Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Templayer 15. 6. 2012, 13:53:24 delete
e-mail:
 
@Elemir - Dvě návštěvy stačí, dnes jsem tam byl podruhé, vím své xD

@Fanoušci mého kanálu (a MM8) - Škoda, vyznamenání z maturity mi uniklo o jednu trojku ( z El. Strojů a Přístrojů ) xD
Viz http://www.youtube.com/watch?v=EbrkXqsE3Tk ...
Ten naskenovanej chlup je hustej xD
Jméno: JCMurphy 15. 6. 2012, 12:29:21 delete
e-mail:
 
Po zkouškovým (nebo spíš během něj v rámci prokrastrinace) bych chtěl zkusit toho upíra v M&M8 :D ale nevim... to bude úplně jiný kafe než druid... bojově sice na stejné úrovni, ale bez čarodějova oka, cestovní magie a hlavně tří mrtvol na nošení nalezenejch věcí se toho docela bojím
Jméno: Adam23 15. 6. 2012, 12:03:49 delete
e-mail:
 
Tak jsem se rozhoupal a poslal taky svojí atyp. družinu v MM7. Jen ať se ta sekce rozrůstá, zajímavý počtení.
Jméno: Majk 15. 6. 2012, 00:20:00 delete
e-mail:
 
Ty jo, úplně mi uniklo, kolik toho v Atypických družinách je. To mám co dělat, než se k Murphymu dostanu.

Templayer: Na Brně je prej krásná jedna věc. Výpadovka na Prahu.
Jméno: Adam23 14. 6. 2012, 23:18:02 delete
e-mail:
 
J.C.Murphy, pěkný počtení.
Jméno: Elemir 14. 6. 2012, 21:56:36 delete
e-mail:
 
4JCMurphy: Už je to v atypických družinách.

4Templayer: V Brně jsem byl všehovšudy tak 2x :D
Jméno: Templayer 14. 6. 2012, 21:05:20 delete
e-mail:
 
Mám na videu docela dobrý bug.
Mně je dlouho známý (věděl jsem přesně, co dělat). Dostal jsem se do krystalu na havraním pobřeží BEZ toho, abych nejdříve byl v živelných pláních. . Docela by mně zajímalo, kolik z vás tu chybu zná ! . Ale dlouho jsem tam nezůstal xD . Ani klíče jsem nepotřeboval
Video zde -
http://www.youtube.com/watch?v=7iuBLPKppRA ...

@Elemir - Neznáš nějaké levnější nevěstince kolem VUTčka v Brně? xD
Jméno: KILLER 13. 6. 2012, 23:42:41 delete
e-mail:
 
JCMurphy: Na Elemirův e-mail. Viz kontakty:
http://www.svetmightandmagic.cz/o_kontakt.php ...
Jméno: JCMurphy 13. 6. 2012, 23:11:37 delete
e-mail:
 
eeh... tak jsem to sepsal :D problém je, že sem se do toho nějak vžil a je to dvě a půl A4... kam to mám poslat?
Jméno: Elemir 13. 6. 2012, 19:23:23 delete
e-mail:
 
4Templayer: Tak gratuluju, teď tě čeká několik let bezstarostného života plného hospod a zábavy :D

4JCMurphy: Perfektní, vyšší level jsem tak trochu čekal, ale určitě si rád počtu, jak to probíhalo. Tohle je na MM7 právě to kouzelné, ono to k těm extrémům přímo svádí a je to zkrátka pro ně jak dělané. Ohledně toho zrychlení nemám ponětí, nikdy jsem si toho nevšiml.
Jméno: JCMurphy 13. 6. 2012, 15:19:44 delete
e-mail:
 
Ještě menší dotaz ke hře... proč když jsem vypnul běh, tak jsem v realtime boji útočil 2x rychlejc?
Jméno: JCMurphy 13. 6. 2012, 15:15:56 delete
e-mail:
 
Tak jsem nahrál screen do síně slávy ať se můžete pokochat... i když můj černý dráček, jenž mi byl největší oporou tam nemá záznam
Jméno: Templayer 13. 6. 2012, 09:41:03 delete
e-mail:
 
Já si dám pálenku z toberkovníku a k tomu sýr z mléka jednorožců, nakrájený na plátky a nahřátý do křupava.

