Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Templayer | 18. 6. 2012, 21:24:45 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| TES ARENA - Výborný boj nablízko
TES MORROWIND - Výborné všechno až na útočná kouzla TES OBLIVION - Nadprůměrné (s ooo patchem proti změně atributů nepřátel tak, aby se vždy přízpůsobili hráči, možnosti neomezeného dohledu a když jsem pak viděl v dálce, jak po plání běhá stádo 15 minotaurů s jedním bílým v čele, tak jsem hodně rychle zdrhal se svou rezavou zbrojí xD ) a hlavně výborný magický útočný systém TES SKYRIM - Připadá mi to, jak kdyby odendali to nejlepší z Morrowindu a Oblivionu a tenhle nejhorší zbytek dali dohromady. Má někdo stejný názor? Jinak ohledně Hot Seatu - škoda jen, že jsem nikdy neměl s kým hrát. V celém městě každý hraje tak maximálně střílečky a fotbal >_> Half Life 2, Doom 1+2+3+RoE, Will Rock, Serious Sam a Venom - Codename Outbreak jsou vynikající střílečky na kooperační multiplayer. Prostě jet jakoby obyčejně kampaň, ale ve více hráčích. Doom 3 jsem dohrál s kámošem snad tak do půlky hry (jakýsi pavoučí boss) a to byl hukot xD po asi osmi hodinách ustavičného paření. The Final Doom (1) jsem se Skinerim dohrál na videích (viz můj youtube kanál pro videa, dal jsem tam komentáře, komentářů ve videích je hodně, videa mají kolem hodiny) MM6 jsem hrál z trilogie jako poslední (nejdříve 8, pak 7 a naposled 6). Dungeon Siege 3 je naprostá marketingová sračka, oproti epické jedničce a poměrně dosti zajímavé dvojce. Jsem teď v půlce 1čky a mám 100 hodin hraní (prozkoumal jsem každou píď a každé tajné místo). DS 3 se dá dohrát za 4 hodiny. A je to jen choď a zabíjej, kdežto v jedničce byl nádherný rozsáhlý svět, kde jsem se neustále pozastavoval, jen abych se rozhlédl kolem. Ta grafika a atmosféra mně uchvacovala. DS 3 nemá ani pořádnou tvorbu postavy. Tedy jestli ještě nikdo nepřišel na to, jak hrát za někoho jiného, než předdefinované postavy. DS 1 má po rozbalení herních souborů složky ve stylu Zvuky, Hudba, Textury, Modely, Skripty a ... atmosféra (Mood) která obsahuje kombinace osvětlení a atmosférických efektů, které mají vyvolat určitý pocit. Něco takového jsem u žádné jiné hry neviděl, a už vůbec ne, aby tomu byla přiřknuta stejná priorita, jako texturám. :O |
|||
| Jméno: | Tindo | 18. 6. 2012, 17:36:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hot seat je ten nejlepší styl hraní. Je velká škoda, že dnes v době internetu už to není moderní. :( | |||
| Jméno: | Templayer | 18. 6. 2012, 15:48:59 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| *googlí* | |||
| Jméno: | JCMurphy | 18. 6. 2012, 14:45:27 | ![]() |
| e-mail: | j(tečka)c(tečka)murphy(z)seznam(tečka)cz | ||
| :D aaaah... jak se rozvířila diskuze...
jinak já mám 17" CRT a můžu vám říct... na lisování kytek k zápočtu z botaniky neexistuje nic lepšího a jak chcete hrát ten BG, tak jenom co z bratrance vymlátím starej 9,5gb hadr s XPčkama a dodělám zkoušky tak můžeme zahrát Arcanum vřele doporučuju, skvělá Falloutovku btw: hrál někdo z vás Original was? |
|||
| Jméno: | Templayer | 18. 6. 2012, 13:46:50 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Tady odkaz, tomu říkám RETRO xD xD XD
http://www.youtube.com/watch?v=XGNWdBAUTck ... |
|||
| Jméno: | Templayer | 18. 6. 2012, 13:45:25 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| @Tindo
Hráls Legend of Grimrock? Jsem čtvrté patro ! xD Skoro stejně dobré, jako staré dobré Brány Skeldalu, nebo například Rytíři Grálu (od obou mám originálky ).
Nebo Wiggles s CZ dabingem. Pamatuje ještě někdo na retro RPG hru, zvanou Urtika ][: Angelo? Vynikající. Hledal jsem ji několik let, než jsem ji konečně v bazaru od cd nějakého Levelu vyhrabal a dal na net. Minimálně na CZ trackeru by měla být. A Abandonware nepovažuji za Warez xD. |
|||
| Jméno: | Templayer | 18. 6. 2012, 13:42:09 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| @Elemir
Mně hry v Infinity enginu fungují na XP bez problému. Co všecko vlastně mělo infinity engine? Tuším, že tyto hry (mám je nainstalované a fungují bez problému) Baldur´s Gate série, Icewind Dale série, Planescape: Torment (už jsem natáčel videa ale o pár hodin nahrávek jsem přišel kvůli závadě harddisku :S ), Lionheart, Arcanum a Fallout 1+2 ? Poslední dobou docela jedu Arcanum (of steamworks and magic obscura tuším je název) a stále čekám na někoho, kdo by si se mnou zahrál celou sérii Baldur´s Gate a Icewind dale v coop multiplayeru příběhovém a hezky při nahrávání . Stálo by vás to hodinu týdně, hlašte se ! xD
A spoustu her (včetně starých dosáckých a 98čkových) rozjedu i bez emulátoru. Monitor mám 1600x1280 CRT ! xD Do LCD bych nikdy nešel, u CRT jsem schopen vydržet hodiny a u LCD mně po 2 hodinách bolí hlava :S . Třeba Blood, Doom a podobně mi jedou i bez DosBoxu xD. A při správném hrabání se v konfiguraci můžete učinit DosBoxovou emulaci identickou s retro. Jen u Roland zvukovejch digitalizačních zvukovek apodobnejch vylomenin, které jsem ani neměl, to tuším nejde
|
|||