Je to zvláštní, ale MM:WoX mě i docela chytnul a dokážu u toho taky strávit pořádnou porci času.
Docela mě překvapila místnost v Castleview, schovaná za zdí a přístupná ze stok, asi tak s 50 000 zlatými, málem jsem zapomněl jak starý gamesy byly štědré a zlaťáky nešetřily. Akorát to prokopávání zdí je celkem dost auvajs, hlavně když vás některý stěny pošlou s přehledem do červenýho a za zdí čekají další 4 nepřátelé. Nemusím ani říkat, jak se to šiklo, hlavně na levelování postav. Nejvyšší level má z nějakého důvodu zloděj, má 7 lvl.
Parta šesti lidí je vcelku hutný počet, takže při tvorbě už se dá vcelku taktizovat (rozumněj, široký záběr potřebných povolání).
Parta: Rytíř, Paladin, Ranger, Klerik, Čaroděj a Rogue.
U kouzlení zatím překáží nutnost gemů, ale ty se prý dají někde v průběhu najít. A i bez nich už mám přístup k celkem dobrým kouzlům.
Je to docela dost dobrá oddychovka, už se v tom rýsoval interface pro MM6 a přišel vhod hybrid "Dosovského" používání předmětů a přeťapávání myší.
Jediný, co je nepříjemný jsou protipirátský ochrany ( teď to beru jako vcelku u her, který teď hraju). V dnešní době už jsou k ničemu, ale bez internetu museli docela dost potrápit. A mě štvaly i když mám přístup k heslům Třeba u Civilizace 1 , od určitý verze jsou otravný kvízy, který když určíte špatně tak všechno vojsko zmizí. Příšerný! |