Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Templayer | 23. 6. 2012, 18:02:44 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| zárukou je win XP, sedmičky jsou sračky. Jsou v každém ohledu horší, než XP.
A pokusy se píše s tvrdým y. Stejně tak simbol, mraki, fizyka a další. Nechápu, jak to někdo může napsat xD. |
|||
| Jméno: | Ondra | 23. 6. 2012, 17:58:17 | ![]() |
| e-mail: | sibirin(z)seznam(tečka)cz | ||
| Nazdar všem, já jen že jsem si akorát koupil MM8 na gog.com, a funguje na W7 bez problémů, zatímco moje pokusi s jinýma verzema nebyly úspěšné, takže když to nejde nijak jinak, gog by měl být zárukou | |||
| Jméno: | JCMurphy | 23. 6. 2012, 12:09:11 | ![]() |
| e-mail: | j(tečka)c(tečka)murphy(z)seznam(tečka)cz | ||
| No o ježkovi jsem slyšel :D ale v téhle kategorii je v mých končinách nejlegendárnější Zlatý bažant, či tak nějak, ze Slovenska a můžu potvrdit, že co sem ho měl naposledy tak dostál svému jménu a chutnal jako z bažanta...
dřív tady frčelo místní Vyškovský pivo, ale nevim jak to teď s tím našim pivovarem je, takže se řídím plzeň > staropramen granát > je mi to jedno jo jo, medovina je dobrý pití... v podstatě jediný z těch tvrdších který mi chutná (možná jsem kacíř, ale slivovici používám pouze na vyplachování při aftách :D) |
|||
| Jméno: | Templayer | 23. 6. 2012, 11:49:22 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Tomu říkám offtopic, dostali jsme se až ke chlastu xD
Kdo z vás kdy měl medovinu? Já už několikrát, naprosto vynikající nejlepší chlast xD |
|||
| Jméno: | Templayer | 23. 6. 2012, 08:32:46 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Furt lepší, než ježek. Ble. xD | |||
| Jméno: | Templayer | 22. 6. 2012, 22:40:43 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Pay to win - další kolík do hrobu moderního pařmenství.
Tfuj. U dnešních MMOček běžné a poměrně nechutné. |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 22. 6. 2012, 22:12:25 | ![]() |
| e-mail: | j(tečka)c(tečka)murphy(z)seznam(tečka)cz | ||
| Já si teď vychutnávám svoji krátkou chvíli slávy v M&M Heroes kingdoms, kde zcela dominuju žebříčkům světa :D do té doby než mě předběhnou lidi co Ubisoftu strčili do chřtánu pětikilo za dvojnásobnej počet hrdinů a měst... | |||
| Jméno: | JCMurphy | 22. 6. 2012, 21:44:00 | ![]() |
| e-mail: | j(tečka)c(tečka)murphy(z)seznam(tečka)cz | ||
| není to taková ta ptákovina jak chytáš lahváče do bedny? :D | |||
| Jméno: | Elemir | 22. 6. 2012, 21:43:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
To to nikdo nehraje? To mě docela překvapuje, čekal bych cokoliv ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 22. 6. 2012, 17:58:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Halda her je cizí i pro mě, zrovna dneska hraju Staropramen, už jsem level 4 ... kdo se přidá ?? :D | |||
| Jméno: | Templayer | 22. 6. 2012, 17:50:40 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Cardhalii jsem hrál, po půlhodině mně přestala bavit :( | |||
| Jméno: | JCMurphy | 22. 6. 2012, 17:03:12 | ![]() |
| e-mail: | j(tečka)c(tečka)murphy(z)seznam(tečka)cz | ||
| aaaah.... pokemoni :D v prváku na gymplu sem s kámošem sjel všechny díly seriálu (skončil jsem u Battle frontiera kvůli změně dabingu) ještě dneska se občas nachytám jak si zpívám znělky a ty hry byly taky bezvadný... úplně ideální pro hraní v hodinách
já dycky říkám: Kdo se zvládl naučit pokedex, zoologie je pro něj hračka :D btw: děsí mě jak tady plácáte spousty pro mě neznámejch her o_O" |
|||
| Jméno: | MP | 22. 6. 2012, 15:34:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jestli můžu doporušit opravdu vynikající RPG ze staré školy, české a navíc zdarma (vím, zní to všechno moc dobře, aby to byla pravda, ale věřte, je to ještě lepší)
http://www.say-realm.com/ A klik vlvo v menu na "Cardhalia" Jo a dovolenou v práci )
|
|||