Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: LoganStoppable 9. 7. 2012, 00:01:30 delete
e-mail:
 
Ne, ne, prosím už ne! "Jsem student, proto nemám dost peněz" - tohle je velmi oblíbená výmluva a čtu jí všude.
Když už tak aspoň ať dotyčný, když se objeví kápne božskou a prostě řekne, že se mu nechce platit/neví jestli to bude stát za to nebo cokoliv jinýho, ale tohle je prostě příšerný.
Jméno: rengo 8. 7. 2012, 14:52:06 delete
e-mail:
 
jo tak to se omlouvam to jsem prehlid .. .

Jasne neni to tak drahe, ale pro studenta to taky neni nejak extra levny....
Zkusim to demo a uvidim
Jméno: Majk 8. 7. 2012, 12:06:00 delete
e-mail:
 
rengo: oni se ti tady kluci snaží naznačit něco trochu jinýho (viz odstavec nad formulářem). Mimochodem právě jsem byl velmi příjemně překvapen, kolik L.A. stojí -- já myslel, že to bude tak kolem tisícovky.
Jméno: rengo 8. 7. 2012, 10:35:22 delete
e-mail:
 
no to muzu rovnou zkusit jinou verzi ne?
Jméno: Elemir 8. 7. 2012, 07:39:42 delete
e-mail:
 
Pokud to má demo, tak bych zkusil demo. Požadavky na něj obvykle +/- odpovídají plné hře.
Jméno: LoganStoppable 7. 7. 2012, 18:43:17 delete
e-mail:
 
Rengo:
To je asi ten problém.
Jméno: rengo 7. 7. 2012, 11:47:29 delete
e-mail:
 
jj ja se na to LA hodne tesil ale nevim proc se mi to seka i kdyz pozadavky zvladam s prehledem.. asi skidrow udelal spatnou verzi nebo nevim
Jméno: LoganStoppable 6. 7. 2012, 18:54:44 delete
e-mail:
 
Napadá mě akorát to LA ( jenom škoda, že ti nejde, je to fakt parádní a i docela dost těžká hra - výslechy a případy jsou oříšky). Nebo CSI, je několik dílů - taky dobrá pařba.
Jméno: rengo 6. 7. 2012, 15:03:57 delete
e-mail:
 
jj jasne tak oni to nemusej bejt jen vrazdy ale proste ruzny vysetrovani.. jako ze bys proste musel neco najit a podle toho zjistit kdo treba neco ukradl a tak
Jméno: Elemir 6. 7. 2012, 14:23:19 delete
e-mail:
 
Já tu mám z adventur třebas Sherlocka Holmse, o Poirotovi jsem netušil. Napadl mě ještě Urban Chaos, ale tam se vraždy taky přímo nevyšetřují, navíc už by to dnes působilo dost zastarale. Včera jsem koukal na trailer Inqisitora, sice to neni zrovna moc společné s požadavkem, ale něco z vyšetřovacích prvků to má taky
Jméno: rengo 6. 7. 2012, 13:57:01 delete
e-mail:
 
jj dík.. premejslim co hrat nejak mi totiz dochazej napady=D
Jméno: Majk 6. 7. 2012, 13:45:47 delete
e-mail:
 
No tak Polda třeba, ale tam nevím, jestli někdy řešil přímo vraždu. Vážněji: samozřejmě půjde o klasický adventury, jsou dobrý některý s Hercule Poirotem (z těch jsem hrál jenom Zlo pod sluncem a líbilo se mi to, ale ještě byly herně zpracovány Smrt na Nilu a Vražda v Orient Expresu). Že by přímo existovala hra podobná L.A., o tom nevím.
Jméno: rengo 6. 7. 2012, 13:22:57 delete
e-mail:
 
Tak L.A. se odklada nejak mi to nefunguje :/... ale docela rad bych si zahral nejakou hru ve ktery ses policista a musis prijit na to kdo je vrah treba?.. neznate neco.?
Jméno: LoganStoppable 6. 7. 2012, 12:23:55 delete
e-mail:
 
Naprosto - potom se vracet do low-level oblastí je i opruz. Tohle jsem jednou udělal v Borderlands. Núďo průďo.

Jak to tak vypadá, NWC si s tím docela vyhráli, takhle spojit dvě části a i s některými variantami se tam počítá.
Jméno: Majk 6. 7. 2012, 11:41:35 delete
e-mail:
 
Určitě - právě, ono je to lepší nejen příběhově, ale taky že prostě na temné straně vychováš namakance a oblačná strana pak nebude zábava. Ono to samozřejmě technicky jde, udělat nejdřív Darkside a potom Cloudside, a hra s tou možností i počítá, co se týká několika dialogů, ale není to tak zábavný.
Jméno: LoganStoppable 6. 7. 2012, 11:33:32 delete
e-mail:
 
Jsem to nevyužíval, protože jsem taky loadoval jak o závod

Učenec by řekl - Tempus Fugit, čas letí. Ale že letí takhle bych do toho ani neřekl. Asi za dvě hodiny hraní všechny charaktery zestárly o 2 roky!

