Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 6. 7. 2012, 08:46:22 delete
e-mail:
 
Crytal Dragona neznám, koukal jsem na to, ale z této doby si vybavuju akorát akce, nějakou tu plošinovku a hlavně závody. Pro mě je známější až období okolo poloviny 90. let. Možná, že až se mi to tu jednou podaří postupně dohrát, tak bude konečně čas kouknout i dále do historie. Včera jsem tu zálohoval archiv pro ZXSpectrum, taky docela zajímavá nostalgie

Diablo II jsem před nedávnem zkusil rozjet, docela jsem se držel, ale chtělo by to více času, abych to vzal v kuse. Protože jakmile jsem si dal oddych, tak už mě nic netáhlo zpět. Ovšem to neni chyba Diabla, potíž je, že mám v izometrii zas dost odehráno, takže je to spíše herní únavou. Trojka má jednu podstanou vadu hned od začátku ... musí se projít napoprvé na nejlehčí úroveň. I když to má generované lokace, pořád už člověk ví, co čekat. Systém vývoje postavy mi přišel docela "inovativní" ... pořád jsem hledal, kam mám co investovat, než mi došlo, že se ty dovednosti odemykají sami Ale jak jsem již dříve uvedl, hrál jsem to jako Guest, takže jsem skončil v prvním aktu. Skeleton King sice vypadal tuhý, ale dalo se to bez námahy uběhat. Chvilku jsem zápasil s myšlenkou to koupit, ale neni to úplně ono. Kolegové byli po minulém patchi docela naštvaní. Dražili o 106 a teď jim klesly staty zbraní. Tohle on-line měnění obsahu mi nepřijde moc šťastné, vypadá to spíše jako přípravka na Diablo IV, které bude zajisté klasickou onlineovkou. Zvažuju dát druhou šanci Skyrimu.
Jméno: StriderCZ 6. 7. 2012, 07:23:26 delete
e-mail:
 
U tomhle horku hraju Diablo II a Diablo III. Pomalu se začínají objevovat i negativní ohlasy na Diablo III, a ani se tomu moc nedivím. D III mi tak trochu přimoníná nudnější Dungeon Siege II, při hraní online je to sice trošku více zábavnější, ale i tak. Diablo III mi přijde takové roztahané. v D II byl jasný úkol- dojdi do dungeonu, vyčisti dvě patra a je hotovo. Najdi další portál a jdi spát. Dosáhni dalšího levelu a jdi KONEČNĚ spát. Dovednostní strom je NUDA, RUNY nuda, a sbírání drahokamů NENÍ, Buildy Postav NEJSOU. No třeba se to časem zlepší, ale nevím nevím.
No ale až pominou tyhle horka, tak se pustím do Crystal Dragona (počkám ale na dokonale odladěnou verzi hry. Maroš s Hoborgen a námi ostatními (www.oldgames.sk) zjistili, že stále obsahuje skrytou protipirátskou ochranu při přechodu z 13. do 14. levelu...po tolika letech je to fakt síla.
Jméno: Elemir 5. 7. 2012, 22:42:48 delete
e-mail:
 
H&D s De Lisle u líce je moje oblíbená, ale chvilku trvalo, než jsem tomu přišel na chuť. Flashpoint jsem nehrál, kolega už mi to vyčetl Splinter Cell jsem jenom zkusil, ale vůbec mě to nechytlo. Dobrý byl Sniper ghost warrior, jen chvilkama to mělo na dnešní možnosti zvláštní mouchy. Současný hype okolo Maxe Paina jde mimo mě, kdysi jsem hrál jedničku, ale skončil jsem už někde v metru na začátku. Z těch CoD mě překvapil až Modern Warfare a to tím celkem zajímavým příběhem. Na čistou akci docela dobré. Z fantazy žánru mě svého času dokázal chytit Dark Messiah, ale ten bohužel trpí nevhodným návrhem lokací, takže ve finále je to vždy spíše otázkou hrubé síly a je třeba se tomu přizpůsobit. Ve stole mi pak ještě leží Thief, tam kus odehrála manželka, mě to moc nechytlo, ale rád bych se k tomu někdy vrátil.

Jo DeusEx, já 2 a 1/2x. První hra byla na začátku docela porod, dohrál jsem to se specializací na hacking a hned při první příležitosti jsem se orientoval na meč ... celkem rychle jsem zjistil, jak je to výborná zbraň. Pušky jsem měl tuším taky, ale asi ne plný počet bodů. Při druhém hraní jsem se hned orientoval na pušky a bylo to sakra znát. Dvojku jsem jen rozjel, takže u ní zatím nic, stejně tak trojka.
Jméno: Majk 5. 7. 2012, 21:41:50 delete
e-mail:
 
