Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | schveider | 4. 7. 2012, 19:10:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| @Elemir: Ona by to v zasade takova revoluce zase nebyla, jelikoz datove formaty map jsou velice dobre zdokumentovane.
Jen pro zajimavost, tady je dokumentace. Format .odm http://rewiki.regengedanken.de/wiki/.ODM ... Format .blv http://rewiki.regengedanken.de/wiki/.BLV ... Nenapada me zadny principialni duvod, proc by nemelo jit s touto znalosti implementovat jednoduchy editor map. Pokud jde o tvorbu a editaci .lod souboru tak ta je trivialni a davno zdokumentovana, takze neni problem vytvaret vlastni .lod soubory. |
|||
| Jméno: | Lex | 2. 7. 2012, 21:32:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nazdárek všem,
nevíte, jeli možné v MMVIII jet do roviny mezi rovinami i po zničení krystalu? Bohužel, maják jsem si tam nenechal. Děkuji. |
|||
| Jméno: | Majk | 2. 7. 2012, 18:01:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ještě že tak, ale stejně to není od PS korektní chování (ne že by to bylo poprvý). Ale nechci zase zakládat offtopic na úplně cizí téma. ![]() |
|||
| Jméno: | Majk | 2. 7. 2012, 16:48:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
Co to zase vymejšlej za voloviny. Já mám taky PS (vlastně celá rodina), to mě teda těší. ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 2. 7. 2012, 12:07:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
Myšleno je to celkem jednoduše, máš tu řadu příspěvků, kde popisuješ, co všechno děláš, takže mi to jako práce na jedné jediné věci nepřišlo ![]() |
|||
| Jméno: | Templayer | 2. 7. 2012, 11:55:57 | ![]() |
| e-mail: | Templayer(z)seznam(tečka)cz | ||
| At elemir ohledně rozdělaných až příliš mnoho věcí: To je myšleno jak?
Já vím, už pár let zase jednou pracuji jen na jedné věci a u ní všechno dělám pěkně postupně. Takže toho mám příliš rozděláno. |
|||
| Jméno: | Elemir | 2. 7. 2012, 11:03:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Myslíš Keywords? Já mám na ně odkaz trochu nešikovně strčený v http://www.svetmightandmagic.cz/omm/omm_download.p ... | |||
| Jméno: | LoganStoppable | 2. 7. 2012, 09:42:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
To ale nic nemění na faktu, že ses snažil mi pomoct. A snaha se cení ![]() |
|||
| Jméno: | LoganStoppable | 2. 7. 2012, 09:37:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hurááá, Abandonia mi zachránila virtuální zadnici xD | |||