Level 100? Tak to se budu muset pěkně ohánět.


Než jsem se dozvěděl na co jsou ty pyramidy, tak jsem haproval na obě strany. Jestli je 200 na Temné straně tak se nedivím tomu nálezu 50 000 zlatých
Ale asi začnu od Oblačné strany.
Jméno: Majk 6. 7. 2012, 10:35:54 delete
e-mail:
 
Jasně, na Xeenu i na Teře mají banky jinou funkci, později už to bylo jen proto, abys nepřišel o zlato, když umřeš (což stejně snad nikdo nevyužívá, všichni loadujou).

Ono se to právě nezdá, vypadá to, že to jedno procento týdně je málo (ale kéž by to tak fungovalo v realitě ) - jenže opravdu ten čas plyne a nastřádá se to (jen si vem, že pouhou návštěvou obchodníka uplyne jeden den). Maximální level na oblačné straně je 20, na temné straně 200. Reálně budeš potřebovat tak kolem 100, aby ses dokázal vypořádat se závěrečnými úkoly.

Jinak můžu se ještě zeptat, jak to hraješ? Děláš oblačnou i temnou stranu Xeenu najednou nebo se pohybuješ jen po temné straně?
Jméno: LoganStoppable 6. 7. 2012, 10:28:03 delete
e-mail:
 
Majk: Tady se to úročí? Mám pořád v paměti jak mi v šestce říkali : Sorry, ale už se neúročí
Takových levelů?! Já měl za to, že je tady maximální lvl 22.
Takže je to částka *0,01/týdně, pokud mě moje zbytkové paměti z účetnictví nepletou
Tos mě teda moc nepovzbudil xD Ale už mám asi tak 30 000 v bance + 10 000 u sebe, tak to není (zatím) tak zlý.
Jméno: Majk 6. 7. 2012, 10:05:42 delete
e-mail:
 
Logan: nenech se zmást těmi zlaťáky, i když hra vypadá štědře - jestli ti můžu dát herní tip, všechno co nepotřebuješ, dávej do banky. Úročí se tam, 1% týdně! Což fakt není málo. Protože teď se zdá, že nebudeš vědět co se zlatem, ale cca od 30. levelu je trénink opravdu drahý, od 50. levelu si budeš drbat hlavu a taky se může stát (jako mně, když jsem to hrál poprvý), že od 80. levelu prostě dojdou peníze.

Strider: o Crystal Dragon jsem taky jen slyšel, tak jsem se kouknul na Oldgames a ta hra vypadá opravdu báječně. Musím to zkusit.
Jméno: LoganStoppable 6. 7. 2012, 09:12:41 delete
e-mail:
 
Je to zvláštní, ale MM:WoX mě i docela chytnul a dokážu u toho taky strávit pořádnou porci času.

Docela mě překvapila místnost v Castleview, schovaná za zdí a přístupná ze stok, asi tak s 50 000 zlatými, málem jsem zapomněl jak starý gamesy byly štědré a zlaťáky nešetřily. Akorát to prokopávání zdí je celkem dost auvajs, hlavně když vás některý stěny pošlou s přehledem do červenýho a za zdí čekají další 4 nepřátelé. Nemusím ani říkat, jak se to šiklo, hlavně na levelování postav. Nejvyšší level má z nějakého důvodu zloděj, má 7 lvl.

Parta šesti lidí je vcelku hutný počet, takže při tvorbě už se dá vcelku taktizovat (rozumněj, široký záběr potřebných povolání).
Parta: Rytíř, Paladin, Ranger, Klerik, Čaroděj a Rogue.

U kouzlení zatím překáží nutnost gemů, ale ty se prý dají někde v průběhu najít. A i bez nich už mám přístup k celkem dobrým kouzlům.

Je to docela dost dobrá oddychovka, už se v tom rýsoval interface pro MM6 a přišel vhod hybrid "Dosovského" používání předmětů a přeťapávání myší.

Jediný, co je nepříjemný jsou protipirátský ochrany ( teď to beru jako vcelku u her, který teď hraju). V dnešní době už jsou k ničemu, ale bez internetu museli docela dost potrápit. A mě štvaly i když mám přístup k heslům Třeba u Civilizace 1 , od určitý verze jsou otravný kvízy, který když určíte špatně tak všechno vojsko zmizí. Příšerný!