Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Templayer | 22. 6. 2012, 14:14:03 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| @Logan
Přesněji zde http://www.youtube.com/watch?v=LY6lM9pZTBk&list=PL ... A už můžeš projít dál
Jen s tím časem jsem se dosti sekl xD |
|||
| Jméno: | Templayer | 22. 6. 2012, 14:02:53 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| @ Logan
Bílá věž - tu jsem dával jako malej asi po dvou hodinách, teď když jsem to nahrával na video, tak jsem to dal tuším za 15 minut. Jen je na videu krásně vidět, jak jsem použil třebas malování na to, abych si zakreslil, co v puzzlu potřebuju. Nejvíce mně překvapilo 4 patro (pravda - nepravda) logicky jsem šel a klikal čudly tak, aby to bylo podle svitku správně (ten když říká to tak lže a druhý v tom případě mluví pravdu apodobně) a najednou se dívám, portál otevřený ! Mé myšlenky v tu chvíli byly Jak to? Copak je to tak lehké? Jako harant jsem se s tím sral kdoví jak dlouho !! xD xD xD Jinak v živelných levelech jsi byl? (Ledové jeskyně + zatopená část, Sopka, Podzemí, Větrná hora)? Brány Skeldalu jsou skvělé, doporučuji použít můj videonávod (odkaz je trochu dole) mrkni se v seznamu videí na obrázky (podle nich je vidět, kde zrovna se nacházím v jaké části hry) najdi ten, ukterého je bílá věž a máš návod na puzzly xD. Zní to těžce, ale prostě se můžeš u sebe do hry podívat, jak vypadá vnitřek bílé věže aby sis ho připomenul, mrknout se na ten odkaz a zvolit video, ve kterém je na malém obrázku vedle též vnitřek bílé věže. Dvojka - žádná tvorba postavy a boj ve stylu strategií, tfuj xD U Rytířů je ten hrad docela malý, celý jsem ho prošel a udělal, co v něm udělat lze, město venku se mi zdá větší
Ale na Elder Scrolls 1 Arena to nemá, to byly kurva města náhodně generovaný, klidně pár set budov a spousta obchodů. Prostě město jak se patří na fantasy. Jaké jsou zážitky z hraní Urtiky ?
Docela by mě zajímal názor jiných lidí na Urtiku, moc lidí ji nehrálo ... |
|||
| Jméno: | Templayer | 22. 6. 2012, 13:32:02 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zjednodušování je ta nejhorší věc, co kdy hry potkala.
Lidi mi pořád píší PMka na youtube, ať udělám videonávod na Brány Skeldalu 2 (když už jsem udělal na jedničku). Jednička je dungeon RPG a VELMI dobré. http://www.youtube.com/playlist?list=PL30B2FC982E0 ... Dvojka? Dvojka je adventura (s těmi problém nemám) s naprosto debilním způsobem boje (to už je horší), kvůli kterému se mi ji ještě nepovedlo ani dohrát :S :S Skyrim je příliš zjednodušenej, holt konzolářský průmysl kvete. Také stále všem RPGčkářům doporučuji Legend of Grimrock, ve stylu starých dobrých dungeon RPGček z první osoby (a né rádoby) s next-gen grafikou (ikdyž teď by se tomu mělo říkat spíše now-gen xD ) O urtice jsem tady mluvil ... jaké další vzácné RPG znám .... Rytíři Grálu - mám ještě originálku, první česká dungeonovka, solidní příběh a i grafika je hezká. A když jsme u toho, hrál někdo z vás někdy staré pokémonní RPG hry ? Já jsem na nich vyrostl, první skupinové RPG, které mně do žánru RPG dostalo xD. (Verze Red,Blue, nově Green, Gold, Silver, Crystal, Ruby, Sapphire, Emerald a remake verze) Neznalcům doporučuji překousnout tu trapnost, hry jsou to až překvapivě složité (=složitější než polovina her dnešních xD ) |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 21. 6. 2012, 14:28:18 | ![]() |
| e-mail: | j(tečka)c(tečka)murphy(z)seznam(tečka)cz | ||
| Tak samozřejmě, že jedničku sem dohrál minimálně 3x :D bez toho by dvojka byla úplně mrtvá... a když mezi těma dílama máš nějakou časovou mezeru, tak je pak člověk úplně nadšenej jak potkává starý známý a pozoruje jak se kolonie změnila a vybavuje si co všechno kde dřív bývalo
btw: co tvůrcům Gothic 3 nikdy neodpustím je to co udělali Laresovi s vlasama -_- |
|||
| Jméno: | Templayer | 21. 6. 2012, 09:33:04 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Tak si zapař jedničku.
