Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Majk | 11. 7. 2012, 13:42:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Oprava - http://www.comgad.cz
(ale koukám, že http://www.comgad.com taky vede na herní obchod s dobrými cenami, buď je to mateřská společnost nebo je to čisté spekulantství od úplně jiné firmy, těžko říct.) |
|||
| Jméno: | Majk | 11. 7. 2012, 13:35:05 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nemůžu říct, že by to byl můj úplý nakupovací hrdina, ale i tak, když už se ptáš, jsem si docela oblíbil poměrně novou českou firmu http://www.comgad.com
Jejich nabídkou se chce prohrabat, protože valnou část repertoáru tvoří budgetovky (i když i mezi nima se občas najde něco zajímavýho), ale taky se dají najít starší i nové hry za slušnou cenu. Hlavně to píšu proto, že to je česká firma, a to se musí podpořit.
Mimochodem, Elemire, když bych chtěl udělat odkaz s alternativním textem (jako jsi udělal v předchozím příspěvku na Megahry), mám použít BB syntaxi, html nebo máš vlastní systém? Nechci to zkoušet nablind, abych ti tu neprasil. ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 11. 7. 2012, 12:37:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No tak já myslím kdysi nakupoval na těch Megahrách. Teď už jen Steam, GOG a Humble Bundle a hry co už mám nakoupený. | |||
| Jméno: | Elemir | 11. 7. 2012, 11:42:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
Původně jsem chtěl teď cosi rozepsat na téma o e-obchodech, ale vypadl mi z toho skoro div ne PR článek Tak jen ve "zkratce".
Před nějakou dobou jsem si prohlížel staré faktury, kde všude jsem svého času nakupoval a vzpoměl jsem si na jeden nevelký obchůdek http://www.gameshop.cz Vyplatí se to tam projít. Game2K je jasný, tomu jsem se věnoval dost již ve zdrojích a ač tam již dnes aktivně nenakupuji, pořád ho mám jako zálohu. Poslední dobou jsem se však přiklonil k obchodu Megahry.eu, sortiment sice neni taky zrovna buhví jak velký, ale stále mě překvapují nízkými cenami. Sic jsem stále dlouholetým klientem jiného velkého e-obchodu (schválně, poznáte kterého? ), který navíc docela slušně diktuje ceny ostatním, ale to je právě nakonec kamenem úrazu. Zatímco prázdninová sleva Skyrimu skončila a všichni se svorně vrátili k ceně 1099,- z Megaher mi přišel za 699,- Podobně tomu bylo u Zaklínače 2. Určitě neřeknu nic světoborného, ale před nákupem se vyplatí hledat, než-li sázet na jistotu. Osobně mě spíše vadí to množství případných registrací a dost znatelné rozdíly v cenách dopravy, ohledně spolehlivosti však už dnes nemám obavy. Nejhorším maratonem byla v tomto kompletace Neverwinter Nights, kdy jsem musel nakupovat po více obchodech, protože to nikde už nebylo komplet (první jsem sehnal dokonce až datadisky). Nemenší překvapení bylo s Oblivionem (ano 5th Aniversary je dnes dostupná, ale před 3 lety nikoliv ... takže taky hezky disk po disku, tentokráte v JRC).
Možná by bylo docela zajímavé tu vytvořit menší žebříček obchodů, zkuste připsat svoje oblíbené (služby jako jsou Steam a GOG kdyžtak bokem). |
|||
| Jméno: | rengo | 10. 7. 2012, 17:17:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Díky
Já jsem chtel jet na olympiadu do londýna bohuzel taky 18 a to je velka skoda miluju olympiadu spot a vse kolem a 18 mi bude v rijnu :/ |
|||
| Jméno: | rengo | 9. 7. 2012, 15:51:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
Kralovehradec kraj. Tady to je tak ze nejsme moc aktivini kraj a tak... ale ten tabor zkusim no dík za tip |
|||
| Jméno: | rengo | 9. 7. 2012, 11:23:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
| LoganStoppable: výmluva? ty si asi z celkem bohate rodiny co? Dávát 400 za koníček je tedka celkem dost pro me... | |||