Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Templayer | 19. 6. 2012, 19:45:28 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| U Oblivionu doporučuji již zmíněný OOO patch (Obscuro Oblivion Overhaul).
A také doporučuji Morrowind s módy typu Morrowind comes to life či jak, přidá náhodně chodící NPCčka, můžou vás náhodně přepadnout bandité ...) s módem napohyb stromů v poryvu větru a změny v přírodě. Prostě všechny tyto vychytávky .
Icewind je z nějakého důvodu outsider herní
Kdo byste dali Icewind v coopu? Přes icq komunikace samozřejme ... xD |
|||
| Jméno: | Templayer | 19. 6. 2012, 16:16:05 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| To vedro je neúnosné, chce se mi spát a kafe nepomáhá.
Co myslíte, že si mám zahrát (a nahrát do videí) MM6 nebo Rytíře Grálu ? ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 19. 6. 2012, 15:39:35 | ![]() |
| e-mail: | j(tečka)c(tečka)murphy(z)seznam(tečka)cz | ||
Tak a jsem zmožen horkem :D 3 hodiny spaní, vstávat v 5 ráno a do čtyř odpoledne v obleku v 30ti stupňovejch vedrech sem dělal zkoušku z botaniky... (ano Elemire...na veterině potřebuješ umět botaniku :P)nakonec jsem to uhrál na velice potupné E... mi přijde, že mi ty éčka dávají jenom z lítosti jak se dovedu zdrceně tvářit... no každopádně můžu začít hrát M&M 8 ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 19. 6. 2012, 15:25:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
Teda klucí, vám ty vedra vůbec nevadí a rozpovídali jste se solidně :o, skoro nestíhám číst. ![]() |
|||
| Jméno: | Templayer | 19. 6. 2012, 14:34:08 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Ještě bych zapomněl zmínit ... jaktože nikdo nedodělal Might and Magic IX ? Devítku?
Podle samotných vývojářů byla hra vydána narychlo v alfa verzi, neobsahuje ani polovinu věcí, které měla mít. Dokonce i inventářní okénka jsou sketche původních návrhů pro inventář. WTF. Pěkně pak 3DO zbankrotovalo. Jaktože nikdo když už nic jiného nepředělal inventář na kvalitu předchozích her, jak to má být? Spravit alchymii? Předělat dovednosti ??!!?? (Jsou zjednodušené a některé dovednosti jsou byly smíchány dohromady). Já to už nechápu. |
|||
| Jméno: | Templayer | 19. 6. 2012, 14:28:54 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Fallout 3 je dosti velká sračka. Dohrál jsem to do poloviny a pak jsem si uvědomil, že je to jen průměrná střílečka se špatně sepsanými dialogy a že se jedná o velice podprůměrnou RPG hru s nálepkou Fallout.
Spousta chyb, co byla v F 3 jsou i ve Skyrimu, takže je vidět, jak to autoři odflákli, když nedokáží ani opravit chyby, co už byly v předchozí hře na obdobném enginu (místo létajících Deathclawů/Páračů máme ve Skyrimu létající mamuty xD ) A já du překládat další epizodu MM8
Ještě dneska vydám čtvrtou epizodu Ultimy Online. Znáte někdo adventuru pro děti od EONu, zvanou Joulinka? Cheche xD Mimochodem, nechápu, co kdo máte proti Wizardry 7 GOLD edici. Právě jsem 20 minut četl rozdíly a stále dám přednost GOLD. Sice má pár bugů navíc, diplomacie nefunguje, zbytek se dá ošetřit patchama, další věc je, že je pohyb a načítání mnohem pomalejší ... u mně tedy ne (po pár ošetřeních ).
Takže Majku - Proti gustu žádný dišputát. (There is no dispute against one´s preference - takhle bych to přeložil ) Ještě to má pomalejší obnovu many a podle všech špatný dabing, ale podle mně na tu dobu byl nadprůměrný a pořád lepší, než nic. Kvalitu uznám až po dohrání. Diskuze různých haterů jsou sice jedna věc, ale já si rád utvářím vlastní názor a používám vlastní mozek. Spousta her, které mám nejraději jsou outsideři her. Třeba UFO Aftershock (s Total Rebalance módem). Nebo Fable 3 v multiplayeru. Nebo Icewind Dale. Nebo Freelancer. Nebo že je mou nejoblbienější hrou v sérii Heroes of Might and Magic čtvrtý díl (+Equilibris mód). Mou nejoblibenější MM hrou není šestka, ale sedmička (a nově spíše osmička od dob, co si můžu vytvořit celou družinu). Ultimě taky lidi moc nefandí. Sacred. The Sims 1. Wiggles. Staré verze pokémonů )))) . |
|||
| Jméno: | Templayer | 19. 6. 2012, 10:33:51 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| No, můj první "počítač" byl Didaktik, poté herní konzole NES (Nintendo Entertainment System) s peckama typu Batman (výborná hra) Mappy apodobně. Poté PC s Alley Cat, Prince of Persia 1+2 a později Dungeon Keeper.
