Crytal Dragona neznám, koukal jsem na to, ale z této doby si vybavuju akorát akce, nějakou tu plošinovku a hlavně závody. Pro mě je známější až období okolo poloviny 90. let. Možná, že až se mi to tu jednou podaří postupně dohrát, tak bude konečně čas kouknout i dále do historie. Včera jsem tu zálohoval archiv pro ZXSpectrum, taky docela zajímavá nostalgie
Diablo II jsem před nedávnem zkusil rozjet, docela jsem se držel, ale chtělo by to více času, abych to vzal v kuse. Protože jakmile jsem si dal oddych, tak už mě nic netáhlo zpět. Ovšem to neni chyba Diabla, potíž je, že mám v izometrii zas dost odehráno, takže je to spíše herní únavou. Trojka má jednu podstanou vadu hned od začátku ... musí se projít napoprvé na nejlehčí úroveň. I když to má generované lokace, pořád už člověk ví, co čekat. Systém vývoje postavy mi přišel docela "inovativní" ... pořád jsem hledal, kam mám co investovat, než mi došlo, že se ty dovednosti odemykají sami Ale jak jsem již dříve uvedl, hrál jsem to jako Guest, takže jsem skončil v prvním aktu. Skeleton King sice vypadal tuhý, ale dalo se to bez námahy uběhat. Chvilku jsem zápasil s myšlenkou to koupit, ale neni to úplně ono. Kolegové byli po minulém patchi docela naštvaní. Dražili o 106 a teď jim klesly staty zbraní. Tohle on-line měnění obsahu mi nepřijde moc šťastné, vypadá to spíše jako přípravka na Diablo IV, které bude zajisté klasickou onlineovkou. Zvažuju dát druhou šanci Skyrimu. |