | JCMurphy | 13. 6. 2012, 15:19:44 | ![]() |
| e-mail: | j(tečka)c(tečka)murphy(z)seznam(tečka)cz | ||
| Ještě menší dotaz ke hře... proč když jsem vypnul běh, tak jsem v realtime boji útočil 2x rychlejc? | |||
| Jméno: | JCMurphy | 13. 6. 2012, 15:15:56 | ![]() |
| e-mail: | j(tečka)c(tečka)murphy(z)seznam(tečka)cz | ||
Tak jsem nahrál screen do síně slávy ať se můžete pokochat... i když můj černý dráček, jenž mi byl největší oporou tam nemá záznam ![]() |
|||
| Jméno: | Templayer | 13. 6. 2012, 09:41:03 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Já si dám pálenku z toberkovníku a k tomu sýr z mléka jednorožců, nakrájený na plátky a nahřátý do křupava.
YAAAAAAY pro tuhle stránku ^_^ (BTW a teď druhý důvod, proč se ožrat jako pra** - udělal jsem maturitu a přijali mně na vejšku - FEKT v Brně)
Může být život lepší? *Jde hrát MM 6* ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 12. 6. 2012, 19:11:59 | ![]() |
| e-mail: | j(tečka)c(tečka)murphy(z)seznam(tečka)cz | ||
| Tak jsem před měsícem narazil na tuhle stránku, zavzpomínal na staré dobré M&M7 a našel zajímavý odkaz "atypické družiny" přičemž jsem zkombinoval 2 nápady a celý to dohrál jenom s jedním druidem :D když o tom napíšu referát, dostanu se do vaší síně slávy? | |||
| Jméno: | Majk | 12. 6. 2012, 08:06:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
Nojo! 2002 - 2012, to to uteklo... Doufám, že enrothské víno bude téct proudem a jako zákusek se bude podávat pálenka z toberkovníku! ![]() |
|||
| Jméno: | Templayer | 11. 6. 2012, 10:13:23 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| *brečí*
xD |
|||