Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Majk | 2. 7. 2012, 09:34:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Třeba tady: http://www.replacementdocs.com/request.php?7868 ... - pro trojku, čtyřku i pětku. | |||
| Jméno: | LoganStoppable | 2. 7. 2012, 00:10:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
ááá, klasika - rčení "Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě!" ![]() |
|||
| Jméno: | Templayer | 2. 7. 2012, 00:08:59 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Celý život si potrpím na originalitu.
Neustále je mi vyčítáno, že jsem originální až moc a že vše lze dělat jednodušeji. |
|||
| Jméno: | Templayer | 1. 7. 2012, 23:41:57 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Já četl tolik knížek a hrál tolik her, že bych ohledně příběhu mohl dělat designéra. Vymýšlet úkoly/příběh/herní systémy a tak. Nápady jsou jednou věcí, o kterou nouzi nemám.
Extrakcí hudby z her jsem se zajímal, "rippoval" jsem jí z herních souborů a dával jako neoficiální/nevydaný soundtrack na youtube (Dungeon Siege 1+2 včetně datadisku, Dungeon Keeper 2, Fallout 1+2+3+Archives+BOS, Legenda: Poselství Trůnu 2) ale přestal jsem s tím, je to poměrně lehké a nic svého tím nevytvářím. Na youtube to samozřejmě ještě je. Jinak mé stránky (na ty jsem zde snad ještě ani neodkazoval), přestože nic moc, hlavní jejich vlastností, na kterou jsem kladl důraz, je přehlednost. www.Templayer.707.cz Doporučuji sekci videoprojekty a tam videonávody. Všechny projekty na stránce jsou dokončené (tedy až na výjimky typu MMO hry - které se dokončit nedají, Minecraft a náš starý známý herní projekt. To je tak všechno nedokončeného. Zbytek je dokončený. Odkazy na první epizody a na seznam videí. Jeden, nebo dva obrázky. Stručný popis. ..... ) |
|||
| Jméno: | Templayer | 1. 7. 2012, 23:18:58 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| No dobrá, dobrá, přestanu o tom mluvit.
Samozřejmě, stejnak to jako všechno nedokončím. Jako mejch 1300 videí na youtube (včetně komentářů a kompletních překladů. nebo překlad celé série her Legacy of Kain, ten mně také stál jen PÁR let KAŽDODENNÍ práce. (!!) Ach jo. Asi to budu dělat jako strýc. Ten taky co vytvoří programově/jinak, dá jen rodině a přátelům. Když jsme jednu věc společně dodělali, tak jsem se ho zeptal, kdo to upne na ulož.to a on my málem jednu vrazil
No nic no, myslel jsem, že tu bude nějaké nadšení z RPG. Omlouvám se, zmýlil jsem se, už se to nestane. Za celý život jsem nebyl schopen nalézt bandu lidí, mezi které bych zapadl a evidentně to tak i zůstane. Du překládat další RoM (... Runes of Magic) epizodu. |
|||
| Jméno: | Templayer | 1. 7. 2012, 22:29:36 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
Prezentoval jsem čtyři videa. Odkaz někde dole ![]() |
|||
| Jméno: | Templayer | 1. 7. 2012, 22:23:13 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Abys modifikoval hru, nemusíš mít moc znalostí.
Na základce jsem s programováním a podobně nepřišel do styku (fuj na co myslíte, perverzáci). Udělat mód do hry občas znamená jen otevřít konfigurační soubor a pár věcí přepsat. Aneb přidat si na záda v Neverwinter Nights křídla xD. Já více než polovinu her, jenž hraji, upravuji tak, aby mně víc bavily. Myslím, že na stránkách mrkvosoftu je i česká sekce základu programování v Basicu, když to zběžně jednou pročteš, tak víš nějaký základy a můžeš s tím něco lehčího dělat xD. Ber mně jako příklad, jsem neschopnej až to bolí a přesto .... http://www.youtube.com/playlist?list=PL16F6BA08EDE ... |
|||
| Jméno: | Templayer | 1. 7. 2012, 21:50:55 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Krokovací RPG by bylo zajímavé jako MMORPG.
Udělat velký svět. A pak tahový systém po vzoru Bran Skeldalu. Jakmile se přiblíží nepřítel, zapne se tahový mód. Pokuď bude v okolí dejme tomu 7 políček kolem účastníků počátku boje. Každý kdo se k nim přiblíží, též začne tahový režim. Bylo by to zajímavé a inovativní. S tím switchem jste mně dostali. Znám to pod jiným názvem. Používám v menší míře. Konstruktivní kritika je to nejhorší. A ještě k tomu na programování. Já to jsem dal, abych to udal do povědomí. Když jste fanoušci MM a RPG. Názor se nemusí rovnat kritice. |
|||