Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Striebrovlas 23. 6. 2012, 21:51:57 delete
e-mail:
 
pre LoganStoppable:
A potom si to na com rozbehol? Mne sa podarilo rozbehnut W&W na W7.

Inac W&W prave drtim a zatial sa mi velmi paci. Musim povedat ze viac nez M&M6 ktore som presiel a M&M7 ktore som zacal hrat.

pre Ondra:
M&M7 sa mi podarilo rozbehnut na W7. Mam ho z casopisu Level. Samozrejme + neoficialny patch.
Jméno: LoganStoppable 23. 6. 2012, 18:59:17 delete
e-mail:
 
Teď se mi povedl docela dobrý úlovek - Lands of Lore 3 a Wizards and Warriors. Na XP se mi to zaboha nepodařilo rozeběhnout.
To zase bude bezesných nocí! A ještě nějaké hry jsou na cestě ( kupuju na games2k.cz ; doporučuju).
Jméno: LoganStoppable 23. 6. 2012, 18:56:50 delete
e-mail:
 
Templayer:

Díky moc! Hodně mi to pomůže Tyhle "logický" hádanky mi tehdy vůbec nešly, protože jsem na to jednoduše neměl buňky.

Tak v těch levelech jsem ještě nebyl, protože jsem se zaseknul v Bílé věži :D
Dobře jsi to udělal

Arena 1 je extrémní - bohužel, bugovatost je příšerná a ta generace terénu nikdy nebylo moc dobrý.

Jméno: Templayer 23. 6. 2012, 18:02:44 delete
e-mail:
 
zárukou je win XP, sedmičky jsou sračky. Jsou v každém ohledu horší, než XP.

A pokusy se píše s tvrdým y.

Stejně tak simbol, mraki, fizyka a další. Nechápu, jak to někdo může napsat xD.
Jméno: Ondra 23. 6. 2012, 17:58:17 delete
e-mail:
 
Nazdar všem, já jen že jsem si akorát koupil MM8 na gog.com, a funguje na W7 bez problémů, zatímco moje pokusi s jinýma verzema nebyly úspěšné, takže když to nejde nijak jinak, gog by měl být zárukou
Jméno: JCMurphy 23. 6. 2012, 12:09:11 delete
e-mail:
 
No o ježkovi jsem slyšel :D ale v téhle kategorii je v mých končinách nejlegendárnější Zlatý bažant, či tak nějak, ze Slovenska a můžu potvrdit, že co sem ho měl naposledy tak dostál svému jménu a chutnal jako z bažanta...
dřív tady frčelo místní Vyškovský pivo, ale nevim jak to teď s tím našim pivovarem je, takže se řídím plzeň > staropramen granát > je mi to jedno
jo jo, medovina je dobrý pití... v podstatě jediný z těch tvrdších který mi chutná (možná jsem kacíř, ale slivovici používám pouze na vyplachování při aftách :D)
Jméno: Templayer 23. 6. 2012, 11:49:22 delete
e-mail:
 
Tomu říkám offtopic, dostali jsme se až ke chlastu xD

Kdo z vás kdy měl medovinu? Já už několikrát, naprosto vynikající nejlepší chlast xD
Jméno: Majk 23. 6. 2012, 10:48:59 delete
e-mail:
 
Elemir: No Prahu právě zasahuje nová vlna, spousta hospodskejch se zbláznilo a místo klasický dvojky Gambáč+Plzeň, případně Staropramenu, kupujou Svijany a něco k tomu. A jak byly Svijany předloni dobrý, tak letos teda žádnej zázrak... mám takovej pocit, že to má co do činění s objemem výroby. No, tak uvidíme, jak to dopadne s Chotěboří. Dneska máme větší akci a doufám, že se namažu PŘESNĚ podle svých představ.

Templayer: to jo, Ježek je fakt humus.
Jméno: Templayer 23. 6. 2012, 08:32:46 delete
e-mail:
 
Furt lepší, než ježek. Ble. xD
Jméno: Elemir 23. 6. 2012, 06:08:57 delete
e-mail:
 
Tady už naštěstí ta mánie s obměnou pivního sortimentu skončila. Jeden čas tu byl k sehnání prakticky jen Gambrinus (pamatuju si velmi dobře, když tohle zasáhlo i Prahu). Staropramen mi původně docela neseděl, ale zvykl jsem si. Od té doby, co Budvar cosi pokazil, tak jsem musel hledat náhradní řešení Každopádně včerejšek nedopadl úplně dle mých představ :D
Jméno: Majk 23. 6. 2012, 01:32:19 delete
e-mail:
 
Teda pánové, tohle se vážně nedá stíhat číst. To by chtělo nějakej kompresor.