Já jsem hrál jak dvojku, tak trojku a ani jedna se mi tolik nelíbila ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 21. 6. 2012, 08:54:15 | ![]() |
| e-mail: | j(tečka)c(tečka)murphy(z)seznam(tečka)cz | ||
| Nevím proč u upíra zmiňuješ mistra meče a ne velmistra dýky :P protože podle mých zkušeností s druidem jsou dýky nejrychlejší zbraně...
Jinak když se tu už řeší gothic já měl nejradši dvojku a co sem hrál trojku, tak ta mě vůbec nechytla... nemělo to podle mě žádnej děj... prostě se jenom přidat k jedné frakci a pomoct jim proti druhé... po třetím osvobozeným městě sem toho měl plný zuby a nevím jestli se nedělaly nějaký opravy nebo něco, ale skřeti bojovali jak totální idioti... stáli okolo mě v kruhu a chodili na mě po jednem (pokud zrovna neměli kuše) Dostal jsem se ke questu jak dostat ty artefakty, prošmejdil sem si mapu ať vím jak to tam vypadá a skončil sem... bratr mi pak ukázal konec a to mi stačilo |
|||
| Jméno: | Templayer | 20. 6. 2012, 23:19:22 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| @ Elemir
Kdybych si měl vybrat mezi MM IX a Gothicem 1, beru Gothica 1. Popravdě ho mám zrovna nainstalovaného (s Dark Mysteries fan datadiskem). Je na mně poněkuď těžký, ale jinak je to skvělá hra. Hlavně mi připadá dosti volná. A překlad k Warcraft 3 do češtiny mi připadal výborný. Jeden z mála
Jezdkyně na Hipogrifovi (při spoustě klikání) Hipogrif je úžasné zvíře ! Podívejme, co se stane, když mu dám ruku do zobáku ! UAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! xD Morrowind bez módů? To bych nehrál .
Minimálně alespoň Morrowind Přichází k životu (přidá náhodné NPC, postavy chodí nakupovat do obchodů, po cestách chodí patroly, občas vás přepadnou bandité a konečně můžete mít i toulec místo tahání šípů ze zadku xD) Mrknu se na své módy - Better Heads (verze pro všechny datadisky, lepší hlavy, ženy maj konečně sexy ksichty) Seasons (roční období) MCA (Randomly adds over 1200 friendly and hostile NPCs to over 450 cells to bring Vvardenfell, Mournhold and Solstheim to life.) Abode A good place to stay Balconyhouse VGreetings (postavy vás zdraví včetně dabingu podle vaší hodnosti, rasy a já nevím čeho všeho) Tree house of Friends (barák u Seyda Neen, můj oblíbený) Skladiste (mé oblíbené místo v Balmoře) Better Bodies (lepší těla) Morrowind Enhanced Tribunal Laura (romance )
Ownership indicator (ukazuje, zda-li je sebrání předmětu krádeží - červený kurzor, či nikoliv - klasický kurzor. Opravdu se hodí pro ty z nás, kteří ukradnou, co není přibyté xD ) RunLikeTheWind (zvyšuje rychlost běhu skoro na úroveň Oblivionu) New Khajiit bodies, New Argonian bodies Tak tyhle fungují dohromady, doporučuji
Bez češtiny samozřejmě ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 20. 6. 2012, 22:25:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak jsem právě teď rozehrál MMIX, držte mi palce. Zatím se mi to graficky vůbec nelíbí (narozdíl od 6-8) :D | |||