Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Templayer | 18. 6. 2012, 10:04:10 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Tady jsme snad všichni skončili pod 2003 xD
Jinak pořádně nechápu (mimo retro zážitku), proč mít starý počítač ( s pár mega pamětí). Já mám AMD Phenom II 3 GHz trojjádro, 1 GB grafická karta, 2,5 GB RAM, 5 tera disky (respektivě součet místa na všech discích včetně síťových, jakýkoliv harddisk v síti samozřejmě používám na všech PC v síti přes síť ... uff) a samozřejmě windows XP Media center edition kombinovaná s Professionalem a s nádstavbovým jádrem od Visty. Rozjedu naprosto cokoliv (nejnovější i nejstarší počiny). Dokonce i hry na PS 2, které jsou na PS 2 exklusivní (po spoustě hodinách jakési znásilněné formy programování emulátoru xD ) a to pravidelně, bez chyb, plynule, 100% rychlosti i kvality. Yay. Až na Dragon Ball Budokai Tenkaichi 3 tuším. Tam mi občas problikávají textury O_o . |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 18. 6. 2012, 00:16:49 | ![]() |
| e-mail: | j(tečka)c(tečka)murphy(z)seznam(tečka)cz | ||
Já ještě před třema rokama valil na pentium III 667 mhz, GeForce 2 32mb, 1gb ramek... a vůbec mi to nechybělo... já ty hry od roku 2003 nahoru prostě nemusím a na moje lásky M&M a Forgotten realms to bohatě stačilo ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 16. 6. 2012, 16:51:49 | ![]() |
| e-mail: | j(tečka)c(tečka)murphy(z)seznam(tečka)cz | ||
| eh? nejhorších x% propadne? to je letos nový? my nic takový myslím loni neměli...
a ty Elemire kušuj s povinnou matematikou -_- všechno co sem letos z matiky na veterině použil jsem uměl ze základní školy... |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 15. 6. 2012, 21:02:13 | ![]() |
| e-mail: | j(tečka)c(tečka)murphy(z)seznam(tečka)cz | ||
| Já byl za státní maturity rád... proč bych se měl učit všechny ty literární hovadiny, když jsem mohl jenom napsat test a naučit se 20 knížek/autorů... (vypadalo to tak, že sem se začal učit v 9 ráno a ústní měl ve čtyři)aspoň sem se mohl zaměřit na profilovky, který byly využitelný k přijímačkám... jinak mi taky vyznamenání uteklo o jednu trojku :D | |||
| Jméno: | Templayer | 15. 6. 2012, 20:21:25 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Sakra xD | |||