Urtika mi přijde zábavná, jen co dojde na volby a možnost vstupovat do cechů a zlepšovat se v nich. Obzvláště hlášky jsou plícervoucí xD. Několik konců takového Free RPGčka je také plus. Řekl bych, že toto free RPG stále překonává plno nových her. Zjednodušování je k ničemu. Naprostá chujovina. Wizardry 8 ? Tam jsem se moc daleko nedostal, v Arhoce (či jak se jmenuje to první městečko) jsem na robotech nabral patnáct levlů, jen abych vyšel před město a zjistil, že se síla nepřátel zvyšuje podle levelů, jenže já jen expil a nové vybavení jsem neměl, takže mi pak jedinný boj trval třeba dvě hodiny a když mi nakonci někdo chcípl a já musel load od začátku, protože není ukládání v boji, tak mně to opravdu nasralo. Jinak možná udělám W 7 v Gold Edici jako videoprůvodce / videonávod. Tady test video (a dokonce jsem to i česky daboval, takže o komentář a vysvětlivky postaráno xD). V Gold Verzi sedmiček je dabování postav, lepší grafika apodobně. Je ale docela vzácná a narozdíl od normálních 7 ček, který v dosboxu rozjedete, tady to jede vyloženě na oknách 98ček, takže je to občas haluz rozjet. Uff. http://www.youtube.com/watch?v=G-qpNMHIhlo ... A jsem rád, že jsem konečně našel skupinu lidí, které hry jako staré Infinity engine hry, Might and Magicky (nejenom Heroesy, spinoff sérii, o které dnes skoro nikdo neví, že to byla vedlejší série MM), Urtika, Wizardry, Neverwinter Nights. Baví tady někoho také Star Wars: Knights of the Old Republic (Rytíři staré republiky)? Mass Effect 1 byl docela solidní, jenomže jsem prokoumal každou píď každé planety a udělal snad všechny vedlejší questy ve hře a potom přestal hrát xD. Nebo Ufa (X-Com série, Ufo Aftersérie)? Jen mně nas.. štvalo, že ten nový remake zase zjednodušili. |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 19. 6. 2012, 04:54:19 | ![]() |
| e-mail: | j(tečka)c(tečka)murphy(z)seznam(tečka)cz | ||
| Na hotseat u nás ještě frčelo Rollcage... to sou takový ty auta co mají tak velký kola, že když se překlopijou na střechu tak se nic neděje a jedete dál :D byly tam rakety, blesky a podobný různý cypoviny, takže proti sobě to byla celkem sranda a hrálo se to tak, že se obrazovka rozdělila na 2,3,4 části | |||
| Jméno: | Majk | 19. 6. 2012, 02:26:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
Logan: odkaz na download Urticy je přímo v popisu Templayerova videa http://www.youtube.com/watch?v=XGNWdBAUTck
... Wizardry 8 jsem kdysi rozehrál a nedávno znovu, ale mám tolik herních restů (zejména MM2), že jsem to radši odložil. U tak velkých her si si pak člověk nepamatuje co, kde, komu, jak a za co udělal. Ale až konečně dohraju MM2 (snad už to nebude trvat dlouho), tak jdu na W8. |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 18. 6. 2012, 23:20:05 | ![]() |
| e-mail: | j(tečka)c(tečka)murphy(z)seznam(tečka)cz | ||
| já taky ještě nedohrál M&M VI... mě se to nějak nelíbilo... ale taky se mi dřív nelíbilo baldurs gate, planescape torment atd. :D a v M&M IX sem skončil před koncem... to je můj stupidní zlozvyk, že před koncem mě všechno přestane bavit a buď se k tomu dokopávám půl roku, nebo to smažu | |||