YAAAAAAY pro tuhle stránku ^_^

(BTW a teď druhý důvod, proč se ožrat jako pra** - udělal jsem maturitu a přijali mně na vejšku - FEKT v Brně)

Může být život lepší? *Jde hrát MM 6*
Jméno: Majk 12. 6. 2012, 21:52:57 delete
e-mail:
 
JCMurphy: dohrát to s jedním druidem, to teda zasloužíš maximální obdiv. Na referát se moc těším, škoda žes´ třeba nepsal herní deník, ten by byl na wiki super - ale i tak. Jak říkám.

Elemir: No, to zas bude v Blackshiru nablito.
Jméno: Elemir 12. 6. 2012, 19:45:24 delete
e-mail:
 
4JCMurphy: Na tenhle příběh jsem zvědav, za pokus to stojí Do článku budeš mít místo jisté, do síně slávy může jinak každý.

4Majk: Jen doufám, že to nedopadne jako Noc padajících hvězd :D
Jméno: JCMurphy 12. 6. 2012, 19:11:59 delete
e-mail:
 
Tak jsem před měsícem narazil na tuhle stránku, zavzpomínal na staré dobré M&M7 a našel zajímavý odkaz "atypické družiny" přičemž jsem zkombinoval 2 nápady a celý to dohrál jenom s jedním druidem :D když o tom napíšu referát, dostanu se do vaší síně slávy?
Jméno: Majk 12. 6. 2012, 08:06:09 delete
e-mail:
 
Nojo! 2002 - 2012, to to uteklo... Doufám, že enrothské víno bude téct proudem a jako zákusek se bude podávat pálenka z toberkovníku!
Jméno: Elemir 11. 6. 2012, 17:28:13 delete
e-mail:
 
Ale teď vážně, jak už jsem psal včera, postupně to tu předělávám, přičemž samozřejmě na nedostatky taky narážím, řešit to budu však až poté. Stejně tak případné rozdělování informací apod. Je zbytečné nyní něco připomínkovat, za pár měsíců to může být všechno jinak.

Někde je tu i historie vývoje webu, takže ohledně jeho vzhledu apod. je to vysvětleno celkem dobře tam. V kostce lze říci, že dnešní možnosti a možnosti třebas před 5-ti lety jsou sice +/- stejné, ale jejich implementace a funkčnost jsou už zcela jinde. Namátkově lze např. zmínit JavaScript nebo implementaci CSS v růných prohlížečích. Části webu jsou dokonce zajímavé hybridy - díky hostingu na WebZdarma bylo nutné kus převést na polostatické stránky, což je poté docela legrace při aplikaci změn. Přesto je tento web po stránce kódu modernější, než-li některé fan weby současných "pecek"

Tohle vše bych chtěl teď změnit. Legrace na tom je, že na počátku to vše bylo plně generované, leč jak jsem psal o kousek výše, WebZdarma si vybral svou daň. Poté budou možnosti prolinkování podstatně lepší a jednodušeji se budou provádět změny a korektury. Otázkou je jen, kdy se k tomu dostanu

Každopádně to bude určitě ještě tento rok, nakonec za pár měsíců tu máme významné výročí :D
Jméno: Templayer 11. 6. 2012, 10:13:23 delete
e-mail:
 
*brečí*

xD
Jméno: Elemir 11. 6. 2012, 07:16:55 delete
e-mail:
 
Nějak mi neni jasné, podle čeho se weby dělí na staré a nové

Povyšovací úkoly samostatnou sekci nemají a ani mít nebudou. Jsou to úkoly jako každé jiné. Pokud si s tím někdo ve hře neví rady, pak to s velkou pravděpodobností bude hledat v návodu. Zmínka o možnosti povyšování v obecných statích je a je už jen na hráčích, jak si poradí. Rozhodně nemám v úmyslu někomu zjednodušovat život Od toho jsou tu encyklopedie.