Dneska a včera jsem na hry moc času neměl, ani na MM2, ani na Urtiku, asi až příští týden. Cardhalii jsem dohrál třikrát, nemůžu se dočkat dvojky. Na Cardhalii mě vždycky bavilo, že skloubila moje oblíbené prvky z Lands of Lore a Eye of Beholder a je tam cítit i inspirace Might and Magic. A ten kreslený les -- ten mi paradoxně přišel opravdovější než všechny modernější pokusy o vegetaci. Brány Skeldalu byly taky luxusní, Rytíři grálu mě docela bavili, ale už jsem hrál lepčí. Ale to jsou všechno hry, o kterých už jsme se bavili mockrát (tedy ne že by to vadilo). Takže když jsme u těch českých dungeonů - zkoušeli (nebo dokonce pařili) jste někdo amigácký Magic Island? Musel jsem ho před časem odložit, protože buď jsem nepochopil něco z pravidel nebo je to vážně velmi vytuhlá záležitost. Prakticky kamkoliv se z úvodní hospody vrtnu, do pár minut klepu bačkorama. Ale jinak je to moc hezky zpracovaná hra, tak jestli náhodou někdo nemáte zkušenosti... zkoušel jsem různé informace najít na internetu, ale nic moc (paradoxně se zdá, že je ta hra víc známá v zahraničí).

Elemir: Staropramen nehraju, když nemusím. Radši Plzeň. Jenže teď nám v hospodě udělali revoluci a místo Plzně hrajeme Chotěboř. Ale kupodivu dost dobře hratelný, pár levelů jsem zvládnul.
Jméno: Templayer 22. 6. 2012, 22:40:43 delete
e-mail:
 
Pay to win - další kolík do hrobu moderního pařmenství.

Tfuj.

U dnešních MMOček běžné a poměrně nechutné.
Jméno: JCMurphy 22. 6. 2012, 22:12:25 delete
e-mail:
 
Já si teď vychutnávám svoji krátkou chvíli slávy v M&M Heroes kingdoms, kde zcela dominuju žebříčkům světa :D do té doby než mě předběhnou lidi co Ubisoftu strčili do chřtánu pětikilo za dvojnásobnej počet hrdinů a měst...
Jméno: Elemir 22. 6. 2012, 21:49:29 delete
e-mail:
 
To ne, to by bylo moc jednoduché :D
Jméno: JCMurphy 22. 6. 2012, 21:44:00 delete
e-mail:
 
není to taková ta ptákovina jak chytáš lahváče do bedny? :D
Jméno: Elemir 22. 6. 2012, 21:43:51 delete
e-mail:
 
To to nikdo nehraje? To mě docela překvapuje, čekal bych cokoliv
Jméno: Elemir 22. 6. 2012, 17:58:50 delete
e-mail:
 
Halda her je cizí i pro mě, zrovna dneska hraju Staropramen, už jsem level 4 ... kdo se přidá ?? :D
Jméno: Templayer 22. 6. 2012, 17:50:40 delete
e-mail:
 
Cardhalii jsem hrál, po půlhodině mně přestala bavit :(
Jméno: JCMurphy 22. 6. 2012, 17:03:12 delete
e-mail:
 
aaaah.... pokemoni :D v prváku na gymplu sem s kámošem sjel všechny díly seriálu (skončil jsem u Battle frontiera kvůli změně dabingu) ještě dneska se občas nachytám jak si zpívám znělky a ty hry byly taky bezvadný... úplně ideální pro hraní v hodinách
já dycky říkám: Kdo se zvládl naučit pokedex, zoologie je pro něj hračka :D

btw: děsí mě jak tady plácáte spousty pro mě neznámejch her o_O"
Jméno: MP 22. 6. 2012, 15:34:18 delete
e-mail:
 
Jestli můžu doporušit opravdu vynikající RPG ze staré školy, české a navíc zdarma (vím, zní to všechno moc dobře, aby to byla pravda, ale věřte, je to ještě lepší)
http://www.say-realm.com/
A klik vlvo v menu na "Cardhalia"
Jo a dovolenou v práci )