Takže tvoje prokrastinace spočívala ve zpětné instalaci software? Originální způsob!
Jméno: JCMurphy 5. 7. 2012, 20:57:58 delete
e-mail:
 
jediná střílečka co mě kdy bavila byl Deus Ex... no v podstatě jediná co sem kdy dohrál... ale zato tři a půlkrát 2x s puškama, 1x jenom s minikuší a pistolí a pak jsem se dostal za polovinu jenom při boji zblízka (dobrá výzva... ale cheatem sem si aspoň na začátek nahodil obyč meč) mno nedohrál jsem to kvůli mému předmaturitnímu berserku, kdy jsem v afektu smazal všechny hry, včetně WoW v mylném domnění, že se začnu učit
Jméno: Majk 5. 7. 2012, 19:53:01 delete
e-mail:
 
Joeův příběh jsem ani nehrál, tam nevím, ale jinak souhlasím -- ten příběh sám o sobě vůbec špatný nebyl (i když aspoň pro mě jedničce se nerovnal), kazila to absence spousty prvků, nějaká finesa... nevím, asi jako když zapomeneš osolit jídlo.

COD a spol. jsem ani nikdy nehrál, to mě netáhne - radši mám taktický, třebas i stealth akce (H&D nebo ve Flashpointu mise za Gastowského), než být pěšákem. Ale zase ne každou stealth akci, musí v tom být něco víc. Třeba Splinter Cell jsem hrál jen první díl a to cca do půlky, pak mě to už otrávilo.
Jméno: Elemir 5. 7. 2012, 19:40:12 delete
e-mail:
 
Mafia 2 šla jen co se týče hlavní linky - hezky to odsýpalo a příběh byl celkem dobrý s pár zajímavými zvraty. Bohužel, jakmile jsem zrovna neplnil nějakou misi, tak ta hra byla dost plochá. Volné chození nebo ježdění po městě prakticky postrádalo smysl, neboť to město vlastně ani pořádně nežilo. DLC pak stály už totálně za starou bačkoru. Příběh za Joea vypadal z počátku nadějně, ale pak se to neskutečně zvrtlo.

Trochu odbočim, nedávno jsem si zahrál Call of Duty UO a docela mě to pobavilo ... ne, že bych si to užíval, ale nějak jsem nemohl pochopit, co se mi na tom tenkrát tak líbilo S odstupem času mě to přišlo spíš jako parodie. Přitom třebas Duke3D si občas docela rád zahraju, někdy i nějakou tu epizodku z Dooma, ale ... asi za to tenkrát mohly ty technologické vymoženosti, že jsem byl schopen akčnímu žánru odpustit řadu přešlapů. Anebo je to tím, že už léta hraju úplně něco jiného ... těžko říct.
Jméno: Majk 5. 7. 2012, 17:58:01 delete
e-mail:
 
Na L.A. Noire jsem viděl jen videorecenzi v Indianovi (pozitivní), jinak jsem nic nečetl, ale hodně mě to zaujalo. Tu dobu mám rád - ať už z pohledu gangsterů nebo detektivů, je to romanťika. A ty nádherný káry a vůbec všechno. Hodně mě tam zaujal ten systém vyčíst z mimiky vyslýchaného, jestli kecá nebo ne. A shánění důkazů - adventura s možnostmi 21. století. Ještě jsem to nehrál, nemůžu soudit, ale taky myslím, že to bude podstatně lepší než Mafia 2 (mám v okolí jen dva lidi, pro které nebyla zklamáním). Ale taky asi to bude těžký srovnávat, když jsou to dva jiné žánry. Hodně se těším na GTA5, což už se srovnávat s M2 dá, ten první trailer mě nadchnul (pravda, to všechny M2 trailery taky). Ale zase než to vyjde na PC, to si počkáme...
Jméno: Elemir 5. 7. 2012, 16:58:02 delete
e-mail:
 
L.A. Noire mě celkem taky zaujala ještě před vyjitím, ale recenze to docela zdrbly, tak jsem to prozatím zavrhl. Podle všeho by to však i tak mělo býti lepší než-li Mafie II (ta mě dost zklamala).
Jméno: rengo 5. 7. 2012, 16:34:33 delete
e-mail:
 
Kdyz uz jsme u ostatních her tak ja prave instaluju L.A. Noire .. uvidime jaky to bude =)

A vlastní barák bych chtěl taky, ale v 17 nad tim jeste tolik nepremejslim =D
Jméno: Elemir 5. 7. 2012, 13:33:01 delete
e-mail:
 
Máme zahrádku v kolonii, baráček bych rád, ale zatím se mi do toho moc nechce Tenhle rok jsme slučovali, takže jsme zas o kus větší, ale to jaro tomu dalo zabrat. Když je dobrý rok, tak je to úsilí minimální, v podstatě stačí jen vysít, čas od času přihnojit a zalévat. Horší je spíše podzimní a jarní příprava půdy, to považuji za nejtěžší. To ostatní je spíše o čase, holt někdy se to nehodí. Ale zítra už budem sklízet jednu odrůdu broskví.

4JCMurphy: S tou genetikou si mi připoměl naše přednášky a celkový postoj k jejímu poslání ... zkrátka co se naučíš dnes, může být zítra jinak. Pamatuju si, jak jsme se na počátku semestru učili složení ribozómu a za pár týdnů jeden zahraniční vědecký tým přepsal učebnice
Jméno: JCMurphy 5. 7. 2012, 13:25:06 delete
e-mail:
 
já teď hraju hru Zkouškové období II, 3. kapitolu s názvem Biologie a genetika... naštěstí má tenhle díl jenom tři kapitoly, tak to snad v úterý dohraju
Jméno: Majk 5. 7. 2012, 13:22:20 delete
e-mail:
 
Jo, to jsem vždycky chtěl. No, na baráček asi ještě nějakej čas mít nebudem. Ale ten pocit mít aspoň nějakou vlastní úrodu... to musí stát za to. Já vim, to se mi to kecá, když pořádně nevím, co všechno zahrada obnáší -- toho jsem si vědom. (A hnojil, Kamile, vlastníma... hnojivem. )
Jméno: Elemir 5. 7. 2012, 13:08:38 delete
e-mail:
 
Moje současná hra se jmenuje úklid disku Třídím tu všechny možné věci a postupně odmazávám resty. Chvilkama u toho tuhnu, neboť před lety jsem používal jednu ne zrovna OK LG mechaniku a klíčové zálohy savů jsem po letech nemohl přečíst ... naštěstí ona samotná mechanika ještě fungovala (prozíravě jsem ji nevyhodil), takže s její pomocí jsem data nakonec dostal ven. Mezi tím vším si občas zahraju nějakou tu mapu HoMM 3. Vedra mi taky nedělají moc dobře, ale spíše tu mám řadu povinností kolem - pomalu dokončujeme přestavbu chodby a na zahradě už je první úroda, takže musím asistovat i tam.
Jméno: Majk 5. 7. 2012, 12:38:05 delete
e-mail:
 
Teď se hraje to, že jsme z návštěvní knihy opravdu udělali fórum a řešíme tu spoustu věcí, které by si vlastní topic i zasloužily.

Jinak těžko říct, co kdo právě hraje, teď tady padlo toliknázvů her (nejen RPG), že už nemám přehled. Já osobně se prokousávám částečně MM2 a částečně Original War, ale musím přiznat, že zas tak moc ne, v těch vedrech jdem radši do hospody. Co se týká přímo MM, tak LoganStoppable se podle všeho pustil do Xeenu a jinak fakt přehled nemam.
Jméno: rengo 5. 7. 2012, 12:29:34 delete
e-mail:
 
Tak zase jsem po dlouhy dobe zavital na forum. Vzdycky si rikam ze se pustim do hry ale nejak na to nenechazim cas nikdy:/
Co se hraje ted?
Jméno: Majk 5. 7. 2012, 09:59:40 delete
e-mail:
 
Já bych se tím asi moc nezabýval - prostě jsem se přehlídl a je to. I když je fakt, že pozděj v noci měla db opravdu výpadek, takže kdo ví, třeba už byly problémy předtím a nehádáš špatně.
Jméno: Elemir 5. 7. 2012, 05:45:11 delete
e-mail:
 
Nemohu posoudit, já na to koukal až po tobě, takže jsem viděl všechny tři předchozí zprávy úplně normálně. Netuším, nakolik je to možné, muselo by to být databázi řešeno formou cache, kdy by cílová db vypadla. Pak by se to zobrazilo až později. Nikdy jsem se tím však takto podrobně nezabýval.
Jméno: Majk 4. 7. 2012, 23:30:52 delete
e-mail:
 
Stalo se mi něco divnýho... vůbec jsem neviděl schveiderovy zprávy (které vznikly před tím, než jsem psal) - a to jsem stránku během večera několikrát refreshnul. Až potom, co přidal zprávu Elemir. Zdá se to jako nesmysl, vůbec si to neumím vysvětlit technicky - jenom vlastní slepotou. Tak jen aby bylo jasno, že schveiderovy informace (třeba o tom, že popis formátů je dostupný) jsem nemohl brát v úvahu.
Jméno: Elemir 4. 7. 2012, 23:09:46 delete
e-mail:
 
4schveider: Já bych řekl, že ono s tím bude docela dost práce, proto se k tomu ještě nikdo neodhodlal. Ale tohle je věc, která mě plně minula, takže tohle nejsem schopen nijak posoudit. Za revoluci nepovažuji ani tak to, že by to byla úplně novinka, ale spíše to, že by se v tu chvíli mohl do práce pustit kdokoliv.

4Majk: Chvilku jsem si zkoušel s GOG verzí hrát a nakonec to porůznu poskládat do klasické verze, ale výsledek byl nevalný ... Pak už jsem se k tomu znovu nevrátil s tím, že časem třebas přijdu na něco jiného.